Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 14

  • 80 138
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Поправка - събиетието, което ще се проведе само пред избрани ДМ магазини, е на 11.09, а кампанията започва от 02.09 и е дългосрочна и ще могат да се предават опаковки във всички ДМ магазини.

# 721
  • Мнения: 15 356
Матиращата паста Sainz е много добра,за коса я ползвам и съм доволна.И тази на Балеа ще пробвам.Азалия,може ли да питаш ползвателя дали омазнява косата?

# 722
  • Мнения: X
Питам. Доволен е най-много от тези двете в този ред. А Power wax, дето си мислех, че е най-харесвана, е най не харесвана. Втвърдявала се, трудно се ползва и трудно се измива. Seinz e ползвана малко и още няма впечатления.
Скрит текст:

# 723
  • Мнения: 15 356
Много благодаря!Ще ги взема тогава тези двете .

# 724
  • Мнения: 35 110
Миналата седмица взех една подправка за картофи. Пекох картофи на фурна с олио и подправката. Мъжът ми много ги хареса. Много интересни неща има и за готвене. Трябва ми цял ден да прекарам в ДМ да разгледам всичко. Имам чувството, че всяка седмица има ново и ново неща.

# 725
  • Мнения: 8 759
Страхотен сос айоли има, много е вкусен.

# 726
  • Мнения: 1 789
Миналата седмица взех една подправка за картофи. Пекох картофи на фурна с олио и подправката. Мъжът ми много ги хареса. Много интересни неща има и за готвене. Трябва ми цял ден да прекарам в ДМ да разгледам всичко. Имам чувството, че всяка седмица има ново и ново неща.
И аз пробвах подправката за картофи, супер се получиха (в air fryer-a), сервирах с млечен сос.

# 727
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 403
Малко офф извинявам се.
Във вашите Магазини има ли още кутията за капачки? И в двата ни магазина я няма  😒

# 728
  • Варна
  • Мнения: 184
Здравейте. Може ли снимка? Незнам защо, аз не се заглеждам в хранителните продукти. Може би е мой пропуск. При следващото посещение ще обърна повече внимание Simple Smile
Миналата седмица взех една подправка за картофи. Пекох картофи на фурна с олио и подправката. Мъжът ми много ги хареса. Много интересни неща има и за готвене. Трябва ми цял ден да прекарам в ДМ да разгледам всичко. Имам чувството, че всяка седмица има ново и ново неща.

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Кампанията "Капачки за бъдеще" е приключила, до юли 2021 г. е била.

# 730
# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Някоя от вас ще участва ли утре в инициативата с носенето на празни опаковки?
Всъщност, утре ли беше или на 2ри?
Може ли повече инфо?

# 732
# 733
  • Мнения: 3 998
Ако дават и някой подарък доста желаещи ще има да донесат опаковки 🤷‍♀️
Днес бях до дм и нищо не казаха на касата ако не е тук темата как да разбере човек? Явно не са много заинтересовани.

# 734
  • Мнения: 1 789
Ако дават и някой подарък доста желаещи ще има да донесат опаковки 🤷♀
Днес бях до дм и нищо не казаха на касата ако не е тук темата как да разбере човек? Явно не са много заинтересовани.
Подаръците ще се раздават на 11.09, описано е в сайта, в инстаграм, на събитието във фейсбук, във всички акаунти. От 02.09 стартира кампанията за предаване на празни опаковки, а на 11.09 при предаване на опаковки се получава талон за 10% на Pro Climate и текстилна чанта за многократна употреба. Кампанията е дългосрочна, не до 11.09.

Общи условия

Активация на акаунт