Отговори
# 210
  • Мнения: 216
4естито на вси4ки мами с бебоци и от мен!Да са ви живи и здрави!  bigdance2 Heart smile3525 newsm51

# 211
  • Мнения: 518
диди,изобщо не съм в настроение и се чувтвам абсолютно емоционално изстискана,но просто не мога да се сдържа ,да не ти окажа подкрепа Hug!!! имам много добро чувство newsm76  и вярвам ,че всичко накрая ще е ок с теб и бебко baby! даже ,малко егоистично съжалявам ,че вероятно ще пропуснеш вторнишката среща, но  е най-добре да слушаш какво ти казват докторите и да не се страхуваш! ако се наложи да влезеш в болницата,какво пък толкоз, нали така ще си под постоянно наблюдение ! а тези доктори май плашат повечко бременните, че да се застраховат -нали казват "страх лозе пази"! а казаха ли ти ,дали има нещо ,което можеш да направиш, за да увеличиш околоплодните води? една от септемврийките ,май проведе подобно лечение,но не помня точно какво беше.

хера , яна да са ви честити милите рожбички ! много се радвам и за двете ви и очаквам скорошно включване,с хвалби и почерпка  от гордите мами!!!

днес вече в този дъжд, не издържах и реших ,че ще си купя затворени обувки ,ако ще да ги нося само 10тина дни, и познайте какво!? - не можах да вляза в нито един чифт #Crazy! при положение,че пробвах с един номер по-големи от моя!  оказва се ,че краката ми или са се разширили като плавници ,или са оттекли. явно съм свикнала с новият им вид и само пробата ми показа ,че промяната е твърде голяма. и така..... пак съм си с "джапанките"......

quote author=веничка link=topic=128146.msg2405463#msg2405463 date=1158907985]
  Ще видиш, че и теб ще те среже накрая. Аз имам доста познати при нея и всичките са под ножа.  [/quote]
веничка, всеки път  успяваш да ме разсмееш с някой  свеж коментар Joy!


# 212
  • София
  • Мнения: 163
Така, и аз да се запиша...от вчера вече мога да раждам-влязох в 9-я. Но не бързам.
Crazy
 На всички, които родиха - честито, а на останалите-стискам палци!
 Laughing

# 213
  • Мнения: 76
Леле, това е страхотно! Laughing    Да са живи и здрави дечицата на новите мами!  И на Херка ,и на Яни, и на Куки, и на Вали, и на Краси им пожелавам много щастливи моменти от тук нататък!  bouquetСупер!  Нямам търпение да се възстановят по-бързо и да разказват с подробности! Дано вече само такива новини да чуваме и нищо лошо.
Диди, сигурна съм че всичко ще е наред! Просто няма начин на края нещо да се провали Praynig
Много съм щастлива, момичета, дано скоро да се случи и на мен.
Хубав ден ви желая! Hug

# 214
  • Мнения: 76
Стефи , извинявай, че те пропуснах! Разсеяна съм!   Желая ти да си най-щастливата майка на света!:love:

# 215
  • Мнения: 393
Добро утро мамчета Simple Smile
От днес и аз официално съм в девети месец newsm68

Мен още не ме хванало лошо настроение и ми се ще и вие да не изпадате в такива. Вярно че времето е тежко........ама недейтеееее
Дидка не се притеснявай толкова много (само се сети как бяха изкоркали Ангелина...). Бебчето трябва да мърда поне по 10 пъти на ден. Няма как да мърда когато си поискаме ние. Ако искаш да провериш как е пийни нещо студено и то ще реагира Simple Smile
Пък ако нещо много те притесни зарязвай гостите, те ще се справят и ще те разберат! Сигурна съм, че всичко ще е наред newsm10
Оска тая работа с обувкитеееее. Моите не са ми къси, а са ми тесни Weary, ама ще си ги нося, пък после ако пак е така ще си имам нови Simple Smile Ама ти с тия боси крачетаааааа. Харесай си едни гуменки, дето после да не те е яд ако не ги носиш и СЕ УСМИХНИИИИИ newsm03
Хайде отивам да си пия млякото и да се захващам с разни безобразни.....
Щях да ви питам, на някоя от вас сутрин изтръпват ли й пръстите на ръцете? На мен ми се случва тези дни, но като ги раздвижа и се оправят.

# 216
  • Мнения: 458
Честит ти малък палавник Яни.Да папка ,да ви слушка ,да ви е жив и здрав и много да ви радва.А кака Дари да помага smile3525

# 217
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Хайде днес да има още бебета!
Преди малко се събудих и тъкмо закусих и изпратих татито на работа. Ей, много работи тоя човек, а ние с бебо искаме на разходка  Sad.
Дидита, ако лекарите преценят по-добре да ги послушаш и за ден -два да постъпиш в болница. Имам чувството, че докторите ги е много страх да не изпуснат нещо накрая и се презастраховат  newsm78 .
Pats, добре дошла и леко добременяване!   bouquet
dbs, честит девети месец!
Моите крака са си същите и си влизам във всички обувки без проблем, но пръстите на ръцете ми са подути, схващат се и ме болят, особено сутрин. Точно за това питах Нина последния път и тя ми каза, че е нормално. Да намаля солта и да не си го слагам на сърцето. За всеки случай като си направя изследванията в понеделник ще се види дали има албумин, но почти всички в девети месец се подували и без да имат такива екстри  Wink.
Така и стана весело като и казах какви болки съм имала в таза и ниско долу едната нощ - обясни ми за болките, че са нормални и се подготвям за бебо - той е застанал добре, но сега главата му трябва да слезне в малкия таз, а той от своя страна да се разхлаби. Каза, че хич няма да ме преглеждат още за разкритеие - ако маминото чудовище не е тръгнало до 10 октомври - чак тогава. Но сигурно другата седмица ще гледаме мъника с ултразвук.
Лек ден и много  Hug на тумбаците!

