Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 14

  • 79 779
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 528
Да, точно това са измивните от розовата серия, някой по-нагоре пак писа за тях.Аз също ги ползвам.

# 76
  • София
  • Мнения: 22 526
Ползвала съм този измивен крем. Много е добър! Кожата е мека и пухкава. Подсещате ме отново да го купя. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 281
iknik, благодаря ти, слагам го в списъка Simple Smile

Азалия, за този говорех, но вече е с нова опаковка. Не знам дали бих повторила, не изсушава, защото е мазен крем. А попадне ли в очите случайно и става страшно. Пяната ще продължа да ползвам, измивният гел ще се мъча пак с някой друг.
А от мицеларната вода за суха кожа пак на балеа някой да има отзив?

# 78
  • Мнения: 5 096
Доволни ли сте от термозащитата на Балеа? Ето тази:

Скрит текст:

# 79
  • Мнения: 3 674
Кое точно е измиващото блокче, може ли снимка? За тяло ли го ползваш или става и за лице? И моята кожа на тялото и на лицето е много суха и търся измивен продукт, който да не изсушава.
Използвам блокчето от линка, който съфорумката е дала. Ползвам го за тяло, вместо душ-гел. Лицето мия само с вода и най-много веднъж-два пъти седмично с бебешки сапун. Не нося никакъв грим, само слагам серум и крем, понякога и масло.
Мицеларната ми вода е на Ла Рош, но розовата на Гарние е много близка по състав и също ми влияе добре. На Балеа не съм ползвала вода.
Аз съм с атопичен дерматит и много суха кожа, та ужасно трудно си уцелвам продукти, с които кожата ми да се чувства добре.

# 80
  • Мнения: 22 528
Доволни ли сте от термозащитата на Балеа? Ето тази:

Скрит текст:
Като термозащита може и да е добра, но като
помпа е ужас.Две техни опитвах- ужасни пулвелизатори.Запушват се, спират да пръскат или пръскат на дебеши струи из цялата стая.С доста нерви доизхабих втората и минах на Тресеме, която е много добра дотук.

# 81
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Да, точно това са измивните от розовата серия, някой по-нагоре пак писа за тях.Аз също ги ползвам.
Кремът от серията е ужасно мазен, пяната е супер. От нея вече 3 опаковки изхабих.

# 82
  • Мнения: 6 889
И аз го ползвам от доста време този крем,на мен ми допада, но дайте да видим и пяната.

Аз имам друга термозащита(зелена течност) и помпата е същата работа. По основното предназначение не мога да дам мнение, тъй като не съм редовна в употребата.

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Това е пяната

# 84
  • Мнения: 3 417
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена

# 85
  • Мнения: 3 963
Тази пяна е супер! Втора опаковка си купувам от нея. Аз лично съм доста доволна. Не ми изсушава като предната, не й помна името някаква жълта беше пак на Балеа, но тази за мен в момента за цената си е топ 👌

# 86
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена
Поне в ДМ в Мл1(Сф) са на стелажите, където са всички продукти за лице. В единия край са нещата на Белеа по серии. Та, там е пяната, до нея е крема и май още нещо имаше от серията за суха кожа.

# 87
  • Мнения: 1 402
Аз ползвам на Алверде пяната за чувствителна кожа с лайка. Ако тази на Балеа е по-добра, да я сменям?

# 88
  • Мнения: 3 281
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена
Стелажа, който е с продуктите за лице на Балеа и Алверде, поне в магазина в който аз ходя е доста надолу в стелажа. Тази от снимката мисля че е стара опаковка, защото моята е без лице, само с надписи. Пак е розова на вид.

Lisa и двете са хубави, само без тази с ябълката на алверде, по погрешка взех нея един път направо ми скърцаше кожата след нея. Като цяло си ги редувам, но тази на Балеа ми е по приятна.

# 89
  • Мнения: 22 528
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена
Стелажа, който е с продуктите за лице на Балеа и Алверде, поне в магазина в който аз ходя е доста надолу в стелажа. Тази от снимката мисля че е стара опаковка, защото моята е без лице, само с надписи. Пак е розова на вид.

Lisa и двете са хубави, само без тази с ябълката на алверде, по погрешка взех нея един път направо ми скърцаще кожата след нея. Като цяло си ги редувам, но тази на Балеа ми е по приятна.
Днес ги купих:

Общи условия

Активация на акаунт