"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 40 996
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 57
Благодаря за отговора Ви!

# 376
  • Мнения: 450
Ако в началото на другия месец си взема направление и отида на гинеколог дали вече ще се види наличие на бременност тогава
На 10 дни закъснение има най голяма верочтност да се види.

# 377
  • Мнения: 7
Здравейте!Днес си правих кръвен тест ЧХГ и стойностите са 536,46mIU/ml,като последната ми менструация беше на 28.12.20г. и се чудя какво ли показват тези резултати от теста(дори незнам дали е подходяща темата за въпроса ми).
Моля,ако някой е запознат с тези стойности да се отзове,ще съм много благодарна.Simple Smile)
На кой ден си направи теста?
Моя беше на 31.12,днес ми е датата на която трябва да ми дойде, сутринта си правих тест, показа едва доловима втора черта, пуснах кръвен, резултата беше едва 44,90. С първата бременност още на 1вия ден имах ясна втора черта, така, че сега още ми е малко притеснено. Според тестовете за овулация този месец е настъпила по-късно, надявам се да е от това ниската стойност от теста

Здравей!Теста за ЧХГ е направен на 26.01.21г.,а трябваше да ми дойде на 24.01.21.Аз също се боря за второ бебче,но ми е притеснено защото втори декември миналата година ми е правен кюретаж,поради спонтанен аборт.И явно не успяхме да се пазим достатъчно време с моя мъж.Пих и антибиотик Лефлокс този месец против инфекции,така че пожелавам ти УСПЕХ и стискам палци за положителетел тест!

# 378
  • Мнения: 1 837
shisha, аз смятам, че са ти добри стойностите за 4та г.с. Ще изчакам до другата и ще си пусна пак тест, надявам се да се увеличат и моите, имах преди време т.нар.химическа бременност, която ми беше с ниски стойности в началото, та и на мен ми е притеснено сега. То при мен реално още дори няма закъснение. Успех и на теб!

# 379
  • Мнения: 37
Здравейте, от 15 дена ми закъснява, правихме опити точно на О но М нямам все още, направих си тест преди 8 дена беше с две черти после след няколко мин едната се размаза и изчезна остана само жълто на чертата, днеска направих тест пак беше отрицателен, та въпроса ми е дали съм бременна или греша.. някоя мама с по опитен отговор да сподели, че доста се притеснявам..

# 380
  • Мнения: 7 898
Отиди на гинеколог.

# 381
  • Мнения: 37
Излязъл е в отпуска, и няма към кого да се обърна, освен към вас...

# 382
  • Мнения: X
Не си бременна.

# 383
  • Мнения: 7 898
Искаш да кажеш че други гинеколози няма, или очакваш някоя от нас да те прегледа и назначи изследвания ?

# 384
  • Мнения: 5 776
Е, те докторите, изследванията и прегледите не са измислени току така, иначе всички щяхме да си получаваме диагнозите в чата на вайбър. Само някой с кристална топка може да ти отговори тук.

# 385
  • Мнения: 602
Не си бременна, но трябва да отидеш на гинеколог, за да установи защо толкова ти закъснява и да вземете мерки, да ти дойде.

# 386
  • САЩ
  • Мнения: 471
Здравейте! Имам два положителни теста, но още не смея да се зарадвам. Единият е от неделя, 1 ден след закъснение, другия от днес сутринта. Първи ден от последния цикъл е 24ти декември. Тази сутрин потопих теста в чашка с първата урина за 20 секунди както пишеше на инструкциите, но ми се стори че прекалено се намокри и малко се притесних че може да е невалиден, но си има чертичка за валидност. След малко ще приложа снмки.
И още един въпрос, имах кафеникаво зацапване вчера и онзи ден по малко. Четох че е нормално, но не разбрах дали е нормално да е повече от веднъж. Благодаря ви!
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 19:05 от Flying_HiGh

# 387
  • Мнения: 2
Привет🙋 Моля за мнение .. Цикълът ми беше на 20.01, свърши на 25-26.01, бебеправихме на 24.01,и по изчисления овулацията ми започна от 28.01 . Възможността от забременяване до колко е възможна според вас? Благодаря предварително!!🌷

# 388
  • Мнения: X
Ако овулацията е била на 28 и не сте имали други контакти между 24-ти и 28-ми, почти няма вероятност или да кажем малка.

# 389
  • Мнения: 3 142
Не разбрах защо сте правили опити на 24.01 ако менструалното кървене е било до 25-26.01? И какво значи "овулацията ми започна на 28.01"? Тя обикновено е няколко часа, рядко 1 цял ден. Ако искате дете, правете опити извън менструалното кървене. Например, при цикъл средно 28 дни - от 8ми до 15ти ден, всеки ден или през ден.

Общи условия

Активация на акаунт