Априлски мами 2021 - тема 3

  • 37 737
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 426
Много зависи къде ще раждаш. В Надежда например не е необходимо да се носят нощници, аз обаче все пак ще взема 2. За бебето също не е необходимо да се носят дрехи( освен за изписването) или пък каквото и да било спално бельо. След секциото това, което на мен ми беше необходимо бяха наистина удобни превръзки, защото тези лиглини или както там се казват са много гадни, както и моите безшевни бикини, понеже и тези които се продават за след секцио ми бяха неудобни. Това го забелязах и при други жени. Трябваше ми и допълнителен комплект кърпи. За това се сещам сега.

# 721
  • Мнения: 58
Благодаря, Rachel Bean. ❤ Моята АГ ми даде списъка и се водя по него, ще питам и нея за допълнителна информация. А, тези пелени, които искат за бебето, те какви трябва да са? Четох някъде бархетни? Пише само два комплекта пелени и не ми е ясно 😅

# 722
  • Мнения: 115
Здравейте, от днес съм в 34 г.с.
Вчера бях при следящият ме АГ, като той измери бебето 2188 гр.
По късно бях при този който ще раждам, той го измери 1800 гр.
Какво мислите, крайно съм притеснена, все пак това са 400 грама ☹️

# 723
  • Мнения: 178
Здравейте, от днес съм в 34 г.с.
Вчера бях при следящият ме АГ, като той измери бебето 2188 гр.
По късно бях при този който ще раждам, той го измери 1800 гр.
Какво мислите, крайно съм притеснена, все пак това са 400 грама ☹
Мисля,че зависи от ехографа,щом не те е гледал един и същи.На мен през ден  на различни ехографи ми беше показало различно тегло

# 724
  • Мнения: 8
Здравейте някой да има проблем с хемороиди в 32седлица съм

# 725
  • Мнения: 394
Гледах тези на Mayoral. Много са красиви ама нещо не ми се дават толкова пари:
http://kasida.bg/product/38227/mayoral-universalno-chuvalche-za- … g-creme-rose.html
http://kasida.bg/product/38533/mayoral-universalno-chuvalche-za- … g-dulce-azul.html

Иначе и тези намерих, но пък не ми харесва като модел: https://www.baby.bg/baby-matex-odeyalo-za-stolche-za-kola-koala-95h95-sivo.html

Някой да е попадал на одеалце за столче за кола? Търся да взема нещо такова, че някак ми се струва голямо и неудобно да го сложа директно в стола. Вие как ще процедирате?

# 726
  • Мнения: 178
Сега в пощата видях писмо от болницата ,която бях изпратили са ми писмо,че имам инфекция 😱

# 727
  • Мнения: 372
Сега в пощата видях писмо от болницата ,която бях изпратили са ми писмо,че имам инфекция 😱

Спокойно, имаш време да я лекуваш! Simple Smile
Предполагам, че имаш предвид, че е излязла от микробиологията. Свърза ли се с АГ да попиташ какво е необходимо да предприемеш?

# 728
  • Мнения: 178
Сега в пощата видях писмо от болницата ,която бях изпратили са ми писмо,че имам инфекция 😱

Спокойно, имаш време да я лекуваш! Simple Smile
Предполагам, че имаш предвид, че е излязла от микробиологията. Свърза ли се с АГ да попиташ какво е необходимо да предприемеш?
утре сутрин ще ходя при аг.Те са ми пратили от болницата и рецепта с някакъв антибиотик,но пише да се обсъди и с гинеколога ми..

# 729
  • Мнения: X
Здравейте някой да има проблем с хемороиди в 32седлица съм
Оо да, при мен се появи този проблем. С предишната бременност пак по това време. Тогава лекарката ми изписа свещички Цикатридина и крем Антифлегмин от ветеринарната апетка. Свещичките за вечер, а коремчето за сутрин. И сега почвам пак. Тогава имаше ефект.

# 730
  • Мнения: 54
Здравейте някой да има проблем с хемороиди в 32седлица съм
Оо да, при мен се появи този проблем. С предишната бременност пак по това време. Тогава лекарката ми изписа свещички Цикатридина и крем Антифлегмин от ветеринарната апетка. Свещичките за вечер, а коремчето за сутрин. И сега почвам пак. Тогава имаше ефект.

Аз също имам. Мислех, че се появяват след раждането. Всъщност АГ ми каза - Споко, ще се оправят след раждането. Предписа Проктогливенол. Вече няма болка и дразнене, но това нещо си стои там и не знам дали да очаквам че може да изчезне сега под въздействието на лекарството.

# 731
  • Мнения: 426
Здравейте, да се отчета и аз в 34+2. Бебока тежи 2600г по апарат. Добре са води, плацента, кръвоток и т.н Колкото и да ми се иска естествено раждане, ще трябва да си помисля и за секцио...

# 732
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте, да се отчета и аз в 34+2. Бебока тежи 2600г по апарат. Добре са води, плацента, кръвоток и т.н Колкото и да ми се иска естествено раждане, ще трябва да си помисля и за секцио...

При теб какво е основанието за секцио?

# 733
  • Мнения: 372
Сега в пощата видях писмо от болницата ,която бях изпратили са ми писмо,че имам инфекция 😱

Спокойно, имаш време да я лекуваш! Simple Smile
Предполагам, че имаш предвид, че е излязла от микробиологията. Свърза ли се с АГ да попиташ какво е необходимо да предприемеш?
утре сутрин ще ходя при аг.Те са ми пратили от болницата и рецепта с някакъв антибиотик,но пише да се обсъди и с гинеколога ми..

Ехо, как мина днес?

# 734
  • Мнения: 426
Здравейте, да се отчета и аз в 34+2. Бебока тежи 2600г по апарат. Добре са води, плацента, кръвоток и т.н Колкото и да ми се иска естествено раждане, ще трябва да си помисля и за секцио...

При теб какво е основанието за секцио?
Точно това е, че към този момент нямам показания за секцио, но преди 2 години имах други проблеми ( една  анална фисура и една фистула пак там) и знам, че могат да се появят пак. Не ме е страх от хемороидите, изпускането, шевовете или болката, дори не толкова от фистулата, но не искам и да си спомням фисурата. Ако някоя от вас е имала ще знае за каква болка 24/7 говоря в продължение на месеци- без да можеш да седнеш, легнеш, ходиш или нормално ходене до тоалетна...и чакаш да мине или операция. Аз и съм чакала и са ме оперирали, просто не искам пак. Не знам какво да правя Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт