Фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел. Тема 4

  • 37 942
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 124
Мнението ми беше за Васил. Той лично ми се извини в съобщение. В момента ако погледнете в тема кухни ще видите че не ми се заяжда защото изсипах камара пари на хора които заслужават да ги отрепа. Уирпула я видях в магазина заслужава си, но не и ханза, частите на ханза аконе аспиратор е пвц а не метал.

# 121
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 716
Не ви разбрах, моля обяснете. Да не сте се прекарала заради моя препоръка.
  Ако е така, съжелявам.

# 122
  • Мнения: 336
Някой може ли да ми каже кой плот с вграден аспиратор е по-добър между този на неф (Той е само един модел) и на елика с вграден аспиратор с везна? Не съм компетентна и не мога да разбера кой е по-добър.

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Някой може ли да ми каже кой плот с вграден аспиратор е по-добър между този на неф (Той е само един модел) и на елика с вграден аспиратор с везна? Не съм компетентна и не мога да разбера кой е по-добър.
Най-вероятно никой не може да ти отговори на този въпрос. Трябва да ги е тествал/имал и двата.Аз имах същата дилема преди 2 години почти,когато избирах моя плот.Еликата ми я демонстрираха в Интерсервиз Узунови,обаче Neff никъде нямаха монтиран, а само на склад. Информация дори и вносителите си смучеха от пръстите и затова си купих  Елика

# 124
  • Мнения: 17 969
И доволна ли си? Нищо не ми говори тази марка, какви са?

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Да,доволна съм.Италиански.

# 126
  • софия
  • Мнения: 25 394
chocha, ако имаш малко време, може ли да споделиш дали лесно се обслужва/поддържа този тип абсорбатор и можеш ли да го сравниш с традиционен.

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Никакъв проблем не е за мен.Всичко слагам в миялната.Има филтри,които ги минавам през фурната Simple Smile Моя не е вързан към комин т.е. по-скъпия вариант и най-вероятно по-неефективен.За съжаление нямам подход към комин или външна стена при плота.Плотът ми е на остров.Срещу него имам френски прозорец и  го открехвам при готвене.Има остатъчна миризма при пържене/най-вероятно и при обикновените абсорбатори остава миризма и се усеща,че е готвене в помещението/.Старият ми традиционен такъв беше евтин и посредствен клас,който повече шумеше и го ползвах като лампа над печката предимно,така че не мога да ги сравня.

# 128
  • Мнения: 153
Я кажете след какви манджи и програми най-често ви се налага да чистите фурната с пиролиза?

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Я кажете след какви манджи и програми най-често ви се налага да чистите фурната с пиролиза?

Мусака,руло Стефани,лазаня...

# 130
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 716
Зеле със свенско, гювеч, мусака, крем карамел, баница. Ама най-много зеле.

# 131
  • Мнения: 11 568
За да не ми се налага да чистя фурна след руло Стефани, го увивам в хартия за печене и така го пека. Хем то не се пука/разпада, хем фурната е чиста.
Едно време си правех фурната на нищо докато пека пиле, но се научих да го слагам в йенска тенжера с капак и сега нямам такива ядове.
Така, като се замисля, май нищо не ми цапа фурната та чак да е за пиролиза.

# 132
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 716
Аз когато си купих първата фурна с пиролиза, нарочно я оцапах. Ама не ме хванаха😂

# 133
  • гр. Варна
  • Мнения: 789
Едно време си правех фурната на нищо докато пека пиле, но се научих да го слагам в йенска тенжера с капак и сега нямам такива ядове.
Пликове  за Печене 35х40 см 5 бр
Скрит текст:

# 134
  • Мнения: 11 568
Знам ги, но не ги искам.

Общи условия

Активация на акаунт