Направи Коледа специална и подари любов на близките си

  • 5 746
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 493
Синът ми помогна вече за коледните сладки. Предстои ми направата на още няколко вида, надявам се отново да се включи. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 668
Любим помощник в кухнята ми е моето Папи

# 17
  • София
  • Мнения: 2 411
Любим помощник ми е ...радиото. Обожавам да пусна високо музика и да се потопя в готвенето, като изключа целия свят.
Иначе от известно вереме 2 чифта палави ръчички се натискат много да помагат в кухнята. Засега  моите 4-годишни синове взимат активно участие в месенето на питки, сладки и соленки, помагат на палачинките и пиците.

# 18
  • Мнения: X
Винаги готвя сама ,помощници не ми трябват ,само ми пречат!

# 19
  • Мнения: 5 300
Не обичам да има някой при мен докато съм в кухнята, за мен готвенето е начинът, по който се разтоварвам и релаксирам. Тази година мисля да направя от любимите ми сладки и разбира се питки, тутманици.

# 20
  • Мнения: 819
Най-добрият ми помощник в кухнята е готварската книга, дава ми възможност да експериментирам, да приготвям изделия от международната кухня, без да допускам грешки!

# 21
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 775
Любим помощник са децата. Тази Коледа заедно с тях ще направим питка, вече направихме коледните сладки. 

# 22
  • Мнения: 13 564
Хубави електро уреди и разбира се брашната а София мел.

# 23
  • Мнения: 2 193
Мъжът ми! ❤️
Обичам да приготвяме заедно вкусни неща, а и той сам да ми приготвя нещо вкусно също 😍

# 24
  • Мнения: 199
Баща ми!

# 25
  • Мнения: 611
Синът ми, питка ще направим заедно.

# 26
  • При децата ми
  • Мнения: 6 082
Любими помощници чак нямам, но винаги се радвам, ако някой ми помага в кухнята.

# 27
  • Мнения: 667
Любим помощник е сина ми и независимо какво се готви, всичко е невероятен хаос. Ще направим коледни сладки и баница.

# 28
  • Мнения: 14


Цялата рецепта вижте ТУК.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 243
Любимият ми помощник е дъщеря ми. Вече приготвихме заедно коледни сладки  😊.

Общи условия

Активация на акаунт