90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема VI

  • 18 507
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 111
Значи ти си на източния бряг, щом само 7 часа е разликата. На западния е 10 часа... при Тихия океан

Хаха... и аз да споделя нещо смешно... Ходил съм в Йордания преди 10 години, в Аман и на още няколко места в страната (Петра, Акаба, Мадаба, Джераш, Мъртво море).. Както и да е, имам приятел, който е наполовина българин, наполовина йорданец, говори български, макар и с акцент, майка му е българка, живее в Аман и всяка година идват за няколко дни до София, този път пропусна заради пандемията. Но както и да е, виждаме се като дойде. В Аман семейството имат Булсатком и гледат български телевизии, но той не беше чувал за ТЛС. И днес му пратих едно видео с Язан и Бритни, ама без дублаж на български, а там където се чува, че Язан говори на арабски и то точно от линка, който @pppqqq прати от Дискавъри+ . И вътре нали се появява един преводач Адам, защото бащата на Язан не разбира. И та този мой френд вика ... "Малее, ама тази Бритни била стриптизьорка? А този Адам го познавам, живее през няколко къщи от нас, той говори британски английски" и аз викам whaat, хахаха... Та въпросният Адам 100% познава Язан, най-малко заради това шоу ...и макар и на майтап, поръчах си автограф от Язан Grinning  А моя френд каза, че водещата изобщо не им казва имената както трябва. На бащата на Язан ... Зиад, първо му каза Заид, а после Зайед. Пък той си е Зиад.  И общо взето коментарът беше, че изобщо няма чак такива крайности. Нито хората са толкова религиозни като семейството на Язан, нито пък снахите им са чак такива разкрепостени като Бритни, в случая ТЛС съзнателно са търсили крайности, за да се покаже колко несъвместими са едно консервативно ислямско семейство и като дойде снаха уруспия... комбинацията е невъзможна. Малко като в "Смени жената", там нарочно търсят крайности, за да покажат на зрителите противопоставяне и коренно различни навици и порядки.


Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 23:27 от diziler

# 691
  • Мнения: 3 983
Видях че Юлия е бременна явно все пак са прескочили правилата на мама брандън Grin

# 692
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Дизи, интересно е това, което казваш. Във Флорида живеем, на Мексиканския залив и сме точно със седем часа разлика, да.
В случая с Бритни, бях на страната на Язан, защото колкото и той да ми е далеч от културата, тя се държеше ужасно.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 02:52 от Pupitka

# 693
  • Мнения: 3 670
То товя е ясно, че търсят крайности. Няма да вземат мен, която всеки ден си ходи на работа, вечер готви набързо и гледа нещо по тв с мъжа си (в частност ТЛС, а той ми се подиграва 😄). Ясно е, че търсят по-атрактивни двойки, трябва да има драма, екшън. Даже си мисля, че Британи си го е намерила такъв консервативен, за да е по-интересна за предаването, съответно да добие популярност от това.

# 694
  • Мнения: 36 544
Аз харесвам преводача Адам, изглежда толкова търпелив. Искам автограф от него Wink

# 695
  • Мнения: 968
Май само аз не съм видяла къщата на Майк Mask От чисто любопитство попитах Гугъл и като се зачетох.... Понеже сте на тема Британи и Язан, имаше инфо за него, че 24-годишния инженер вече е с друго момиче . Та около Майк и Натали се водят луди дискусии, фенове са изровили съобщение в местен вестник за сватбата им, а  други вече обсъждат дали бебето не е на път заради тази снимка :

И като се учудвате, че Наталка не се е поинтересувала къде отива сте прави. Или тя се прави, че не знае, защото аз с един нескопосен опит разбрах, че градето е туристическо, с много добър климат и т.н. Между другото, феновете на Майк дори са съпоставили климата в Киев и Сегиум и по-топло е в .... Sequim Mask Има и по-запалени зрители от нас, дълбоооко разчепкват темите. А Наталка не я харесват, но който трябва я е харесал Mask
Ето още за Майк и приключвам с него, но от този линк може да се видят много материали. За Анджела, която е отслабнала драстично и недоволния от това Майкъл... А най-много се зарадвах, че Алексей и Лорън са добре, той се е върнал към работата си на медик, тя работи онлине, бебчето расте ... Те са ми любима двойка заради него, много, много свястно момче.
https://screenrant.com/90-day-fiance-mike-youngquist-job-net-worth/

# 696
  • Мнения: 36 544
Отвън може да е по-топло, но вътре да не е отоплено. Аз си пускам електрическа печка през пролетта, когато спират парното (защото отвън може да е 15 градуса, но вътре ми е студено).
Възможно е и нейните реакции да са пресилени, заради шоуто.

