SOL YANIM - Моята лява страна по Star TV

  • 40 646
  • 278
  •   1
Отговори
# 195
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Момичета, аз, аз... нямам време тези дни да пиша.

Благодаря  на Ваня за снимките, за видеото зад камерата и резюмето; на Еди коя си за песничката (супер е, за душата 😊).

Сега гледам тази снимка от зад камера на първа серия. Серра и Бурак срещу Селим и Бириджик...  От резюмето разбирам, че Селим е много объркан от действията на Серра и прави лоши стъпки.

 

За изминалата седмица сме на четвърто място по гледаемост в Интернет.











# 196
  • Мнения: 481
Привет!
Скрит текст:
Благодаря за всичко споделено!
Сериалчето продължава да ми харесва.
Твърде възможно е, Сера и Селим изобщо да не са стигнали толкова далеч, колкото ни подсказват в последната сцена на 9 епизод. Да, дадоха леглото, Селим с разкопчаната риза, целувката, желанието да са заедно, но мисля, че ни заблуждават и хвърлят само в размисъл.
Но пък определено пътищата им за в момента се разделят, вижда се и от резюмето за 10 епизод. Тъкър, тъкър, ще ги закарат поне до 10 серии.
Искам да изкажете мнение по един въпрос.
Харесвам Серлим. Да, има си своите гафове, реагира понякога прибързано, има си своите тайни, има и натрупани много гняв, злоба , но въпреки това има и път към него.
Само не знам, Сера, като е толкова горда, твърда понякога, макар че е много влюбена, вижда се, че го обича, дали ще му даде шанс, т.е. как ще се развият събитията...въпреки всички трудности.
Въпросът ми е, как мислите, Селим все пак като приятел на Бурак, твърдейки, е му е много близък такъв, дължи ли му някакво обяснение, че се загаджиха със Сера?
Да, Сера избра Селим, да и Селим имаше интерес към нея, почти успоредно с Бурак, но все пак Бурак му каза пръв за намеренията си...
Или Бурак трябва да стои и да не се нервира, да не завижда, да не му пука, че приятелят му го пренебрегна?
Mydream , бих искала да отговоря на въпроса ти, но от моята гледна точка.
Когато Бурак обясняваше на Селим, че Сера ще му стане снаха не мисля, че беше сериозен. Доста нахалното му посещение в дома й не беше, защото изпитва чувства към нея, а от любопитство. Целувката, с която провокира шамара, беше само за демонстрация пред останалите. Освен това Сера с шамара, който завъртя на Бурак пред всички им даде ясен знак, че не го понася. Чак тогава Селим тръгна към Сера. Аз не вярвам, че Бурак и сега има чувства към Сера. Единствено го тормози въпроса защо Сера избра Селим, а не него, потъпкано е егото му. Имам чувството, че дори завижда на Сера за поканата за Америка. Да погледнем какво е отношението му към Еда - всички знаят, че тя е влюбена в него, а той дори не я забелязва.
Аз мисля, че Бурак винаги е завиждал на Селим за популярността му сред момичетата и май винаги е бил на втори план след него. Като че ли се е залепил за него, за да "намаже" и той нещо. Същото се отнася и за останалите му "приятели". Само не мога да си обясня поведението на Бурак, не разбирам кога е искрен. В 8-ми епизод има много моменти, в които той унижава Сера и то пред Селим, да не говорим за номера с девойките в дома на Селим или когато с Бириджик си обясняваха кой каква гадория е забъркал. Знае за здравословните проблеми на Селим и атакува точно там.
За мен си е подмолна душичка. Не смятам, че Селим му дължи някакво обяснение.
А относно Сера - надявам се да не повтори грешката на майка си. Макар, че и там нещата са неясни. Дядото се немесвал дори във връзките на Ихсан, но пък бабата иска от Нилгюн да остави Ихсан да замине за Америка.



За мен най-добрият вариант е да заминат двамата за Америка, далече от всички дразнители. Пък там, каквото сабя покаже или каквото им е писано /от СЦ/.
За новата серия не ми се мисли - сещам се за текста на песента, с която завърши предишната серия и май наистина двойките ще се завъртят.

# 197
  • Мнения: 2 155
Привет!
Добре дошли на новите момичета!
Благодаря за всичко споделено!
Mydream, моите мисли за Селим и Бурак се препокриват напълно със споделеното от Ваня _ С. Само да допълня - Бурак обиди жестоко Серра с роклята за партито.
Какво ли ще се случи оттук нататък. От резюмето става ясно, че всичко ще се обърка , но си мисля че ще е временно. Серра не очаквам да хареса Бурак, по скоро това ще е съчувствие за случилото се с него. Нито пък Селим ще се влюби в Бириджик. Много точно и каза, че е същата като Асена. Според мен отношенията между Селим е Серра ще зависят от това , което ще се случи между Нилгюн и Ихсан. От фрага се видя, че тя отряза Ихсан, но не се знае какво ще стане по нататък.
Хареса ми идеята на Ваня за Америка. Серра да замине първа, а Селим да я изненада там.

# 198
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862



Втори фраг..

