🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 2)

  • 66 139
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 061
Тази Невена сега видях, че е само на 47 години. Какво й се е случило, че кожата й изглежда по този начин...
Ранна менопауза?

# 286
  • софия
  • Мнения: 25 479
Ирина нямала търпение Мила да се възпроизведе, защото била прекрасен млад човек.
😷

# 287
  • Мнения: 8 889
Лично аз харесвам Ирина и не разбирам целия хейт по нейн адрес, но въпрос на симпатии, разбира се. Обаче много светъл фон дьо тен е сложила, направо главата й е отделна от тялото Grinning

Гъмов ми е противен...винаги ми изглежда като пияница, не ми е забавен никак.

Мила Михова е приятна, нея всички предавания в кухнята я представят, но очевидно й е приятно.

Сега виждам, че тази русата жена била на 45. Жалко че изглежда така, може би е прекалено слаба.

# 288
  • Мнения: 28 558
Мила готви по дънки и не изглежда пълна, а като облече някакви връхни дрехи или рокли направо ми изглежда огромна. Хубаво готви жената, явно и е хоби.

# 289
  • Мнения: 14 088
Сега си спомних с какво още ме дразни Тенчева, освен с характера си. С протяжния си говор. Не харесвам флегматични хора.

# 290
  • Мнения: 28 558
Сега си спомних с какво още ме дразни Тенчева, освен с характера си. С протяжния си говор. Не харесвам флегматични хора.
Аби видиш ли слаба, флегматична жена бягай далече....със сигурност е скучна! Joy

# 291
  • София
  • Мнения: 27 218
Добре се справи Мила, втора поредна силна вечер. Simple Smile
А Иринчето какво деколте е отпрала, уфф.

# 292
  • Мнения: 4 578
Милица за хола - "Един огромен хол, в който мога да тичам с кон" Joy

# 293
  • Мнения: 36 523
Хубав хол, единственият недостатък е че стърчат някакви кабели на места.
И яденето изглежда добре. Аз не обичам руска салата и не съм яла от десетина години, но не бих отнела точки заради това.
Мила на колко е години, че й викат момиче?
Съгласна съм, че фигурата й изглеждаше доста по-добре с дънките.

П.п. харесвам порцелан, но не и тези яйца.

# 294
  • Мнения: 4 075
Падам от смях с тези хора, много приятна вечер JoyJoy

# 295
  • София-Младост
  • Мнения: 23 357
На 33 е Мила. Хола не знам, ама кухнята е бонбон. И смехът и е оперен 😁 Тази седмица много ми допада. Даже трябваше да е изцяло дамска, Гъмов...си е Гъмов.

# 296
  • София
  • Мнения: 15 469
Лично аз харесвам Ирина и не разбирам целия хейт по нейн адрес.
Понеже съм преживяла подобно предателство от близки хора, и всеки път като я видя, ми напомня за това и не я понасям.А и в едно от нейните предавания "Най-добрата майка", така блъсна едно детенце, да не и пречи, че още повече ми падна в очите. И изобщо не ѝ вярвам, че обича Иван, просто добре си е направила сметката.

# 297
  • софия
  • Мнения: 25 479
Ирина е лицемерна златотърсачка.
"чревЕугодник" била госпожата с претенции.

# 298
  • Мнения: X
Ирина просто изглежда неискрена, дори и да не е такава, а аз се съмнявам, че не е. Изказът и е престорен, фалшив и превзет.

# 299
  • Мнения: 8 889
Дааа, знам за историята с Иван и Вихра, но на мен Вихра ми беше изключително високомерно и противно същество, беше се взела за голямата работа.
Ирина и Иван изглеждат щастливи заедно, отношенията им продължават във времето, а и не мисля, че Ирина е ходила да го краде този човек, той не е чувал с картофи.

Общи условия

Активация на акаунт