Стига изневери, да видим политиката!

  • 2 703
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Дядото е не по-малко зло от фашиста мисля аз. Чудя се само, кой точно му дърпа конците  newsm78

Щом го виждаш като зло, би трябвало да знаеш? Или просто е модерно "да си против", защото "всичките са маскари", то така е и по-лесно. Но лесните неща притъпяват сетивата...

# 31
  • Мнения: 1 451
Айде без лични квалификации ако обичаш.

# 32
  • Мнения: 2 495
Айде ся-изпокарахте се заради тия избори, бре Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 1 451
Някой явно ги вземат много навътре нещата. Гледат много телевизия и им промиват мозъците, че от тях зависи нещо. Зависи - дръжки.

# 34
  • Мнения: 2 495
Гледат много телевизия и им промиват мозъците
Ми то това е целта им, особено в предизборната кампания PeaceАз казах че чия избори не са кой знае какво, ама много се дразня когато някой така открито защитава избранника си.Не върви някакси, нали уж на избори не казваш за кого ще гласуваш Wink

# 35
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз казах че чия избори не са кой знае какво, ама много се дразня когато някой така открито защитава избранника си.

Така е. Аз също се дразня на перчене и демонстриране, кой за кого ще гласува и виждате ли, че само неговият избор е правилен. Даже всички, които говорят като последна инстанция, ме дразнят.

# 36
  • Мнения: 2 274
   Аз от 9 години имам право да гласувам, но до сега не съм го правила, защото трябваше специално за този ден да пропътувам 500 км, да изхарча куп пари и да загубя ценно време! Мерси  Crossing Arms!
   Тази година обаче съм решила да гласувам, за да НЕ стане точно един определен човек президент и да дръпне страната още по - назад отколкото е! Мнението ми се затвърди още повече след като гледах разговорът на Бареков тази сутрин със Стела Банкова и още един бивш от Атака  Sick! Честно казано все още не съм решила за кого ще гласувам  Crazy!
   А то че нито един от кандидатите не струва, е ясно от пръв поглед  ooooh!!

# 37
  • Мнения: 143
Аз пък ще гласувам за Беронов
Предпочитам един интилигентен президент, отколкото пионката на Доган и поддръжник на това крадливо и некадърно правителство
Друга работа е какво предпочита целокупното народонаселение, а то явно е да оплюва всичко и всички, че най-лесно и да си седи пред телевизора вместо да гласува

# 38
  • Мнения: 2 032
Беронов.
За мен друг избор няма: нито за фашист, нито за комунист бих гласувала.
По стечение на обстоятелствата баш този ден ще съм в Бг, та смятам да си пусна гласа.
Не си пропилявайте правото да глас, гласувайте; колкото и шаблонно (а може би и арогантно?) да звучи, не оставяйте пенсиите и лумпените да решат кой ще е президент.

# 39
  • Мнения: 1 451
Хайде малко политическа сатира: http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1005723

# 40
  • Мнения: 116
quote author=Белла link=topic=128048.msg2541251#msg2541251 date=1161079878]
Проверка на електоралните нагласи  Wink
Само зарибяват, викаш...но и накрая има много хванати в мрежата Rolling Eyes

но неговата личност дава насоката на политиката.
А Волен Сидеров каква ли насока би дал на политиката.. newsm78

По добре Боленчо президент, поне малко да им размъти водата / парата / по еврофондовете. Той май е единстветата заплаха за това блато  Thinking
Малеее, като се сетя как скачаха червените веднага след изборите срещу него - бил им взел гласовете. А и при Слави се чудят / през предаване / как да го осмеят. 
и всякакви подлаги се мъчат да го вкарат в съда - толко зор не е без нищо   newsm78  newsm78

# 41
  • Мнения: 2 495
Всъщност...няма да се учудя ако Воленчо стане президент ThinkingКато се сетя как бабите на село гласуваха първо за Стоянов, СДС, а после и Царя, нищо чудно и Волен да спечели гласовете-нали все обещава как щял да изгони турците, как да изтегли контингента ни от Ирак, благоденствие за целия български народ и т.н.-Нали знаете-всяко ново нещо е хубаво и трябва да се опита Mr. GreenЯко ги зарибява, но за мен лично си остава болен мозък Peace

# 42
  • Мнения: 2 274
   Абе, какъв ви е проблема с турците? Аз много ги уважавам и не мисля че те не се смятат за българи! Напротив - те са българи с друга вяра, но също работят за страната! И колкото бандюги и групировки има от българите - християни, толкова и българи - мюсюлмани! Виж има голям проблем с циганите! Ако някой тях може да им свие сърмите...
  Колкото до Волен и Атака - те са били единствената партия в НС освен ДПС, която е подкрепила закона на ДПС, който обслужва интересите на обръча от фирми около ДПС ! Това го доказаха Стела банкова и другия бивш депутат от Атака в Тази сутрин по БТВ!
  Волен е просто поредния лъжлив политик, който на всичко отгоре като Филип Димитров има психични отклонения  ooooh!!
  Както казах - не харесвам нито един от кандидатите и незнам за кого ще гласувам, но определено няма да е Волен!
  Между другото - тая тема утре трябва да я заключат, че е ден за размисъл  Mr. Green!

# 43
  • Мнения: 1 451
Абсолютно съгласен. Българските турци са свестни хора. Единствения им проблем, ако може така да се нарече е, че са прекалено доверчиви към лидера си и той добре ги използва. Виж циганите са адски проблем и който и да вземе властта е крайно време да обърне внимание на проблема, а не само да гледа изгодата от тях, като избиратели.

# 44
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Заключвам темата!

От полунощ днес до края на изборния ден 22.10.2006 да бъдете така добри да се въздържате от пускане на теми, свързани с избори и политика, както и от политически коментари, свързани с изборите, в други теми.
Всички текущи теми ще бъдат заключени в полунощ до края на изборния ден.
Благодаря.


.:.:.:.:.ВАЖНО! За изборите и темите тук.:.:.:.:.

Общи условия

Активация на акаунт