Лоша работа/срутена сграда в София/

  • 5 291
  • 120
  •   2
Отговори
# 60
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Flowers Rose Flowers RoseБог да ги прости  Praynig така нелепо да загинат заради нечия безотговорна и нехайно вършена работа CryИ тук скоро в подобна сграда загина момче на 14години...толкова сгради-убийци има из цялата страна #2gunfire #Cussing out,защо винаги трябва да има жертви за да се стреснат управляващите и да вземат временни мерки #Cussing out

# 61
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Много жалко, че невинни хора стават жертва на беззаконията у нас. Наистина, ако има едно земетресение, половин София ще се срути. Под нашия апартамент, на първия етаж махнаха носещата стена, за да направят офис и да го дават под наем. Нямам думи.....

Престани да дрънкаш глупости.

Това отделно:
Мъжа ми каза, че собственика на сградата е виновен- няма кой друг.

Не говоря глупости. Баща ми е строителен инженер и има поглед върху нещата, които стават със строителството в България, където няма никакъв контрол.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 23:51 от Kalinka

# 62
  • София
  • Мнения: 29
Мисля че са виновни тези хора, които са дали разрешение за този строеж или ремонт. това е мое мнение. Бог да ги прости горките момичета! Ужаааааааасно е! Cry

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 244
Навсякъде е пълно с 60 - 80 годишни сгради, готови да се срутят всеки момент.... От друга страна най-безцеремонно се събарят стени и колони, абсолютна анархия!!! Досега имаше няколко такива случаи, но за щастие без човешки жертви! Вече е КРАЙНО ВРЕМЕ свободията в строителството и "разрушителството" да се спре и да се въведе строг контрол!

Лека пръст на двете така нелепо загинали момичета!

# 64
  • Мнения: 200
Много жалко, че невинни хора стават жертва на беззаконията у нас. Наистина, ако има едно земетресение, половин София ще се срути. Под нашия апартамент, на първия етаж махнаха носещата стена, за да направят офис и да го дават под наем. Нямам думи.....

Престани да дрънкаш глупости.

Това отделно:
Мъжа ми каза, че собственика на сградата е виновен- няма кой друг.

Не говоря глупости. Баща ми е строителен инженер и има поглед върху нещата, които стават със строителството в България, където няма никакъв контрол.

Точно така е,  големи безобразия се вършат. Трябва да се търси първо отговорност на строителя,на техническият на обекта, както и на конструкторът ,ако въобще има такъв. То бива некадърност ,но това вече е безобразие.

# 65
  • София
  • Мнения: 18 679
Милите деца Cry Бог да ги прости!
Дано виновните за трагедията да си понесат последствията #Cussing out

# 66
# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Много жалко, че невинни хора стават жертва на беззаконията у нас. Наистина, ако има едно земетресение, половин София ще се срути. Под нашия апартамент, на първия етаж махнаха носещата стена, за да направят офис и да го дават под наем. Нямам думи.....

Престани да дрънкаш глупости.

Това отделно:
Мъжа ми каза, че собственика на сградата е виновен- няма кой друг.
Ха, дрънка, я си представи само колко къщи са преустроени на магазини и  са махани стени......

# 68
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз работя на две крачки... Районът е отцепен и не пускат дори хората, които работят в региона... Добре, че аз идвам от противоположната посока и загражденията са в началото на Алабин, новата ДСК и зад Бонжур надолу... Имало помляни коли...

А снощи горе долу по това време си тръгвахме от офиса... Разминали сме се, слава Богу...

Жалко за момичетата... Млади...  Praynig

# 69
  • Мнения: 955
Искам да се обадя някъде и да попитам: "Защо въпросната охрана от 3 души, които са напуснали сградата понеже чули пропукването на стените не е отцепила района?"
Няма ли да им тежат на съвестта живота на тези 2 деца?  Cry



Никой досега от журналистите не се сети да направи интервю с тях или да зададат този въпрос, на когото трябва?!?

И като си помисля, че можеше всеки от нас да е там. Само 2 часа преди трагедията минахме на 20 метра от сградата с една приятелка с количките?

# 70
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не знам вие какво мислите, но аз мисля за майките на тези моми4ета, те са ве4е там където няма лошо, но тук има две души на майки, които са по4рнени и две лица, на които усмивката няма да изгрее за децата им! лека им пръст на милите!

# 71
  • София
  • Мнения: 3 818
Наказани пак няма да има, най-много да се точат делата с години и после...,както стана със смъртния случай при фонтана на пл.Славейков и още много подобни случаи на безотговорност,некадърност и немарливост! #Cussing out
Жалко за момичетата,Бог да ги прости! Praynig

# 72
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Българинът е безотговорен и немарлив / разбира се, има изключения, но и те са малко/, като се почне от един строител и се свърши с министрите. Жалко!

# 73
Миличките деца Sad Sad Бог да ги прости Praynig

# 74
  • София
  • Мнения: 2 958
Туко що съобщиха, че са жени на 24 и 26 години. И аз се питах, защо тези малоумни охранители не са извикали полиция и пожарна. Можеха да спрат движението за няколко минути, но ....
Лека им пръст на младите жени Praynig

Общи условия

Активация на акаунт