Доколко се променя един мъж след секса?

  • 36 946
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 13 124
Не е ли по-добре първо да го пробваш в леглото и ако става, тогава да гледаш другите работи? Какво ме бърка какъв е, ако не си пасваме в секса?

Коментирам за срещите тука. На мен все пак ми трябва и нещо в характера му да ми допадне за да го пожелая, само с физика не ми се получава, ако другото е отблъскващо. Иначе човек и на една среща не е нужно да излезе с някой за да си легне с него. Но пък ако "пробва" всеки потенциален партньор първо в леглото... не знам накрая каква бройка ще навърти. Не съдя, но не е моето.

# 241
  • Мнения: 2 928
Не се терзайте толкоз!
Първата ни среща започна в парка с кафе, което той беше купил и завърши в хотел, който аз платих.
Той излезе с номер, че си бил забравил картата у тях и нямал достатъчно кеш за стая.
Хубаво! Само, че на втора очаквах реванш. А то същата - работа! Отново хиляди извинения и усуквания.
Еми, не ми харесва, не го крия! Удоволствието е и за двамата, т.е. разходите трябва да са споделени!
Това го подразни и го удари на чест, ама мен ни най-малко не ми пука!
Светът е широк и удоволствия дебнат отвсякъде! Simple Smile

# 242
  • Мнения: 775
Нека все пак да не забравяме, че описаната от Равена ситуация може да е и измислена, т.е. изцяло плод на нейното въображение.  Аз, лично, в момента не вярвам и на думичка от онова, което ни "докладва" тя. Просто, защото животът ме е научил да не вярвам на хора, които днес ти казват едно, утре съвсем друго, а на третия ден коренно противоположното на казаното преди това. И делата им изцяло си противоречат с думите им.

Няма да ви досаждам с цитати, но всеки може да провери как в началото тя заяви, че не търси и не иска секс за една нощ, а постоянна връзка.  Искала приятел, на който да разчита. При това той трябвало да е финасово осигурен за да не се полакоми да разчита на нейните финанси. А тя предлагала семеен уют, готвене, пране и секс. Животът не бил само "клатене и фънн" т.н. И изведнъж "докладва", че преспала със случайно срещнат в интернет квебекар от гръцки произход на неустановена възраст, но поне 40-годишен (шото тя е на 50 г.). Който е бивш затворник, безработен, живее при чичо си и му е забранено да посещава САЩ, Англия и Австралия. Но пък нямал проблеми да  си ходи до Гърция "да изкарва пари".  Абе измислена пиеса отвсякъде.

# 243
  • Мнения: 42 050
Е, това вече е гадно. Ама трябваше да почнеш с детайлите. Няма лошо да е беден, не е порок, ама да го усуква така е тъпо. Още по-тъпо е ако може да си позволи все пак хотел, ама иска да мине тънко. Но това не противоречи на моята теза - освен сексът нямате общо и ти, след секс, не го искаш. Нали това казах?

# 244
  • Мнения: 3 764
Не е луд който изяжда зелника, а този, който му го дава. За хотела иде реч.
Аз навсякъде плащам, без да съм много богат, въпрос на принцип и уважение към жената.

# 245
  • Мнения: 10 999
Равена, тоя не става. Ще търсим друг...
Ох, ама и вие какви ги намирате, бе...поне в бг повечето / имат собствено жилище или поне са на квартира/...чак пък и хотел да плащаш...много е зле положението...
Иначе, Равена, мен лично много ме кефи. Измислени или истински историите и са топ.

# 246
  • Мнения: 7 826
На твое място щях да си тръгна от хотела.

# 247
  • Мнения: 775
Интересно какъв ще да е бил този хотел, след като правителството в Квебек забранява на хотелите да настаняват двама човека в една стая, ако не покажат с документ, че живеят на един и същ адрес.

Selon les recommandations gouvernementales dans le contexte de l … ra autorisé.

# 248
  • Мнения: 7 558
Не се терзайте толкоз!
Първата ни среща започна в парка с кафе, което той беше купил и завърши в хотел, който аз платих.
Той излезе с номер, че си бил забравил картата у тях и нямал достатъчно кеш за стая.
Хубаво! Само, че на втора очаквах реванш. А то същата - работа! Отново хиляди извинения и усуквания.
Еми, не ми харесва, не го крия! Удоволствието е и за двамата, т.е. разходите трябва да са споделени!
Това го подразни и го удари на чест, ама мен ни най-малко не ми пука!
Светът е широк и удоволствия дебнат отвсякъде! Simple Smile

Ravena напълно те подкрепям.   Не стига  ,че му правиш удоволствие а и хотела да му плащаш.
И мен би ме отблъснало веднага такова отношение .Той какво направи да се почувстваш жена? Такива далеч.

# 249
  • Мнения: 2 928
Интересно какъв ще да е бил този хотел, след като правителството в Квебек забранява на хотелите да настаняват двама човека в една стая, ако не покажат с документ, че живеят на един и същ адрес.

Selon les recommandations gouvernementales dans le contexte de l … ra autorisé.

Eто специално за теб, извлечение от кредитната ми карта:

Върви ги докладвай! Simple Smile

# 250
  • Мнения: 10 999
Равена, не се занимавай с мъже, които очевидно нямат интересен сексуален живот / визирам Номадски/, и не си показвай извлечението от кредитната карта, ами дай да търсим друг...

# 251
  • Мнения: 42 050
Не стига  ,че му правиш удоволствие а и хотела да му плащаш.

Тук малко не съм съгласна. Тя не е платила за да МУ прави удоволствие, а НА НЕЯ и се е правило секс и платила за да може да си получи СВОЕТО удоволствие. Няма лошо, но просто като жени и се иска да е обратното. Но пък и това си има добрите страни, мъжете защо плащат за секс? Някъде бях чела, че не плащали за секса, а за лукса да си тръгнат след това. И има истина.

# 252
  • Мнения: 775
"Случаят Равена" е вдъхващ оптимизъм за мъжете. Защото е показателен как парите нямат никакво значение за да имаш успех сред жените. Може да изчукаш дори жена, която се е зарекла, че няма да си легне с финансово неосигурен мъж, гледащ само как да се възползва от нейните финанси. Което я превръщало от добра, търпелива и разбираща в човек с "учудващо затворена емоционалност". При това без да имаш пукната стотинка в джоба, а осигуряването на терена и всичко да е изцяло за нейна сметка.

Може би това е искала да ни внуши Равена с нейната история. Похвално.

# 253
  • Мнения: 7 558
Не стига  ,че му правиш удоволствие а и хотела да му плащаш.

Тук малко не съм съгласна. Тя не е платила за да МУ прави удоволствие, а НА НЕЯ и се е правило секс и платила за да може да си получи СВОЕТО удоволствие. Няма лошо, но просто като жени и се иска да е обратното. Но пък и това си има добрите страни, мъжете защо плащат за секс? Някъде бях чела, че не плащали за секса, а за лукса да си тръгнат след това. И има истина.

Добре, нека хотела е споделен щом и удоволствието е общо, но не разбрах какво визираш с думите " мъжете си плащат за секса за да си тръгнат след това "
Тоест плащането на един мъж го освобождава от всякакви ангажименти ли?

# 254
  • Мнения: 2 928
"Случаят Равена" е вдъхващ оптимизъм за мъжете. Защото е показателен как парите нямат никакво значение за да имаш успех сред жените. Може да изчукаш дори жена, която се е зарекла, че няма да си легне с финансово неосигурен мъж, гледащ само как да се възползва от нейните финанси. Което я превръщало от добра, търпелива и разбираща в човек с "учудващо затворена емоционалност". При това без да имаш пукната стотинка в джоба, а осигуряването на терена и всичко да е изцяло за нейна сметка.

Може би това е искала да ни внуши Равена с нейната история. Похвално.
Пак извърташ, ама защо ли не съм учудена. Той не е казвал, че иска да се възползва от моите финанси. Беше честен и затова беше възнаграден.
Какво общо има тук моята емоционалност с чисто физическото удоволствие? Да не искаш да кажеш, че съм хлътнала? Ще ви се на вас-мъжете да е така, ама заради тази си увереност често удряте на камък. Joy
Кой ти е казал, че не е имал пукната стотинка? Имаше 30$ на банкноти, той ми ги показа. Само че не се сети да остави 25 от тях, предвид сметката, (остана измрънкването, че следващият път той канел) което си е жива мигаща светлина за по-нататъшно развитие на връзката.
А той в началото тръгна с голяма кошница, че искал постоянна връзка. После свали гарда, че евентуално можело и само за епизодичен секс. Сега с нетърпение чакам развитие. Днес се опита да ми набие канчето, че бил "разочарован от мен" (що за нахалство?!), щото съм се била изявявала като аристократка. Та така! Веселите моменти в живота са безценни! Joy

Общи условия

Активация на акаунт