Отново за имунитета

  • 3 250
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 585
Не е въпроса какво правят всички.
Въпросът е какво трябва да се прави. И какво работи.

# 16
  • Мнения: 4 414
Не е въпроса какво правят всички.
Въпросът е какво трябва да се прави. И какво работи.
ами ако имаш мнение какво трябва да се дава и какво работи, напиши го. недей да охкаш като отегчена леля. тук обменяме мнения, а не възклицания Wink

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650



 Joy Joy Joy hahaha

# 18
  • Мнения: 8 585
Няма какво да се "подсилва".
Дайте същите тези пари за качествена храна, дрешки, обувки и за да платите добър, знаещ и свястен педиатър. Повече ще Ви е от полза, отколкото тигровият нокът (котешкият спада в тази категория), "коластрата", и всякакъв вид зелено-червено-пембяни магии.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 16:10 от Birdie

# 19
  • Мнения: 3 537
Няма какво да се "подсилва".
Дайте същите тези пари за качествена храна, дрешки обувки и за да платите добър, знаещ и свястен педиатър. Повече ще Ви е от полза, отколкото тигровият нокът (котешкият спада в тази категория), "коластрата", и всякакъв вид зелено-червено-пембяни магии.
Мерси много за съветите!  bouquet
Повече няма да тъпча детето с некачествени храни и да го държа голо и босо. Embarassed

# 20
  • Мнения: 8 585
Не е личен въпроса-по същество е.
Сами знаете колко са скъпи качествените детски дрешки и обувки. От добри материали, да можете да ги сменяте често и да са красиви и практични.

# 21
  • Мнения: 3 537
Не е личен въпроса-по същество е.
Сами знаете колко са скъпи качествените детски дрешки и обувки. От добри материали, да можете да ги сменяте често и да са красиви и практични.
Затова и мъжът ми работи на две места.Всичките дрешки на децата ни са качествени и практични.А лекарката не ме е накарала да давам коластра.Аз сама го реших,понеже чух за много добри резултати при деца,които често са боледували,а след приемане на коластра,боледуват сравнително по-рядко.Това е. GrinningНищо лично! Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 4 884
С  две ръце гласувам "ЗА" Коластрата и водораслите..
Не коментирам, не отричам и не заклеймявам чуждите съвети и избор..

ОХ, Бърди..Регистрирай се като педиатър в БГ, за да се запишем най-сетне при добър детски лекар...

# 23
  • Мнения: 8 585
"Аз сама го реших,понеже чух за много добри резултати при деца,които често са боледували,а след приемане на коластра,боледуват сравнително по-рядко."
->Простете, но Вие сама не можете да вземате такива "решения" без да се съветвате с човек, имащ много по-дълбоки и пространни знания от Вас по дадената материя. Първо е наивно, и второ пак опираме до въпроса дали сме Европейска страна или такава от третият свят. Защото доколкото знам само в последните страни майките първо посещават "шаман", а после щом нещата "зазлеят" истински отиват там където изначало би трябвало.

# 24
  • Мнения: 3 537
Лекарката ни е осведомена за това,че давам коластра и сама каза,че при някой деца коластрата наистина помага.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 17:46 от Eis /Айс/

# 25
  • Мнения: 8 585
"Лекарката ни е осведомена за това,че давам коластра..."
->Как така-"аз реших да давам коластра..." и аз, например, трябва да се съглася... така ли да се разбира?? newsm78
Разбира се че няма да са съглася.
Подхода Вие да "уведомявате" за вашите "терапевтични решения" педиатърът Ви, вместо обратното, е неприемлив. Ако има нужда да Ви се назначи нещо, той ще го направи. Иначе, разбира се-не.
Трябва да се освободите от този манталитет. Как? Доверете се... Можете ли? Съмнявам се-това е изкуство и се учи.

"Аз се доверявам..." а в същото време викам втори за второ мнение и давам каквото и когато сметна за добре...

# 26
  • Мнения: 3 537
Това е добавка,а не лекарство.

# 27
  • Мнения: 8 585
С  две ръце гласувам "ЗА" Коластрата и водораслите..
Не коментирам, не отричам и не заклеймявам чуждите съвети и избор..
Избор има педиатърът Ви. Затова ви е педиатър. Вие просто го следвате. Защо? Защото го харесвате и му имате пълно доверие.
Така се работи навсякъде.

Другото е Ориента-варианти на тема Педиатрия с ориенталски привкус.
Изобщо не е реч за моята скромна персона. За Вас става въпрос...

# 28
  • Мнения: 1 193
Ако има нужда да Ви се назначи нещо, той ще го направи. ...
За това съм в това положение защото се доверих на докторите.Сега събирам вода от 100 кладенеца и тогава пак аз решавам какво да правя.Извинявайте че се намесвам

# 29
  • Мнения: 212
   Naughty На мен педиатър ми препоръча да даваме коластра и зелена енергия. И ... защо да не опитам? Няма нищо ориенталско в качествата на коластрата !
   Друг е въпроса защо не смеем да се доверим на лекарите - защото сме си патили!

Общи условия

Активация на акаунт