АГ Селена - 21

  • 49 291
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Стоя си тук, защото да раждам няма повече  ама се преглеждам периодично. Я полип може да се появи, я миома......Знае ли човек. Та да съм ориентирана. И като се отплесна.......Викам, динозаврите, в заслужена почивка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 691
  • Мнения: 1 861
Недейте така... И аз уж информативно поглеждах, а се реших пак да ставам мама. Живот и здраве всичко да е наред, дано не се разочаровам този път. Доста приятелки казват, че има спад в качеството. Едната дори се отказа и отиде в другата известна частна болница. Не ми се е налагало да ходя за манипулации, освен за стандартни прегледи, така, че още не мога да споделя лични наблюдения. При всички случаи на лекаря си държа, а той е в Селена.

# 692
  • Мнения: 60
Недейте така... И аз уж информативно поглеждах, а се реших пак да ставам мама. Живот и здраве всичко да е наред, дано не се разочаровам този път. Доста приятелки казват, че има спад в качеството. Едната дори се отказа и отиде в другата известна частна болница. Не ми се е налагало да ходя за манипулации, освен за стандартни прегледи, така, че още не мога да споделя лични наблюдения. При всички случаи на лекаря си държа, а той е в Селена.



При кой доктор ходите, аз също не мога да кажа дали има промяна от преди 9г.
Лежах веднъж в патология и акушерките се държаха много добре, никоя не мрънкаше че я виках едно едно.
Да, няма вече сок гранини и храната не си я избираш по меню, но все пак не сме откшли там на хотел

# 693
  • Мнения: 2 758
Всеки е прав по своему в мненията си.
Понеже следя какво се случва с цените в софийски болници и доктори, очаквам вдигане на цените и тук.
И там не става дума за някакви подобрения в услугите, а цени в крак с инфлацията, което се усеща по джоба на пациента.

# 694
  • Мнения: 233
При кой доктор ходите, аз също не мога да кажа дали има промяна от преди 9г.
Лежах веднъж в патология и акушерките се държаха много добре, никоя не мрънкаше че я виках едно едно.
Да, няма вече сок гранини и храната не си я избираш по меню, но все пак не сме откшли там на хотел

Здравей, храната с избор по меню беше изрично спомената като включена в пакетите Раждане в Ден на отворените врати от ак. Негалова (мисля че датата беше 12 юли). Значи са само голи приказки в действителност? Не е въпросът дали можем или не можем без това - вярвам, че на никого не е водещ приоритет и не определя избор на болница - но ако се  твърди от представител на болницата не ли е редно да има покритие?

# 695
  • Мнения: 372
Дават ви лист с няколко опции. 2-3 супи, 3-4-5 основни, от които избирате за обяд и вечеря. Винаги имаше и готвено. За обяд дават плод, вечер не помня. Раждах април.

# 696
  • Мнения: 1 221
Храната е по избор и е вкусна. Просто не го коментираме, защото сокове, таратори и т.н. са маловажни неща в болница

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Снижават се разходите по обслужването на един пациент, но се повишава цената на услугата. Вече години наред. Сега по-ясно ли е. Дано поне медицинската страна да е все още приемлива.....

# 698
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 814
Снижават се разходите по обслужването на един пациент, но се повишава цената на услугата. Вече години наред. Сега по-ясно ли е. Дано поне медицинската страна да е все още приемлива.....
Кои точно разходи, dazel, за вода и сок ли? Стига де, това са 10 лв. Сериозно ли това е критерий?
Храната наистина се избира по меню и е вкусна и топла. Дават и плод за обяд и вечеря-ябълка и банан беше при мен.
Лежала съм два пъти - един път за операция, един път за задържане. Плюс още две краткотрайни хоспитализации за пункция и трансфер. Лошо отношение от никой не видях. Нито в гинекологично, нито в патологична, нито в инвитро центъра. В гинекологично, като не можех да ставам, буквално през 10-15 мин имаше човек при мен (бях сама в стая) - санитар, акушер, лекар. Едно за медицински манипулации, друго за да видят имам ли нужда от нещо. А бях нов пациент на болницата, буквално от 5 дни. Даже това се шегувах после вкъщи, че ме оставиха само от 0-5 през нощта да не влизат, та да се наспя.
Отделно, от почти година ходя поне един път седмично - първо, покрай операцията и инвитрото, сега за проследяване на бременността. Обаждала съм се да питам и по телефона акушерките, ако нещо не ми е ясно. Винаги са били отзивчиви и са откликвали. Да не говорим, че един път не ме разходиха да обсъждам с лекар резултати от изследвания по време на инвитрото. До обяд имах становището на лекаря и предписанията му по телефона. Отделно, звъняла съм на Ставрев младши в почивен за него ден. Върна ми след 10 мин, отговори ми на всички въпроси и организира изписването ми. А даже не бях негов пациент по това време, а на баща му.
За мен това е грижа за пациента и внимание, не сок за 2 лв.
Цените и в магазина вече не са като преди 6 месеца или година, така че нормално е всяка услуга да поскъпва.

