Добрият пример

  • 1 005
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте. В духа на предстоящите празници искам да ви споделя нещо прекрасно, което ми се случи. Загубих портмонето си с всичките си документи и пари за празниците, понеже точно малко преди това ги бях изтеглила. На следващия ден момиче, което го е намерило, го върна в полицията с всичко налично. На мен също ми се е случвало да намирам портмонета и съм ги връщала, но в тази ситуация наистина не очаквах подобен позитивен развой на събитията. Това до голяма степен укрепи вярата ми в хората и смисъла на това да бъдеш добър. Желая ви весели празници! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 414
През живота си съм намирала няколко пъти портмонета и винаги съм ги връщала. Последният месец намерих забравена на автобусна спирка чанта с документи: 4 трудови книжки, 2 амбулаторни книжки, договор за кредит с банкова карта и пин, епикризи и разни изследвания. Опитах се да се свържа с жената от договора за кредит чрез банката, но не се получи. Предадох всичко в полицията. Обадиха се пред мен на жената пред мен и каза, че до 30мин ще дойде да си ги вземе.
Преди няколко дни в Лидл намерих мъжко портмоне с видимо много пари. Дадох го на охраната. Оказа се на мъжа, който вървеше пред мен заедно с жена си.
Онзи ден ми върнаха повече ресто, върнах разликата.
Дано доброто, което правим, се връща. В момента майка ми е в тежко здравословно и емоционално състояние и се моля доброто, което съм правила на познати и непознати да се върне при нея.

# 2
  • Мнения: 12 761
В момента майка ми е в тежко здравословно и емоционално състояние и се моля доброто, което съм правила на познати и непознати да се върне при нея.
Caprice, дано майка ти се оправи! От сърце ти го пожелавам и стискам палци.
Скоро не ми се е случвало, но и съм намирала портфейл с пари и лична карта вътре, та можах да го върна, а и са ми връщали цялата дамска чанта с документи и заплатата, а друг път отделно само портмонето, което бях оставила в количката за пазаруване.

Който е останал с впечатление, че хората са зли (имаше такава публикация наскоро), нека почете тук, може би ще му се промени мнението!

# 3
  • Мнения: 539
Аз съм намирала телефон на пейка в двора на болница, за щастие нямаше парола и се обадих на последния номер, с който беше говорено. Оказа се, че това е съпругът и го върнах успешно. Също много пъти съм догонвала майки с деца, които са изтървали нещо по пътя. Удоволствие е да зарадваш някого, дори и да е непознат.

# 4
  • Мнения: 859
Намирала съм и съм връщала какво ли не през годините, включително лични документи и дебитни карти. Така трябва и да се прави.

# 5
  • Мнения: 1 992
На мен не ми се е случвало да намирам изгубена вещ, с удоволствие бих я върнала ако се случи. Имах приятелка, която два пъти пъти си изгуби телефона и нито веднъж не си го върна обратно. Въпрос на късмет, дали ще е съвестен човека или ще си го вземе.

# 6
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Бях намерила захвърлена на площадката чантичка с портмоне с документи вътре-лична карта,шофьорска книжка...карти,връзка ключове.
Видяхме адреса в личната карта и отидохме с дъщеря ми да го върнем.
Собственичката направо ревна от радост.

# 7
  • Мнения: 3 414
Да споделя как и на мен ми направиха добро 😊 Вчера съм изтървала магнитната си карта за достъп до работното ми място в центъра, близо до работата ми. Чистачката, която чисти стаята ми, ходила до банкомат в съседство и я намерила и я върнала на охраната откъдето си я взех. ❤️

Общи условия

Активация на акаунт