NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 54 504
  • 831
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 9 487
В кауфланд следващата седмица ще има от тройните кутии.
На брошурата е показано Арденза, помня, че някой го търсеше преди време.

# 781
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Мисля, че ставаше въпрос за зелената Арденца - нея наистина я няма от доста време, даже и в сайта.

# 782
  • Мнения: 20 201
Ставаше въпрос за зеленото Ристрето, което за жалост е спряно отдавна. Арденца е само синьото.

# 783
  • Мнения: 9 487
Вярно, че зеленото беше, объркала съм се.

# 784
  • Мнения: 20 201
Ние след зеленото Ристрето минахме на Мока, те пък и него го спряха. Изобщо.... 🙄
Добре, че Буондито още не са.

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Аз съм още на Коста капс., но имам и кутия Буонди.

Чашата дойде екстремно бързо Simple Smile Хареса ми, но е за подарък и чака още повода.

# 786
  • Мнения: 97
Да сте виждали някъде промоция на автоматична машина?

# 787
  • Мнения: 9 487
Тези дни се въртеше реклама на техномаркет или технополис за няколко вида машини с подарък 5 кутии кафе.

# 788
  • София
  • Мнения: 6 201
Имам проблем с кафе капсулите на коста капучиното. От 3 досега използвани, на 2 се спука пластмасовата част отстрани и съответно налягането падна и изтича кафява водичка.
Чудя се партида ли е (беше промоция в лидл) или е от факта, че в кухнята ни нощем не се отоплява и от студа да не би пластмаста да е по-крехка. С капсулите с мляко няма проблем, но при тях няма вътрешна мембрана, която да прави толкова високо налягане.

# 789
  • Мнения: 1 477
Имам проблем с кафе капсулите на коста капучиното. От 3 досега използвани, на 2 се спука пластмасовата част отстрани и съответно налягането падна и изтича кафява водичка.
Чудя се партида ли е (беше промоция в лидл) или е от факта, че в кухнята ни нощем не се отоплява и от студа да не би пластмаста да е по-крехка. С капсулите с мляко няма проблем, но при тях няма вътрешна мембрана, която да прави толкова високо налягане.

Аз в момента също пия капучино на Коста и нямам проблем, но не е от Лидл. От там си бях взимала лате мисля и пак беше без проблем.

# 790
  • София
  • Мнения: 6 201
Абе кафе машината ми е за смяна, защото и подгряващата система не работи като хората и контейнера за вода започна да капе. Просто не очаквах, че и пукнатите капсули може да са следствие на проблем с машината.

# 791
  • Мнения: 42
Аз да попитам- има ли, в София физически магазин, където мога да пробвам капсулите, примерно лате макиато?

# 792
  • Мнения: 1 699
Оставям още един код за 5% от сайта.
luckytelenor

# 793
  • Мнения: 7 133
В билата от 3 до 5 януари -25%на всички видове кафе.
Исках от Кауфланд промоцията, но паркинга бил фулл и май няма да се бутам ....

# 794
  • Мнения: 1 477
Здравейте, сигурна съм, че е дискутирано и преди, но понеже нямам много време да чета (на работа съм всеки ден до 1-ви януари) да обясня накратко. Машината ми тази сутрин започна да свети в оранжево, което според книжката с инструкции е индикация, че има натрупване на варовик и трябва да я почистя. Въпросът ми е с какво да я почистя? Какви препарати използвате вие? Използвала съм професионална машина преди и там фирмата, която ни носеше кафе носеше и хапчета за почистване, и отделно на няколко месеца идваше техник да я почиства основно. Има ли какво да направя аз, за да не спре машината, докато имам време да ходя да й потърся препарат за почистване?

Общи условия

Активация на акаунт