NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 54 314
  • 831
  •   1
Отговори
# 825
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Adalind, успокои ме, че има още една като мен. Вкъщи по едно време бяха почнали да се бъзикат дали ще отварям магазин. Grinning

# 826
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 444
Adalind купих грандето от К тъкмо. Ще го тествам .
О аз съм пробвала мн капсули , якобс , Спeтема , Лаваца , Грибалди , Старбъкс и други..

Редакция Харесах Грандето

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 23:40 от nasito8988

# 827
  • Варна
  • Мнения: 210
Аз ги пробвах всичките, грандето става, но повече ми харесаха кафе лаут и лате макиато ( като латето повече ми харесва от това на коста).

# 828
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Момичета, имам излишна стойка за капсули - 32 бр. /метална/.  Сменихме машината Мини ме с авотмат и стойката не ми е нужна. Има много слабозабележими следи и то е по-скоро леко напукано покритие. Ползвана е около 2 години!
Ако някоя проявява интерес, може да ми пише на лично, ще приложа и снимки!

Машинката ни служи чудесно, цели 7 години, а сега я прибрах в шкафа и ѝ обещах да я водя само на почивка! Наистина сме я взимали с нас, навсякъде, където е било възможно /много си я обичам/.

# 829
  • Мнения: 20 172
Наистина са железни тези наши Мини ме-та. 👍

# 830
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Скрит текст:
Момичета, имам излишна стойка за капсули - 32 бр. /метална/.  Сменихме машината Мини ме с авотмат и стойката не ми е нужна. Има много слабозабележими следи и то е по-скоро леко напукано покритие. Ползвана е около 2 години!
Ако някоя проявява интерес, може да ми пише на лично, ще приложа и снимки!

Машинката ни служи чудесно, цели 7 години, а сега я прибрах в шкафа и ѝ обещах да я водя само на почивка! Наистина сме я взимали с нас, навсякъде, където е било възможно /много си я обичам/.

Стойката, е запазена!

# 831

Общи условия

Активация на акаунт