# 699
  • Мнения: 1 221
Всичко е, както blue.angel описва,просто някои звена куцат и затова примерно, аз съм останала недоволна, но не и крайно недоволна.
Сега имаше някои елементарни неща, които можеха да предвидят. Мен ме настаниха в стая с момиче, чието дете беше в кувьоз в неонатология. Аз бях първа родилка за деня, тоест имаше стаи свободни. Като ни доведоха детето за 15 Мин следобеда и се чудих как по-тихичко да му се радвам, за да не я разстройвам нея. Виждах я как си плаче, тежко й беше да ме гледа с бебето, докато не знаеше какво се случва с нейното дете. Това за мен е организационна неуредица. В доста клиники съм чела, че настаняват родилки, които са по някаква причина разделени с бебетата, в патологично отделение

# 700
  • Мнения: 703
Всичко е, както blue.angel описва,просто някои звена куцат и затова примерно, аз съм останала недоволна, но не и крайно недоволна.
Сега имаше някои елементарни неща, които можеха да предвидят. Мен ме настаниха в стая с момиче, чието дете беше в кувьоз в неонатология. Аз бях първа родилка за деня, тоест имаше стаи свободни. Като ни доведоха детето за 15 Мин следобеда и се чудих как по-тихичко да му се радвам, за да не я разстройвам нея. Виждах я как си плаче, тежко й беше да ме гледа с бебето, докато не знаеше какво се случва с нейното дете. Това за мен е организационна неуредица. В доста клиники съм чела, че настаняват родилки, които са по някаква причина разделени с бебетата, в патологично отделение


По тази логика обаче тррявба и инвитро центъра да е на друг етаж, а не да са на един етаж с всички бременни дето седят с тумбаците пред кабинетите.
Но пък в крайна сметка това е АГ клиника, и такива неща са напълно нормални.

# 701
  • Мнения: 1 972
Редно е наистина родилките с деца в интензивното да се настаняват по-възможност не с родилки с бебета. И без това им е толкова тежко и им се плаче.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
От кога ин витро центърът е на един етаж с кабинетите? Или ти никога не си стъпвала в клиниката, или аз. Ин витро центърът е на 3 етаж, а на 4 етаж са всички кабинети и там се преглеждат всички пациентки. Е, да, взимането на кръв е на етажа на центъра и там се смесват....но категорично центърът и кабинетите не са на един етаж.

# 703
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 814
Мен лично ме мотивираха, като им гледах коремите. Казвах си, един ден и аз ще стигна до това, един ден и аз ще си гушкам бебето. То няма как да се изолираш от всичко и всички. И да не чакате заедно в коридора за преглед, я в асансьор, я на паркинг, все ще се засечеш с бременна или бебе.
За родилките с проблем с бебето не мога да изкажа категорично мнение. Две от най-близките ми приятелки имаха този проблем, все е тежко и трудно, докато не си прибраха бебетата вкъщи.

# 704
  • Мнения: 703
От кога ин витро центърът е на един етаж с кабинетите? Или ти никога не си стъпвала в клиниката, или аз. Ин витро центърът е на 3 етаж, а на 4 етаж са всички кабинети и там се преглеждат всички пациентки. Е, да, взимането на кръв е на етажа на центъра и там се смесват....но категорично центърът и кабинетите не са на един етаж.

Ами не съм ходила, жената на д-р Минев ме ориентира, та разбрах🤣

Мисля че и това е достатъчно, да мшнеш за кръв,за да се почувстваш кофти измежду бременните Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт