"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 41 007
  • 746
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Добър ден днес бях на преглед при Аг тъй като имам вече 10 дни на закъснение и бледо Розова втора черта пратиме да си направя ЧХГ тъй като може би е още рано да се види бременност в понеделник пак съм при нея след излизане на резултата каква е възможността да излезе бременност и какви са стойностите при положителен дано всичко е на ред и вече излезе вече бременност

# 406
  • Мнения: 1 837
Щом има втора черта, дори и бледа със сигурност има бременност. Моята беше едва забележима, а кръвния тест излезв положителвн. Успех!

# 407
  • Мнения: X
И при мен е бледо Розова чертата но Аг ми каза че за сега нищо не се вижда за Това ми пуска ЧХГ за да е положителен теста какви трябва да са стойностите дано има бебче вече нетърпеливи сме с мъжа ми да разберем резултата утре ще го правя и в сряда като излезе го нося на докторката и при нея в понеделник отново на преглед

# 408
  • Мнения: 1 837
На мен ми беше първоначално 44.90, след 48 часа беше се увеличила на 169

# 409
  • Мнения: X
При мен дали има вероятност след ЧХГ да е положителен теста

# 410
  • Мнения: 7 690
Няма значение дали ЧХГ по стойности е положителен, а дали тези стойности растат правилно през 48часа.

Щом си имала бледа черта на уринарния тест, значи ЧХГ ще покаже бременност, но това само по себе си нищо не значи за вероятното развитие на такава.

# 411
  • Мнения: X
Силно се надявам да има бременност от няколко месеца с мъжа ми чакаме тази радост с нетърпение

# 412
  • Мнения: X
Виарка, бременна си, но както ти казаха трябват два теста през точно 48 ч., за да се каже как се развива бременността.

# 413
  • Мнения: 73
Здравейте Blush
Направих си два теста - единият е шуърчек (касета) първи ден след закъснение и престо (5 дни след закъснение). Шуърчек е отрицателен, а престо показа втора черта, но едва след 10 минута. Прилагам снимка... невалиден ли е теста? 😢

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 19:18 от Ar_Ag_Pt

# 414
  • Мнения: 902
Здравейте Blush
Направих си два теста - единият е шуърчек (касета) първи ден след закъснение и престо (5 дни след закъснение). Шуърчек е отрицателен, а престо показа втора черта, но едва след 10 минута. Прилагам снимка... невалиден ли е теста? 😢


Не знам до колко Престото е окей, защото често показва изпарителни черти. 10 мин не са ли много?

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Според мен е положителен. Просто повтори теста Simple Smile

# 416
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте Blush
Направих си два теста - единият е шуърчек (касета) първи ден след закъснение и престо (5 дни след закъснение). Шуърчек е отрицателен, а престо показа втора черта, но едва след 10 минута. Прилагам снимка... невалиден ли е теста? 😢


Не знам до колко Престото е окей, защото често показва изпарителни черти. 10 мин не са ли много?

И при мен беше същата история отрицателен Шур Чек и положителни 2 Престо Simple Smile Но аз ги правих при 4 дни закъснение. Вече като имах по-голямо закъснение Шур Чек показа и той показа съвсем втора бледа черта.

# 417
  • Мнения: 92
Ох, тук от едно известно време ви чета.
Вчера си направих тест, Clear test, лентичка и излезна бяла линия... линия, ама не оцветена /дано няко от вас ме разбере какво имам предвид/ Grinning  Днес сутринта пак същото. И понеже много не ме свърта, пуснах ЧХГ и сега нямам търпение за резултата, реших да споделя с някой.
Да питай на някой дали му се е случвало и дали да имам малка надежда?

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не. Бялата лента е просто мястото, което се оцветява при наличие на ЧХГ.

# 419
  • Мнения: X
Отрицателен е.

Общи условия

Активация на акаунт