Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 72 253
  • 628
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 338
Точно нещо такова имах предвид. Досега бях с парочистачка Вакс, на която подложката е триъгълна. И затова нямах ориентация за подложките за Керхер. Много практично решение за еднократните. Благодаря!
https://www.karcher-cleanteh.com/bg/product/749.html с безплатна доставка при условие че нямам  мисля че е добре.

Да си добавя впечатлението. Парочистачката Вакс - ако има определения за по-гореща пара или за по-бързоизсъхваща пара - чистеше по-безупречно от Керхера. Докато съм минала, парата бързо изсъхва и остава блясък по ламината. Докато Керхера (и на двете нива на парата) оставя по-мокро някак си. Дано съм успяла да обясня. Определено не изглежда полирано, а все едно съм минала с мокър парцал. При вас как е?
P.S. Ще дам все пак Вакса за ремонт и ще ползвам и двете.

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 21:13 от sevgito

# 76
  • Мнения: 28 138
Речено, сторено, купих си от магазина ни на Керхер, 14.90 с 5 процента отстъпка даже! Добре, че отидох, до сега не съм ги пробвала, ще споделя...

# 77
  • Мнения: 1 411
Аз заедно с парочистачка пуснах и една кутия от еднократните кърпи. За сега съм ползвала 3 от тях и много ми харесва как чистят. Не съм пробвала обаче тази, която си е в комплекта, за многократната употреба и не зная тя как се справя ( може и да ми хареса с нея повече ).
Иначе купих една от Пепко с идеята да ми е резервна, но не съм обърнала внимание, че е от тези, които се нахлузват от двете страни и никаква работа не ми свърши.. Нещо не ми харесва с нея, изхлузва се, имам чувството, че и не минава парата през нея ( някак е много дебела от вътрешната страна ). Захвърлих я някъде, де. Не ми е удобна.

# 78
  • Мнения: 3 746
Здравейте, търся някой, който извършва услуга по почистване с пари чистачка Evolution. В Пловдив.
Това нещо е уникално. Ползва 9 бара налягане. Демонстрираха ми у дома - фирната стана нова ... но е много пари.
И търся услугата

# 79
  • Мнения: 5 955
Речено, сторено, купих си от магазина ни на Керхер, 14.90 с 5 процента отстъпка даже! Добре, че отидох, до сега не съм ги пробвала, ще споделя...
А само подложки ли има ? Все още не съм си взела дюзата за прозорци и малки четки. Моля те пиши, може и на лични къде е магазина

# 80
  • Мнения: 28 138
Речено, сторено, купих си от магазина ни на Керхер, 14.90 с 5 процента отстъпка даже! Добре, че отидох, до сега не съм ги пробвала, ще споделя...
А само подложки ли има ? Все още не съм си взела дюзата за прозорци и малки четки. Моля те пиши, може и на лични къде е магазина
Магазина е на околовръстния път, срещу парка /частта  в района на детската площадка на Лукойл/, не знам нещо по забележително там да го опиша по точно.
Сега виждам, че има и друг в Центъра...
https://www.kaercher.com/bg/serviz-i-informacija/informacija/kae … nter-bourgas.html

# 81
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
Аз поръчвам от Алиекспрес. Евтини са.

# 82
  • Мнения: 1 338
Аз поръчвам от Алиекспрес. Евтини са.
Може ли линк?

# 83
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
https://www.aliexpress.com/item/4000187191725.html?spm=a2g0o.pro … ,searchweb201603_

Давам примерен продавач. Има и много други, с най-различни комплекти. Можеш да си избираш какво ти трябва. Продават и всякакви накрайници, но тях не съм поръчвала и не знам какво им е качеството.

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 23:53 от JennyBG

# 84
  • Мнения: 20
Здравейте момичета, следя темата от доста време. Днес ми пристигна sc2 easyfix premium, като бях добавила приставката за прозорци и комплект кърпи за голямата кръгла четка. Пуснах я сега да мина пода и съм доволна, минах с приставката за прозорци огледалото в антрето и май там бих продължила с препарат и кухн.хартия... с останалата малко пара почистих и мивката в банята.
Взех я за в банята и ще видя дали си е струвала парите в събота или неделя и после ще ви пиша и тук...
Имам един въпрос към вас: с какво ги пускате кърпите от парочистачката в пелалнията, мен някак ме е гнус да ги пусна с дрехите..., а две кърпи да се въртят само ми изглежда неразумно.

# 85
  • Мнения: 28 138
Взех я за в банята и ще видя дали си е струвала парите в събота или неделя и после ще ви пиша и тук...
Имам един въпрос към вас: с какво ги пускате кърпите от парочистачката в пелалнията, мен някак ме е гнус да ги пусна с дрехите..., а две кърпи да се въртят само ми изглежда неразумно.
Кърпите от пода не пускам в пералнята, пера ги на ръка. За това и спрях да я ползвам за пода, но сега с еднократните ще се подновя. Останалите от по малките четки пускам с кърпи, с които бърша прах, но никога с дрехи!

# 86
  • Мнения: 109
Еднократните кърпи са ми голямо облекчение. Вярно, че една такава излиза един лев, но като мина коридора и я видя след това толкова мръсна, с радост я хвърлям в коша за боклук, защото си пестя търкане и пране на текстилната кърпа.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 010
Някой поръчвал ли е кърпи за малката четка (тези с ластика) от Алиекспрес? И ако да - може ли линк, моля?

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Добре де а в къщи не ходите ли по чорапи? Или те са черни и не виждате какви стават. 😉 Нали перете чорапите в пералнята. Аз в къщи с обувки не давам да се стъпва изобщо. А като се сетя че има хора които си перат маратонките в пералнята и ми се гади...

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 16:24 от Verano ®

# 89
  • Мнения: 28 138
Добре де а в къщи не ходите ли по чорапи? Или те са черни и не виждате какви стават. 😉 Нали перете чорапите в пералнята. Аз в къщи с обувки не давам да се стъпва изобщо. А като се сетя че има хора които си перат маратонките в пералнята и ми се гади...
Не, вкъщи ходим с чехли, лятото с джапанки. След като пода е измит чорапите не стават чак черни...такива неща изобщо и не мога да си помисля да пускам в пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт