Доведен татко

  • 7 220
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 349
Интересно развитие. Мисля, че целта на автора е била точно тази.

# 46
  • Мнения: 1 728
Интересно развитие. Мисля, че целта на автора е била точно тази.
Едва ли, често се случва някой да се логва с ФБ

# 47
  • Мнения: 901
Ей, тая мама с тая фейс регистрация, не я спират тая опция значи. До нищо добро не води.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ще е голям язък ако Ивайло пита с добро чувство как да остане в живота на момиченцето, а развитието се получи кофти.
Вярно малко изхакан начин е избрал, но е потърсил странични мнения, за мен това е важно.
Невена, дано успеете двамата да поговорите откровено и отношенията ви да се развият по най-добрия начин за всички ви.

# 49
  • Мнения: 15 654
Аз нещо пропуснах май - VivianV ли е жената, за която пита автора на темата?

# 50
  • Мнения: 1 728
Ще е голям язък ако Ивайло пита с добро чувство как да остане в живота на момиченцето, а развитието се получи кофти.
Вярно малко изхакан начин е избрал, но е потърсил странични мнения, за мен това е важно.
Невена, дано успеете двамата да поговорите откровено и отношенията ви да се развият по най-добрия начин за всички ви.
То даже да две момиченца.

# 51
  • Мнения: 6 193
Ако Невенчето го разкара заради тва въпросче, то наистина така би било по-добре за него. И следващия път да търси жена без ремаркета.
Самия факт, че пита (е по-смотан начин да потърси съвет едва ли може да се намери), а не е духнал вече, означава някои неща, но не съм аз човека да ги обяснява.

# 52
  • Мнения: 901
Може да си имат проблеми с Невенчето и затова човека да е писал тук, може тя да го кара да се чувства не на място.

# 53
  • Мнения: 18 619
Той ми се вижда хлапе още.

# 54
  • Мнения: 1 728
Той ми се вижда хлапе още.
Определено, но прави усилия, може би да му даде шанс.

# 55
  • Мнения: 7 349
Защо така се поставя въпроса тя да му даде шанс? Той трябва да си реши струва ли си усилието. Свободните и стойностни жени не са се свършили.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 167
rf22, не наричай собствените си деца ремаркета. Хора са, твоите хора.

Невенчето не да го разкара, да го нарита преди това.
Като имаш проблеми в личните взаимоотношения ги изговаряш, не ги
пльоскаш по най- лаишкия начин в топ форумът в България.
Като не е искал, да не се е хващал. Доведен татко едва ли е, като го гледам. По- скоро се дразни на болести, ИП и разходи, за които не е готов и гаджето има нужда от помощ.
Тая слава не е за всеки. Отделно мама, тате, комшийката и малодушника се е .... размирисал.

# 57
  • Мнения: 8
Защо така се поставя въпроса тя да му даде шанс? Той трябва да си реши струва ли си усилието. Свободните и стойностни жени не са се свършили.

Мхм... 😉

# 58
  • Мнения: 901
Нищо не е пльоснал, всеки си прави свободни съчинения в темата. Wink
Имате много свободно време да фантазирате за чуждите проблеми, да им ровите в профилите и да пишете и на жената.

# 59
  • София
  • Мнения: 35 167
Имаме, какво?

Общи условия

Активация на акаунт