Доведен татко

  • 7 238
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8
rf22, не наричай собствените си деца ремаркета. Хора са, твоите хора.


Невенчето не да го разкара, да го нарита преди това.
Като имаш проблеми в личните взаимоотношения ги изговаряш, не ги
пльоскаш по най- лаишкия начин в топ форумът в България.
Като не е искал, да не се е хващал. Доведен татко едва ли е, като го гледам. По- скоро се дразни на болести, ИП и разходи, за които не е готов и гаджето има нужда от помощ.
Тая слава не е за всеки. Отделно мама, тате, комшийката и малодушника се е .... размирисал.

Тук не позна, Невенчето може да посреща всички разходи свързани с децата и с нея Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 12 006
Дали наистина някоя съфорумка, драсна на Невенчето във фейса, че я развяват у бгмамата или Ивайло си прави шегички да гледа сеир? Ще ми се модератор да я провери тая работа. Не, че ме бърка особено де - подготвила съм си ските Bowtie

# 62
  • Мнения: 8
Дали наистина някоя съфорумка, драсна на Невенчето във фейса, че я развяват у бгмамата или Ивайло си прави шегички да гледа сеир? Ще ми се модератор да я провери тая работа. Не, че ме бърка особено де - подготвила съм си ските Bowtie

Мхм, имате ми фейса.... Мога да пратя prt scr на разговора Simple Smile) иначе, интересни разсъждения по темата...

# 63
  • Мнения: 1 729
Дали наистина някоя съфорумка, драсна на Невенчето във фейса, че я развяват у бгмамата или Ивайло си прави шегички да гледа сеир? Ще ми се модератор да я провери тая работа. Не, че ме бърка особено де - подготвила съм си ските Bowtie
Форума е голям, като нищо някоя да е писала на Невена, все пак не дават нищо интересно не дават по телевизията, сеир да има.

# 64
  • София
  • Мнения: 12 006
Дали наистина някоя съфорумка, драсна на Невенчето във фейса, че я развяват у бгмамата или Ивайло си прави шегички да гледа сеир? Ще ми се модератор да я провери тая работа. Не, че ме бърка особено де - подготвила съм си ските Bowtie
Форума е голям, като нищо някоя да е писала на Невена, все пак не дават нищо интересно не дават по телевизията, сеир да има.
А стига бе! Чак пък толкова Satisfied?! Коя е "добрата фея" Satisfied дето чак на фейса е писала? Това като турски сериал ми звучи вече. По-скоро автора си прави шикалки с мамите.

# 65
  • Мнения: 8
Дали наистина някоя съфорумка, драсна на Невенчето във фейса, че я развяват у бгмамата или Ивайло си прави шегички да гледа сеир? Ще ми се модератор да я провери тая работа. Не, че ме бърка особено де - подготвила съм си ските Bowtie
Форума е голям, като нищо някоя да е писала на Невена, все пак не дават нищо интересно не дават по телевизията, сеир да има.
А стига бе! Чак пък толкова Satisfied?! Коя е "добрата фея" Satisfied дето чак на фейса е писала? Това като турски сериал ми звучи вече. По-скоро автора си прави шикалки с мамите.

Казах, че нямям проблем с това да изпратя prt scr на разговора, вие ако искате си развивайте теории. Няма да изтипосам профила на дамата, която ми писа в бг мама.

# 66
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо, тези доброжелателки утре и на друг ще скроят същия номер.

Последна редакция: вт, 22 дек 2020, 22:22 от Andariel

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Никой ничий профил не е развявал тук.
Факт е, че ние стигнахме до лицата защото знаем как, но това не означава, че намеренията на Ивайло бяха лоши.
Един мъж ни попита за нещо, което го гнети, застана с името и лицето си, ми чест му прави.
Аз също съм с моите си имена тук.
Първата реакция на Невена е разбираема в посока да му се откъсне главата от кръста, но утрото е по-мъдро и всичко останало, което ние не знаем и не ни е работа, има значение.
Предлагам да не наливаме масло в огъня, защото в такъв емоционален момент можем индиректно (с коментарите си) да станем причина двама луди млади да сбъркат в отношенията си.

# 68
  • София
  • Мнения: 62 595
Луди млади са на 20 и без деца. Сега са възрастни, защото в картинката има деца.

# 69
  • Paris, France
  • Мнения: 14 206
Какво да направя, чувствам се не на място

Смени си мястото тогава!

Заглавието е подвеждащо. Доведени татковци няма. Има доведени любовници, съпрузи, партньори. Детето няма нужда чужд човек да му се прави на татко  особено ако баща му е жив.

Новите мъже в живота на майката са временни и често за кратко. Затова няма смисъл да се напъват и да влизат в трудна и неблагодарна роля като тази на бащата. Не случайно има дума пастрок, която пасва на живеещия с жена с дете от предишна връзка. Бащата е един и свързан близкородствено  с детето.

Няма проблем да излизаш с жени с деца, но съжителство с такива е трудно докато децата са малки.

На твое място бих си гледала купона и кефа и не бих си чукала главата с чужди деца.

Много обичах някои гаджета на майка ми, но нито един не възприех като баща, въпреки че с родния ми баща съм живяла много малко. Описаните мъже бяха интересни, готини, щедри, но не и бащи.

# 70
  • София
  • Мнения: 35 281
Невенче, не съм казала, че не посрещаш разходи, а че на господина му тежи.

Защо някой да не пише, провайдъра не е за лимч, господинът е.

# 71
  • Мнения: 1 729
Какво ли става сега в дома на Ивайло и Невена?

# 72
  • Мнения: 901
Нищо. Какво да става? Много си любопитна. Това че той е задал един въпрос и други 200 дават предположения за проблеми не означава, че мамата е тема за скандал. Wink

# 73
  • Paris, France
  • Мнения: 14 206
Off - Не разбирам защо повечето потребители фамилиарничат с автора и партньорката му, врат си носовете в личния им живот и изкарват факти от него тук, при това нямащи общо със зададения въпрос. 

Това, че не се крие зад псевдоним и влиза от профила си във фейсбук не ни дава право да ровим в живота му и да го обсъждаме тук.

Темата, като всяка подобна, се превърна в спамочат между редовни потребители.

Никой ничий профил не е развявал тук.
Факт е, че ние стигнахме до лицата защото знаем как, но това не означава, че намеренията на Ивайло бяха лоши.
Един мъж ни попита за нещо, което го гнети, застана с името и лицето си, ми чест му прави.
Аз също съм с моите си имена тук.
Първата реакция на Невена е разбираема в посока да му се откъсне главата от кръста, но утрото е по-мъдро и всичко останало, което ние не знаем и не ни е работа, има значение.
Предлагам да не наливаме масло в огъня, защото в такъв емоционален момент можем индиректно (с коментарите си) да станем причина двама луди млади да сбъркат в отношенията си.

+1. Само дето не мисля, че Невена, Галена, Милена или както там се казва жената ще тръгне да му къса главата. На всички майки с деца ни е ясно, че нов мъж влиза в нашия живот за да е с нас и не винаги примира за децата ни.

# 74
  • София
  • Мнения: 62 595
Авторът дори много точно се е изразил - той Е доведен татко. Майка с едно или две деца е семейство. Мъжът е "кръпката" в него и точно майката иска да го доведе в семейството си с децата. А вече дали това ще стане неговото семейство и ще се чува неговата мъжка дума или ще е тръпката и финансовата притурка зависи от взаимното желание. Но децата са си неудобство - искат ресурс, грижи, внимание, боледуват, мрънкат, а и покрай тях винаги я има връзката с предишния мъж. Все едно сегашният мъж е наполовина женен за предишния. Впръчем същото е и при жените, които се захващат с мъже с деца - те са наполовина женени за бившите жени заради децата.

Общи условия

Активация на акаунт