NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 54 387
  • 831
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 691
На 3-4 препоръчват, но си зависи от водата. Аз ще я чакам да светне, искам да видя колко ще издържи, първият път беше 4 месеца. Софийска вода, нефилтрирана.

# 676
  • Мнения: 9 776
Моята машина е на амнайсе години, не помня точно, и никога нищо не и е светвало. И все ви пропускам обясненията, ама кога ли ще ми се наложи....

# 677
  • Мнения: 7 053
Аз наливах бургаска вода от чешмата директно 🙄😃пак много издържа милата

# 678
  • Мнения: 453
Аз наливах бургаска вода от чешмата директно 🙄😃пак много издържа милата

И ние така, вече 10 години.

# 679
  • Мнения: X
Къде на кутията се намират тези кодове, с които се трупат точки?

# 680
  • Мнения: 9
Къде на кутията се намират тези кодове, с които се трупат точки?

На "капака" на самата кутия, ако мога така да се изразя. 😅

П.С:
Но мисля, че вече сайтът не приема кодове, поне така бяха споменали в темата. Лично аз, когато отида на "въведи код" не виждам никакво поле за въвеждане, поправете ме, ако бъркам някъде или вече са пуснали кодовете.

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 12:05 от Moonsea

# 681
  • Мнения: 20 179
И моята не е светвала още, хем все вода от чешмата наливам. Не помня на колко години стана, може би пет. Хич няма и да я сменям, както бях решила по едно време.

# 682
  • Мнения: 7 053
Еха 5 години браво, каква точно е 😇

# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 567
И моята не е светвала още, хем все вода от чешмата наливам. Не помня на колко години стана, може би пет.
И при нас така  - 6 години с Mini Me

# 685
  • Мнения: 691
Новите ще вземат да излязат ултра сензитив, моята е на 9 месеца Rolling EyesSatisfied

# 686
  • Мнения: 9 776
И моята не е светвала още, хем все вода от чешмата наливам. Не помня на колко години стана, може би пет.
И при нас така  - 6 години с Mini Me

Моята е същата, със сигурност на доста повече от 6 години. Яки ще излязат.

# 687
  • Мнения: 7 053
Хаха ами като новите телефони смарт,с тъч и нз си какво едвам издържат до гаранцията 😃 и старите телефони-тухлофони години нямат мърдане

# 688
  • Мнения: 9
В сайта на Долчегусто са пуснали кутии с по 30 броя капсули за 13,99(Мисля, че в Кауфланд сега тече същата промоция), а капсулите на Старбъкс са по 6,99. Въпреки, че имам още кафе от покупката на машината, се изкушавам дали да се възползвам от тази промоция.

# 689
  • Мнения: 9 776
Здравейте. Имам 9 капсули Nesquik, които моите деца не искат да изпият. Срокът им изтича на 30.11.2021г. Подарявам ги, ако някой от Русе ги иска.

Ако причината да не ги пият е, че са им блудкави и редки, може да им ги правиш по-къси. На синът ми по тази причина ги правих с мляко - стоплям половин чаша мляко, и пускам капсулата на една-две чертички.

Общи условия

Активация на акаунт