# 218
  • София
  • Мнения: 234
момичета, благодаря за подкрепата, наистина!!!  Hug  Hug  Hug
oska, благодаря ти мила, наистина и аз имам +++ чувство, дори си мисля, че е излишно да влизам в болница. Доста бременни в края са с намалели води а никой не им трепери така. Сигурно половината въобще не разбират дори. Както казва евелинка вероятно има елемент на "презастраховане". А уж аз трябваше да съм специалистът по това Wink Но ако кажат в болница ще вляза, там щели да ми направят разни тестове и да се консултирам с най-големите специалисти (понеже иначе няма как да ги накарам да ме преглеждат) и да се прави каквото трябва. Иначе засега ми казаха засега да лежа тия дни наляво, което не мога да го спазвам, тресе ме нервата и не мога да лежа. А в неделя съм на сватба и смятам да отида, живот и здраве. Докторката ми каза максимум 2 часа и никакви танци, че от стоене права не се кръвоснабдявала добре матката и не трябвало много да се стои права. Ама ако се чувствам ок ще откарам и повече - то само церемонията е толкова. За емоционалното изстискване те разбирам абсолютно, дано да ти се случи нещо хубаво и да ти отвлече вниманието!
деби и на мен ми се схващаха и изтръпваха така ръцете, но напоследък все по-рядко, сега повече ме болят костите на ръцете и ставите.
Дано наистина утрото да е добро за всички ни!

# 219
ЧЕСТИТ МАЛЪК МЪЖ, ЯНИ!ДА ПОРАСТНЕ ГОЛЯМ И СИЛЕН!бЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  bouquet
Днес е хубаво времето!
Диди, не стискам палци всичко да е наред при теб.Щом трябва влизай в болница.Все пак все още вярвам на докторите, така че трябва да им се доверим.Вярвам , че всичко ще е наред. Hug
Добре дошли на новите мами!  bouquetЩе чакаме хубави вести и от тях.
Да ви се оплача-страшно много ми се яде сладки.Имам чувството, че мога да изям купища торти. Embarassed
Приятен ден!Дано днешния ден е изпълнен с хубави бебешорски новини както беше през тези дни! Praynig Hug  bouquet

# 220
Диди , извинявай сега видях грешката си! ooooh! EmbarassedЩе ти стискам палци.Ама така е като още не съм си отворила очите и бързам да седна , че да прочета хубави новини!

# 221
  • Мнения: 165
Здравейте,
поздрави на всички нови майки с пожелания за бързо възстановяване и здрави и послушни дечица newsm51!

Диди, я малко по-спокойно. Лекарите трябва да се слушат в рамките на разумното - щом не са те оставили в болница веднага, значи не е толкова страшно. Щом трябва - влез за няколко дена, точно така ще ти направят всички изследвания по-бързо и по-успешно.

И на мен ми изтръпва ръката - само дясната - и то по средния пръст, та току си го разтривам  за радост на околните, ама какво да се прави. Лекарката каза, че всички неразположения от бремеността ще изчезнат с раждането и ще се появят другите - от недоспиването. Умее да повдига духа тая жена, нали?

Пожелавам на всички приятен ден и по-малко неразположения  Simple Smile

# 222
  • Мнения: 393
Тарлежче аз преди не ядях сладко, но сега съм като теб. Още със събуждането хапвам нещо сладко и кофа разредено нес кафе  Grinning
Румена много ме развесели!!!  newsm62 Смяхме се с глас. Твоята докторка наистина умее Simple Smile
Добре дошла и на Патс!!!
Благодаря на Диди и Евелинка  Simple Smile

# 223
  • София
  • Мнения: 437
Честито на мама ЯНИ! Да й е жив и здрав малкия бебок, и много да радва цялото семейство! А на Яни бързо възстановяване!

Добре дошли на новите мами и честито на влезлите в 9-ти месец.

Намаляването на околоплодните води в края на бременността е нормално явление. както и зреенето на плацентата. По тези показатели докторите все пак се ориентират дали не е време бебчо да се ражда.

А за болките в кръста, подуване, схващане - май всеки ги има в 9 месец Laughing Хайде още малко и ще започнат пък други проблеми. Аз имах страшни схващания на прасците, много болезнени, но след почти едномесечен прием на магнерот всичко се оправи.  В момента ме боли единствено кръста - като че ли ще ми идва. Имам болки и ниско долу.

Тарлежче, и аз налитам здраво на сладко. А като си спомня в началото как консумирах само солени храни, от сладкото ми се повдигаше.

Днес май ще е хубаво времето, така че ви пожелавам приятен ден. И да видим кой е наред? Wink

# 224
  • София
  • Мнения: 50
Честито да и е синчето на мама Яни и бързо възстановяване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт