Проблем с висока вградена фурна

  • 501
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Искам да поставя висока вградена фурна(в колона с микровълнова над нея, стандартната височина и подредба) за да ми я удобна. Плота с двойка котлони до нея от дясната й страна.

Въпроса ми е като над фурната няма аспиратор, а е малко в страни над котлоните какво става с пушека като се отвори тя и как може да се реши проблема?

Има ли и значение каква ще е фурната за този проблем специално?

Поради ограничен бюджет планирам на първо време да взема евтина фурна, харесах една на Ханса са 350лв с доста функции, които двама познати много ми я похвалиха

# 1
  • София
  • Мнения: 1 251
Искам да поставя висока вградена фурна(в колона с микровълнова над нея, стандартната височина и подредба) за да ми я удобна. Плота с двойка котлони до нея от дясната й страна.

Въпроса ми е като над фурната няма аспиратор, а е малко в страни над котлоните какво става с пушека като се отвори тя и как може да се реши проблема?

Има ли и значение каква ще е фурната за този проблем специално?

Поради ограничен бюджет планирам на първо време да взема евтина фурна, харесах една на Ханса са 350лв с доста функции, които двама познати много ми я похвалиха
Нямам фурна в колона, моята си е ниско, но съм с ханса, евтина, от 1 г и нямам забележки

# 2
  • София
  • Мнения: 4 547
И аз съм доволна от Ханса-та. Имам нова печка и мноого стара тяхна пералня. Работят отлично. За парата не е голяма драма. Излиза само при отваряне на фурната - 1-2 пъти на готвене. Ако абсорбаторът е близо, може и да дръпне някаква част от парата. Може да експериментираш - вземи тенжера с вряла вода с капак и я дръж където ще е фурната. Пусни абсорбатора и някой да отвори тенджерата - виж накъде ще иде парата. Може и със свещ да провериш дали има тяга на мястото на фурната към абсорбатора. Аз бих предпочела удобното разположение, дори и да няма добро отвеждане на парата,

Общи условия

Активация на акаунт