АГ Селена - 21

  • 49 589
  • 749
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 270
И аз се чудя дали да пробвам при Петрова, да ида на един преглед да преценя, тъй като и аз за сега не съм се насочила към определен лекар, според мен всички са добри за секцио, всички имат голям опит и който и да изберете мисля че ще сте доволна! Аз за момента съм при Даниел Ставрев, но не го усещам да е моя лекар, не знам, мисля да прибвам при Петрова, Амалиев баща, и Матев. Попринцип съм с две ръце за Минев, на мъжа ми сестрата при него и беше секциото и е изключително доволна, но при него много се чака, и ако нямам многоплодна или тежка бременност не мисля че има нужда да съм при него. А сега и за Бабаков много добри отзиви чувам... не знам и аз вече към кой да се насоча😄😄
Доктор Минев ми следеше бременността,но държеше да се запиша и по ЗК.Нахвърли ми няколко имена и аз се спрях на Петрова.Искам да ви кажа ,че колкото съм чакала пред неговия кабинет,толкова и пред нейния.И тя има доста пациенти и е натоварено.Иначе като лекар нищо не мога да кажа,каквото и да питах винаги ми казваше да си питам Минев.Когато родих в стаята бях с момиче,която беше пациентка на Петрова и каза,че е много доволна.

# 121
  • Асеновград
  • Мнения: 1 384
А какви са притененията Ви за др. Ставрев?

И аз се чудя дали да пробвам при Петрова, да ида на един преглед да преценя, тъй като и аз за сега не съм се насочила към определен лекар, според мен всички са добри за секцио, всички имат голям опит и който и да изберете мисля че ще сте доволна! Аз за момента съм при Даниел Ставрев, но не го усещам да е моя лекар, не знам, мисля да прибвам при Петрова, Амалиев баща, и Матев. Попринцип съм с две ръце за Минев, на мъжа ми сестрата при него и беше секциото и е изключително доволна, но при него много се чака, и ако нямам многоплодна или тежка бременност не мисля че има нужда да съм при него. А сега и за Бабаков много добри отзиви чувам... не знам и аз вече към кой да се насоча😄😄

Ами не знам точно, нямам някакви негативни впечатления, просто лично вътрешно усещане. Иначе си личи че си разбира от работата, и е професионалист, добро отношение и всичко си беше наред. Просто аз очаквам лекаря ми да ми вдъхва доверие и мъдрост, затова искам да ида и при по възрастен лекар, с повече опит. Някак си ми е припрян този, и много бързаше, но това го отдавам на факта че беше дежурен и имаше много пациентки, и всички без час, и всички влизаха и излизаха за 10-15 мин.

# 122
  • Мнения: 555
Ако Ставрев не ви харесва, Петрова едва ли ще ви хареса. Следих се при нея по касата, но раждах при друг, ами едно студено отношение, писала съм преди за това май в старата тема. Ако раждаш при нея е различно, но ако раждаш при друг никакво внимание, няма кръвно да ти измери, няма да те претегли и съм чакала по час и половина за да вляза при нея със записан час...

# 123
  • Асеновград
  • Мнения: 1 384
Ако Ставрев не ви харесва, Петрова едва ли ще ви хареса. Следих се при нея по касата, но раждах при друг, ами едно студено отношение, писала съм преди за това май в старата тема. Ако раждаш при нея е различно, но ако раждаш при друг никакво внимание, няма кръвно да ти измери, няма да те претегли и съм чакала по час и половина за да вляза при нея със записан час...

Да, много такива мнения съм чувала, знам че не е много мила и топлосърдечна, особенно с пациентки по ЗК, а аз ако ходя при нея ще е по ЗК за да си пускам нолничния, и тя мн добре го знае затова се държи така сигурно. И не очаквам да ми мери кръвното и да ме тегли.😄 А за чакането, явно при повечето е така, освен може би тези с частни кабинети, една моя колежка беше при Амалиев и каза че няма такова чакане от час два, както при Минев примерно. Сега в петък съм при Д. Ставрев, с час ще видим дали ще чакам. Другите лекари с ЗК не са за предпочитане според мен в малките градове например, предпочитам Петрова дори и да не ми обръща внимание😄🤷🏻♀.

# 124
  • Мнения: 60
При доктор Ставрев се чака винаги и то по много, без значение дали си с час или не. Аз съм изключително доволна от него, винаги отговаря на въпросите ти, преглежда внимателно макар и да е страшно натоварен обръща достатъчно внимание и разбира се ако нещо го притеснява преглежда по обстойно, коментира и назначава лечение. За мен той е голям професионалист и най вече е много човечен.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Заинтригувахте ме с Даниел Ставрев. Гугъл не ми казва кога е взел специалност. Намирам оскъдна информация, че като лекар се е дипломирал през 2012. Какъв опит, какъв професионализъм, какви 5 лева. Ако много се старае много, и много учи, след 10-15 години ще се съглася и за опита, и за професионализма.