# 199
  • Мнения: 11 116
Напълно съм съгласна с това, което сте написали за Бурак. От самото начало не го харесвам, но за мен най-важното е, че Сера показа ясно и категорично, че не избира него.
Защо обаче Селим го търпи /търпя/, в крайна сметка, цялата тази ирония, подмятания, надменност? Защо продължава /ше/ до миналата серия да го приема за приятел?
Вижда се от фрагманите, че ще има разместване на пластовете.
Изобщо не ми харесва идеята Бурак и Сера да имат нещо общо..., ама изобщо. Бурак няма да се откаже от номерата си, особено щом и Сера ще му помогне да си намери къща в квартала...
Колкото до причината за раздялата на този етап и за мен по-скоро е старата връзка между Ихсан и Нилгюн. Ще видим.

# 200
  • Мнения: 481

Привет по нощите.
Благодаря за фрагмана. Ето го и с руски субтитри.

https://turkru.tv/moya-levaya-storona-10-seriya.html

Май ще погледаме доста юмручни схватки. Интересно извън залата Бурак с какво провокира Селим, за да го удари. Дали някой, който знае за проблемите на Селим, няма да се оправдае с това - желанието да причинява болка на другите?
Не е много убедено момчето, че това е последното му решение, но в сряда ще разберем.



# 201
  • Мнения: 2 155
Аз понеже недолюбвам руската озвучка/ дразни ме/, пускам превода със субтитри
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-129812063_456243041%2Fdb7dfaf … l_wall_-122860189
Цитат
Защо обаче Селим го търпи /търпя/, в крайна сметка, цялата тази ирония, подмятания, надменност? Защо продължава /ше/ до миналата серия да го приема за приятел?
Mydream,  мисля че го търпя, защото все още го смяташе за свой приятел. А Бурак така извърташе нещата, все едно говореше за оня Селим, за който момичетата са само за развлечение. Не е глупав и намира начин да се измъкне от неудобните въпроси. Но от фраг 2 става ясно, че Селим си е отворил очите за "приятеля" си.
Бурак се намърда в махалата и може би си прави сметката да се сближи със Серра, но мисля че Барбарос бързо ще се постарае да го отпрати, та очаквам за кратко да е там.
Ваня, за това желание на Селим за раздяла има сериозна причина, може би някой го е манипулирал, не очаквам сам да е стигнал до тази идея.
А тази Асена стигна дъното с желанието да притежава хотела на султан Берин. Чакам с нетърпение реакцията на бабата.
Хубав ден!

# 202
  • Мнения: 11 116
Привет!
Днес е сряда, 10 епизод очаква своите фенове. Бакалъм...

6 часа преди излъчването

https://www.instagram.com/p/CK0-Z9AFhKR/


Започват да се сгъстяват облаците над главите на героите...



# 203
  • Мнения: 2 155
Привет!
Хаштага днес - любовна дилема/ любовен тупик.
Озетът е само 15 минути, епизодът ще започне в 19,30. Нова тактика ли ще прилага канала?
Приятно гледане!

# 204
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Прибира се, гадината..

# 205
  • Мнения: 59
Момичетата,които разбират турски,ако са го гледали по канала да кажат какво става,ако е удобно де.Аз гледам картинки,но макап и от картинки видях как Асена си хвърля отровата наляво и надясно.Дано някой я постави на мястото си.Дано.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 22:11 от rg73

# 206
  • Мнения: 5 723
Вече май  един стойностен не остана в този  сериал ,от подли по-подли .....

Постановка  на Бурак ли е или в комбина с Бириджик ?!?!?!

# 207
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Аз също нищо не разбирам, но много искам да разбера, какво се случва. Лошото е, че днес ги няма в Туитър, а само в Инстаграм.. Защо?

# 208
  • Мнения: 59
Аз също нищо не разбирам, но много искам да разбера, какво се случва. Лошото е, че днес ги няма в Туитър, а само в Инстаграм.. Защо?
Гледай тук.
https://canlitv.gen.tl/star-tv-canli-hd-izle

# 209
  • Мнения: 11 116
Не успях да разбера последните минути - Бурак пожела да покаже на Сера другия живот на Селим, но отново ли са в комбина с Бириджик, или този път всичко беше в негова полза...Бириджик дойде на правилното място в точното време.
Мисля, че добре се получи. В смисъл, нека е ясно кой какво.
Сера няма нищо за криене, в личен план.
Относно семейството си, тя нямаше представа за отношенията на майка си с Ихсан. Виж, появата на баща и, като човек измамил Ихсан ще е другото предизвикателство, но то може да няма време за него, ако сериалът бъде спрян.
Колкото  по-дълго се отлага една тайна, толкова по-зле, после разочарованието е много голямо.
Така, на пръв поглед стана зле, но както се казва, вместо на Селим да му извадят очите, Бурак може да му изпише вежди, разкривайки тази част от живота му...
Не се знае видяното как ще повлияе на двете страни - Сера и Селим.
Не успях да гледам началото, ще чакам да качат серията.
Има някаква студенина в Сера, но не се учудвам. Познавам играта на Йозге, знам колко топлина може да предаде на героинята, която изпълнява, каква всеотдайност и обич.
Казват, че сините очи са студени, но тази вечер буквално замръзнах от студения блясък на очите на Сера...
Всъщност след всичко, което става какви да са...Свидетел на самоубийството на брат си, баща, който ги е зарязал, майка, която пие и не работи, сега излезе и лъжата и, щото това прикриване си беше гадничко за връзката и с Ихсан и т.н.
Сера е някак си праволинейна и студена, недоверчива, ама каква да е, след всичко преживяно. Като започнеш от семейството и, през хората, с които е обградена.
В този нелек живот да разчиташ само на себе си, не е лесна задача.

Общи условия

Активация на акаунт