Мами в Италия - 4аст 23

  • 24 991
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 427
Сонче,да Миленка ти е отговорила вече.В Торино има един доста голям на Виа Рома.Има голям асортимент.Аххх как ви завиждам на вас Миланезетата,че си имате Зара хоум,има доста хубави неща(единия е на Виа Траиано,ЦЦ Вулкано и на ЦЦ Ассаго,нямам идеа къде е това).Един ден ще взема да дойда че да ме заведете до там да видя аз какво има за къщата,нали такава треска ме тресе сега.Няам гащи вече,всичко ми отесня,но иначе купувам теракоти.
Исках да покажа съборетината ни на Джорджа,тази в която се надяваме да живэм един ден ,ама снимките не излезли,нищо,пак ще се мъча да качвам.Искам да направя преди и след на сградата.
Хайде ,приятна ви вечер,аз мя ще отивам да спя че снощи спах само 3 часа.Днес се каних да легна,ама се притесних че няма кой да бистри форума и сега направо едва гледам.
Аз да питам,Кала,а имаш ли такава помпичка за сополки?Аз мисля да купувам за бебето,не знам дали действа.Виж в сайта на Кикко,ако нямаш.

# 61
  • Мнения: 764
     Ne e Toni,a mama!Tuk sam ve4e i mi e mnogo hubavo!!!!!i kika ne pla4e ot mene i s batkoto hodim na u4ili6te!
     Prenesah edin kulinaren magazin bez problemi slava bogu !

# 62
  • Мнения: 5 476
Добро утро !

Да е лек и спорен денят ви!



Благодаря на всички ви за окуражителните думи!  Heart Eyes  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен  Grinning
Ами естествено, че в Торино ще ходи Влади, тя Соня нещо разсеяна е била, докато е писала или пак е бързала  Laughing
Добре дошла на Краси! И аз пренесох адски много неща за ядене и то в самолет на АлИталия и никой нищо не ми каза, хихихи  Crazy
Хайде успешен ден, аз след малко ще започвам да се приготвям, тръгвам към 13 часа, че ще е доста далеч сватбата, а Роберто ще дойде направо там, че са доста заети-местят офиси, ХАмериканската им фирма ги обновява они танто  Whistling

# 64
  • Мнения: 1 100
Ехей, добро утро дами  bouquet

4акай да драсна и аз някой ред, 4е Ще ме забравите ей Naughty

Гери, не пла4и мила, Ще видиШ как вси4ко Ще се нареди и после Ще се кефиШ на хубавато жилиЩе Hug Нали знаеШ: след лоШото идва хубаво:)

Въх Лени, к'ви са тез рокли, много готини Crazy (как искам да се муШна в неЩо таквоз).
Феиам4е, ако се изджараШ с някое произведение подобно, после да ни се покажеШ, моля Flutter

Кала и аз препоръ4вам помпата на Кикко за нослето: аз я ползвам за мъни4ето (профилакти4но) и съм доволна. СлагаШ малко физиологи4ен разтвор и после "изпомпваШ"Simple Smile

Влади, да си купиШ гаЩи моля, 4е есен идва Naughty Crazy Ма то от теракоти и форум, какво по напред Crazy
Макдирок4е, как върви бременността Wink
А где е Бимба...


Ще гледам пак да ви наобиколя по късно дами,
хубав ден на вси4ки пожелавам  bouquet

# 65
  • Мнения: 5 476
denise ,давай нови снимчици на малката чаровница Рая!  Hug
Бимба е добре,поне последно като говорихме преди 2 дни беше на пазар за бебешки дрешки.. Peace

Краси,добре пристигнала на Ботуша!Приятен престой !  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 425
Добър ден и от нас!

Сякаш е по-добре малкия маймун,но е с температура!През нощта я вдигна до 40(по моя термометър) и му дадох Такипиирина(нещо такова) и днес пак няма да излизаме,че е с 39,5!И после някой ще ми разправя,че настинката  не била заразна....аз от деня преди да тръгнем съм със сополи и сега и детето...абе...да ходят да спят някои!

Миленче,пази се...аз почвам да му давам витамините,че започва вирусния сезон!Времето тук е кат в Милано...облачно,дъждовно и хладно  #Cussing out ,но от неделя го дават да се оправя!
Влади и Денис,аз ползвам ето това:


Дани,това мехлемче има ли го в Бг?Ние слагаме мас в нослето(не ме убивайте помага!) И пак ще си занеса да се мажем през зимата!

Бимба изкупи магазините ахахахахах

Краси, хубаво изкарване!!!Абе защо бабите мислите,че бебетата трябва да пищят от вас??/И майка така си мислела!?

Айде тука съм,че не ми се и излиза!



# 67
  • Мнения: 2 804
Бонди рагаце !  bouquet
Ние станахме преди малко , Юссеф се успа за работа  Party Party Party !
Ми така като до 3-4 играе на компютъра сутрин не чува будилника .
Добре дошла на борда Краси !  bouquet  bouquet  bouquet
Кала , мисля че в БГ го няма тук струва 9,40 еуро . Аз съм много доволна от него защото отпушва бързо и не вреди .
Може да слагаш по колкото пъти искаш на ден .

# 68
  • Мнения: 2 427
Хелло пийпъл!
Денисче се е мярнало тук днес,браво на нея!Не сме те забравили,ма ти нас малко да.Ама си имаш извинение,кака е Рая,спи ли ти през нощта,папка,ли наддава ли?Въъъхххх викате Бимба пазарува ли пазарува.А ние още и копче не сме взели,какви безсрамници сме с Фло!Онзи ден като ходихме да пазаруваме в Кооп мернах там на щанда за бебешките продукти едни бодита на Пети Бату,страшно сладки!На съвсэем тъничко моряшко раенце с някаква много малка нежна апликациика отпред,щаршно ми харесаха.Ама аз нали съм суеверна...бях се решила да купувам разни работи,майка ми като каза не,та не,не се правело така и аз и се подведох по акъла.Оххх нямам търпение да е ноември за да дойде майка ми тук.Много ми липсва!Малко се  сборичкваме с нея от време на време че тя е от онези най-рогатите овни,ама иначе си я обичам.Със сигурност няма да липсва екшън в нас.
Вярно Лейди къде остана?
Хелло пийпъл!
Денисче се е мярнало тук днес,браво на нея!Не сме те забравили,ма ти нас малко да.Ама си имаш извинение,кака е Рая,спи ли ти през нощта,папка,ли наддава ли?Въъъхххх викате Бимба пазарува ли пазарува.А ние още и копче не сме взели,какви безсрамници сме с Фло!Онзи ден като ходихме да пазаруваме в Кооп мернах там на щанда за бебешките продукти едни бодита на Пети Бату,страшно сладки!На съвсэем тъничко моряшко раенце с някаква много малка нежна апликациика отпред,щаршно ми харесаха.Ама аз нали съм суеверна...бях се решила да купувам разни работи,майка ми като каза не,та не,не се правело така и аз и се подведох по акъла.Оххх нямам търпение да е ноември за да дойде майка ми тук.Много ми липсва!Малко се  сборичкваме с нея от време на време че тя е от онези най-рогатите овни,ама иначе си я обичам.Със сигурност няма да липсва екшън в нас.
Вярно Лейди къде остана?Кале,нищо не видях от снимката,какво е?И добре ли действа?Не излизайте никъде с маймунчо(и ние с Фло така му викаме на нашето от сега),че като е болничко не е хубаво.Проветрявай му стаята.И аз от баба ми съм чувала за хрема парченце масълце в нослето.Не съм го пробвала,но тя твърдеше че помагало.
Италинче и Краси,пожелавам ви да прекарате добре заедно!

# 69
  • Мнения: 2 804
Влади , според мен си купи нещата за в болницата на бебе изпери си ги , изглади ги и ги наслагай по торбички с етикет .
Където после пишеш името на детето .
Така пък останалите неща си ги купете после щом сте суеверни .
Аз още близо месец преди да родя бях накупила всичко по-важно и бях направила така . А сака си го приготвих някъде 10 дни по-рано .
Нали бях само с Юссеф , а той много не разбира от пералнята та не ми се рискуваше да се приберем и да нямам с какво да преоблека детенце .

# 70
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Хелло пийпъл!
Денисче се е мярнало тук днес,браво на нея!Не сме те забравили,ма ти нас малко да.Ама си имаш извинение,кака е Рая,спи ли ти през нощта,папка,ли наддава ли?Въъъхххх викате Бимба пазарува ли пазарува.А ние още и копче не сме взели,какви безсрамници сме с Фло!Онзи ден като ходихме да пазаруваме в Кооп мернах там на щанда за бебешките продукти едни бодита на Пети Бату,страшно сладки!На съвсэем тъничко моряшко раенце с някаква много малка нежна апликациика отпред,щаршно ми харесаха.Ама аз нали съм суеверна...бях се решила да купувам разни работи,майка ми като каза не,та не,не се правело така и аз и се подведох по акъла.Оххх нямам търпение да е ноември за да дойде майка ми тук.Много ми липсва!Малко се  сборичкваме с нея от време на време че тя е от онези най-рогатите овни,ама иначе си я обичам.Със сигурност няма да липсва екшън в нас.
Вярно Лейди къде остана?
Хелло пийпъл!
Денисче се е мярнало тук днес,браво на нея!Не сме те забравили,ма ти нас малко да.Ама си имаш извинение,кака е Рая,спи ли ти през нощта,папка,ли наддава ли?Въъъхххх викате Бимба пазарува ли пазарува.А ние още и копче не сме взели,какви безсрамници сме с Фло!Онзи ден като ходихме да пазаруваме в Кооп мернах там на щанда за бебешките продукти едни бодита на Пети Бату,страшно сладки!На съвсэем тъничко моряшко раенце с някаква много малка нежна апликациика отпред,щаршно ми харесаха.Ама аз нали съм суеверна...бях се решила да купувам разни работи,майка ми като каза не,та не,не се правело така и аз и се подведох по акъла.Оххх нямам търпение да е ноември за да дойде майка ми тук.Много ми липсва!Малко се  сборичкваме с нея от време на време че тя е от онези най-рогатите овни,ама иначе си я обичам.Със сигурност няма да липсва екшън в нас.
Вярно Лейди къде остана?Кале,нищо не видях от снимката,какво е?И добре ли действа?Не излизайте никъде с маймунчо(и ние с Фло така му викаме на нашето от сега),че като е болничко не е хубаво.Проветрявай му стаята.И аз от баба ми съм чувала за хрема парченце масълце в нослето.Не съм го пробвала,но тя твърдеше че помагало.
Италинче и Краси,пожелавам ви да прекарате добре заедно!

на Пети Бато им изглеждат много готини неЩата, оба4е внимавай с бодита и гаЩи4ки, Щото на кра4етата са изрязани по много странен на4ин, на мен и с двете ми бяха адски неудобни. ВъобЩе френските стоки за деца са много странни. Много сладки, оба4е като 4е ли техните деца са някакви миниатЮрни, никога не съм намирала панталон в декатлон, който да не е с безобразно стегнат ластик, и обикновено купувам и на дължина 2 мерки по_големи неЩа. Rolling Eyes

пп. Мойте ЩЕрки не са дебели. #Crazy

# 71
  • Мнения: 1 100
Влади, Щом ти е мерак, купувай си неЩица за бебо4ко, мани ги суеверията. То и аз уж бях суеверна, ма последния месец преди да родя, вси4ко накупих: коли4ка, легълце, обиколници, завивики, 4е даже и козметика за беб Crazy Бабата беШе се погрижила за дреШките:)

После си се прибереШ у дома и ти е ви4ко ок и готово Peace

Мойта кукла е много добри4ка (пу пу Heart Eyes) папка, спинка, 99 % от времето не пла4е. Съседите де ли се 4удят, 4е не се 4ува детски пла4.  ОЩе снимки Ще гледам да ка4а по натам.
Помпата на Кикко, дето е поместила Кала е съЩата, за която говря и аз : Назонет се казва.

Бягам, ма пак Ще ви навестявам Blush
До скоро дами Hug

# 72
  • Мнения: 3 425
Влади,аз не бих се лишила от удоволствието от бебешкия пазар!Незаменимо е!
Денис,пу пу да ви поакат кокошките Praynig

# 73
  • Мнения: 5 476
 ooooh!  Аз съм на кашон номер 7...и все още къщата е пълна.. Crazy

Между другото вчера беше ден за изхвърляне на картон и обиколихме центъра на града..така се подсигурихме с кашони  Wink

Голям майтап - по-голямата част са на Пренатал  Laughing

Лек ден на всички!   bouquet

# 74
  • Мнения: 2 427
Гери,аз като се местихме ходих редовно да прося кашони от супермаркета,дадоха ми хората...
Аз какво да кажа като до преди две седмици жилището ми беше точно като твоето,само дето не сме разнасяли чувалите и кашоните насам-натам,ама всичко беше навън,заради боядисването? Мъжа ми само боядиса и нанесе тежките мебели,а чистенето от боята,прането и подреждането на багажа се падна на мен.За какво мислите и аз ревах и се тюхках,че с тоя корем в 7 месец, съвсем сама....ама ей на,почистих.И даже сега излизам навън да си измия прозорците докато не вали.Че нали съм суеверна-казват ако чистиш прозорци и вали-мъжа ти изневерявал Shocked Joy.
Дани и аз май не се доверявам в прането на мой мъж Peace, че той като вземе да пере и като почне да слага по една чаена лъжичка препарат,направо ме убива.

Общи условия

Активация на акаунт