# 126
  • Мнения: 555
Аз родих и се следих при др. Чалова, която е при Амалиеви, ако незнаете работят заедно и са в едни кабинети, ами и там никога не съм влезнала навреме, единия път пак над 1 час чакане, мъжа ми полудя и как няма бременни жени да стоят толкова време пред кабинетите...само на едно място съм влезнала точно в колкото ми беше часа с точнос до секундата и това е при др. Даскалов. Иначе моя приятелка роди близнаци при др. Ставрев, които бяха инвитро от Ню лайф и е супер доволна. А за кръвното и килограмите, ами щом може Петрова да си взима парите от мен, като ме води по ЗК, значи ще ми прави това което ми се полага по тая ЗК....Иначе за Амалиев баща, също мога да изкажа мнение беше ми на секциото с др. Чалова и съм била на прегледи и при него, много добър специалист, но като ли вече го търсят повече за гинекологични операции, а не толкова за раждания, имам предвид кисти, миоми и т.н. за младия Амалиев също има много добри мнения и при него има доста пациентки.

# 127
  • Асеновград
  • Мнения: 1 384
За чакането нямам проблем, настроила съм се че ще чакам, в болничен съм, няма какво друго толкова да правя. Естествено че ще е по-добре ако не се чака и всеки си влиза на часа и мъжа да не се изнервя, ама пълно щастие няма.😄😄 За Чалова не знаех, мерси за информацията, ще ида и при Амалиеви преди да си избера категорично док.

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 44
Здравейте, търся мнение за доктор Здравко Минев относно трансабдоминален серклаж-лапароскопски. Има ли някой в темата с такъв имам няколко въпроса. Благодаря предварително

# 129
  • Мнения: 555
Чалова е страхотна, но другия месец ще ражда и спря да преглежда миналата седмица 🙂
За чакането нямам проблем, настроила съм се че ще чакам, в болничен съм, няма какво друго толкова да правя. Естествено че ще е по-добре ако не се чака и всеки си влиза на часа и мъжа да не се изнервя, ама пълно щастие няма.😄😄 За Чалова не знаех, мерси за информацията, ще ида и при Амалиеви преди да си избера категорично док.

# 130
  • Мнения: 378
Ако търсите сериозен лекар, който вдъхва доверие само с присъствие, то вашия е Д-р Ангел Карагьозов. ТОЙ няма нужда от реклама, просто един от най-добрите АГ в България. Спокоен, уравновесен, перфектен.  Няма да ми стигне вечерта да го хваля, но която е ходила при него, знае.
Има частен кабинет и разражда в Селена. Не работи със ЗК.

# 131
  • Мнения: 130
Знаете ли дали цените на индуцираното нормално раждане са завишени в празничен или почивен ден, както е при планираното секцио в почивен ден и с колко, ако "да"? Ако се наложи да предизвикат нормално раждане си мислех да е на 3 март, но все пак е празник и не знам дали ще е по-скъпо!

# 132
  • Мнения: 12 241
Освен ако не се налага по медицински причини индукция, тоест не е спешно състояние, а  е планово, също като при секцио е 50% завишаването на цената за национални празници и почивни дни. Такава беше практиката преди девет години, когато бях в подобна ситуация.

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 1 880
Аз следих бременността си при Петрова, при нея и родих. Много съм доволна, добър и способен лекар.

# 134
  • Мнения: 136
Аз също от ден първи до последно при нея.. доволна съм от отношението й, не ми е липсвало нито внимание, нито информация.. винаги има много хора при нея, но никога не ми се е забавял забавен час повече от 5/10 минути.. а при не запазен съм чакала половин час.. все пак сме на място, където всичко става и е нормално забавяне..А също не знам защо искате и страдате за нейното внимание, при положение, че и тя и вие сте наясно, че има кой да си ви даде информация, защо да губи време за някой, който утре ще си иде на частно и ще си плати за вниманието, докато пред нейната врата чака някой, който разчита само на нея? Тя има опит и е изключително внимателна, като това мнение го споделят доста жени покрай мен, които са били и те изцяло при нея.. Родих нормално при нея! Общо взето за доктор по ЗК е отличен избор!


Аз следих бременността си при Петрова, при нея и родих. Много съм доволна, добър и способен лекар.

Общи условия

Активация на акаунт