"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 40 942
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Все се чудя какво има да се пита на тестове с две черти? Или е някакъв начин на хвалене, показност, не разбирам...картинката е отляво за тълкуване на резултата и е ясно кое какво е.

# 31
  • Мнения: 3
Доста грубо изказване, чертичките са доста бледи и не  мога ясно да анализирам резултата. Може би е трябвало да изчета всички 50 теми, а не да попитам 🤐🙂
Все се чудя какво има да се пита на тестове с две черти? Или е някакъв начин на хвалене, показност, не разбирам...картинката е отляво за тълкуване на резултата и е ясно кое какво е.

# 32
  • Мнения: 15 356
Щом са две оцветени ,теста е положителен.И наистина е и написано и нарисувано на кутията и в упътването .Контролната черта никога не е бледа,тестовата се насища само.

# 33
  • Мнения: X
Доста грубо изказване, чертичките са доста бледи и не  мога ясно да анализирам резултата. Може би е трябвало да изчета всички 50 теми, а не да попитам 🤐🙂
Все се чудя какво има да се пита на тестове с две черти? Или е някакъв начин на хвалене, показност, не разбирам...картинката е отляво за тълкуване на резултата и е ясно кое какво е.

Ами то е ясно, но и да изчетете всички 50 теми, явно пак няма да може да анализирате.

# 34
  • Мнения: 1 140
Навсякъде пише да не се разчита на черта след времевия интервал. Момичето показва резултат след 30 мин. Няма нищо необичайно да се чуди.  
Хубаво е, че тук има бързо реагиращи и отговарящи момичета, но  бъдете мили - всяка пита с много трепет и вълнение.
Вероятно е положителен теста и вероятно чертата ще е по-ясна при следващ опит.
Само да кажа, че и при мен половината черта стана цяла бледа след времевия интервал. Иска ми се да и вярвам, но престо от сутрина е ясно негативен.  Има поводи за чудене при такъв неясен резултат.

Весели празници на всички и нека всеки получи това, което най-много желае!

# 35
  • Мнения: 7 690
Не показва резултат след 30 минути, а два теста направени с 30 минути разлика един от друг.

И ясно е показано какво означават две черти.

# 36
  • Мнения: 55
Според мен също е снимка на един и същи тест сниман два пъти в рамките на 30 минути. Поне госпожата така се е изразила - говори за теста в единствено число..

# 37
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз мисля, че става въпрос за един тест, сниман през половин час. В този случай не е много сигурно, че е положителен.

# 38
  • Мнения: 18

Виждате ли черта и според вас има ли шанс да не е изпарителна?

# 39
  • Мнения: 3 939
Защо е разглобен?

# 40
  • Мнения: 18
Защото прозорчето правеше сянка и беше надраскано.

# 41
  • Мнения: 3 597
Аз виждам съвсем лека , но ако теста е Билийв , не може да му се вярва .

# 42
  • Мнения: 7 690
Нищо не виждам. Кога е правен теста, на кой ден от закъснението, следяна ли е овулация, колко е дълъг месечният цикъл, кога трябва(ше) да ти дойде?

# 43
  • Мнения: 3 939
И аз не виждам нищо.

# 44
  • Мнения: 1 846
На моя екран се вижда някаква сянка, но е доста вляво . Може би повторете теста, без престо и белийв. Имате ли закъснение?

Общи условия

Активация на акаунт