Пазаруване от parapharmacie-et-medicament.com

  • 24 013
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 841
Аз не съм заради кофти услосията на превозвачите. Много скъпо ми идва вече с тях. Скоро получих код. Обикновено ми влизат в спама, но този път не, та ми направи впечатление.

# 271
  • Мнения: 145
код MAMAN за безплатна доставка за уикенда

# 272
  • Мнения: 1 675
Няма ли този уикенд код за безплатна доставка? Може и нещо да съм пропуснала, но не откривам и в сайта.

# 273
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Кодът е винаги на банерите на сайта

# 274
  • Мнения: 1 675
Блгодаря, Мираж!
Знам, че винаги е на старта в банерите, но този път в моя акаунт не ми се появява. Даже и известие на мейл нямам за разлика от друг път.

# 275
  • Мнения: 817
Отново както и юни миналата година има промоция на слънцезащитни - 50% отстъпка на втори (по евтиния) продукт.

# 276
  • Мнения: 1 675
Само аз ли виждам, че вече кодъте валиден само за Франция и Белгия?! Преди може би 2 месеца поръчвах по познатия начин, а сега....

# 277
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Аз наскоро поръчвах до превозвач в Германия и нямах проблем с безплатната доставка.

# 278
  • Мнения: 1 675
Аз наскоро поръчвах до превозвач в Германия и нямах проблем с безплатната доставка.

Ами и аз така си спомням, но днес информацията е друга



Последна редакция: сб, 05 авг 2023, 13:04 от Даринандия

# 279
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Някъде се пишеше код за безплатна доставка, който обикновено е на първа страница или го изпращат на мейл. Преди 2-3 седмици нямаше проблеми.

# 280
  • Мнения: 1 675
Някъде се пишеше код за безплатна доставка, който обикновено е на първа страница или го изпращат на мейл. Преди 2-3 седмици нямаше проблеми.

Да, скриншотовете ми са с активиран код, който в момента е SEA. От имейла с известието за актуалния за този уикенд код се вижда, че има уточнение (със *), което гласи, че се отнася само за Франция и Белгия. Вжда се на втората снимка от предното ми мнение.

# 281
  • Мнения: 1 285
Безплатна доставка до Германия с код 2024 , валиден до 01/01/2024

Общи условия

Активация на акаунт