Сутринта четох пак нещо за семейството на Брандън - пример за фалшива ситуация. А именно - едрата жена, която работи във фермата и която даваше работа на Юлия, не е общ работник или семейна приятелка, както се представи. Това е лелята на Брандън, сестра на майка му. Не знам защо е било нужно да ни лъжат по този въпрос.

От друга страна, Андрю също има проблем с начина, по който предаването изкривява реалността (според него). Той е ядосан на шоуто, даже е писал, че няма нужда от това "тъпо" предаване и още излияния от този род. Той твърди, че Амира е била задържана, защото не е имала паспорт и вината е нейна. Според мен е малко вероятно да я пуснат на борда на френския самолет без паспорт, имам малко знания по въпроса, но предполагам, че има контрол.
Освен това има инфо, че от предаването са му предложили помощ за ситуацията и дори да пътува до Мексико Сити, за да опита да освободи Амира. Той бил отказал.
Той пък настоява, че бил наел адвокат, но това не е излъчено.

# 697
  • София
  • Мнения: 11 613
На френски самолет можеш да се качиш и с лична карта по принцип, но после няма да те пуснат в страната. Тях не съм ги гледала още почти и не знам историята. По принцип той и да отиде намясто, не виждам какво би се променило, де, ако няма паспорт или няма право да влезе. Не става на доверие, единствено адвокат може да помогне или родителите да изпратят паспорта примерно. Не знам, странна ситуация.

# 698
  • Мнения: 36 544
Той има паспорт. Тя е задържаната, според него защото нямала паспорт.
Можеше да прояви повече интерес. Това, което дадоха е, че си виси в хотела ( в курорта, в който трябваше да се срещнат) и се тюхка, но реално не върши нищо.

# 699
  • София
  • Мнения: 11 613
Както казах не съм гледала, но дали той има паспорт или не, ако тя няма право да е в страната, няма значение. Странно защо участват в предаването въобще, доста безславна история. Те не са заедно предполагам или?

Помня една още по-безумна история имаше в Преди срещата с една, която беше танцьорка, тя май дори не замина да се видят. Марта се казваше тя:

https://www.thecinemaholic.com/wp-content/uploads/2020/04/Screenshot-252.jpg

# 700
  • Мнения: 36 544
Не се знае още. Физически не са заедно със сигурност, но може и да не са прекъснали връзка напълно.
Но като се има предвид как той си изпуска нервите, е много вероятнодаса скъсали.

Тя по начало нямаше право да пътува, защото Тръмп беше забранил влизането на чужденци от Европа по време на локдауна (в САЩ, не нашия). Този план да минат през Мексико е на Андрю, уж за да заобиколят Тръмп, така че вината е негова.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Добавям малко информация за Наталия (или Натали) - тя твърди, че е напуснала бившия си,защото той не е искал деца.
Според слуховете (информация от Инстаграм и новинарски сайтове, която не е официална), мъжът на Натали е бил кипърец и двамата живели в Кипър известно време, но след като той фалирал, тя го напуснала.
Снимки от сватбата (под първата е същата информация на английски):



Според мен е тъпо да замени Кипър за глуха американска провинция, но тя си знае.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 18:05 от pppqqq

# 701
  • Мнения: 968
Тъпо според нас, но помните ли любителката на селфита Юлка какви ги говореше докато въртеше стика? Нещо от рода на : "Нека видят къде съм аз, а къде са те." С една дума натриват носовете на всички, защото са в САЩ !!!  Сладураните забравят, че като свърши бала на Пепеляшките, трябва хванат парцала. Не съм се интересувала какво може Натали, какво образование има ... Линка който пуснах описва Майк като добре справящ се финансово и вероятно ще я издържа.
Любопитно ми е Юлка какво ще прави, като не иска да работи във фермата. Изглежда доста плоско девойче, доволно че е хванало американец. Един "изтребител на хлебарки" дали може да и осигури живот като на кино? Едва ли. Доколкото видях дома на родителите му е чист и добре обзаведен, смениха мебелите заради нейното гостуване. Но това е с техни средства, а Брандън не иска да продължи с фермата, малката шматка също ... ако се отделят от родителите му, ще видят зор. Няма да се учудя ако седне на касата в някой супермаркет, защото данни за модел няма. Според мен. Mask
Шоуто манипулира яко и си гони зрителски интерес. Някъде имаше интервю с Лана, която обяснявала на феновете си ( какви хора я харесаха пък нея?), че всичко е режисирано от шоуто, съгласието и, срещата с 60 годишния любител на славянски момичета.... всичко. А заплащането го знаем - от 1200$ до 1500$ на епизод. Май.

# 702
  • Мнения: 4 415
И аз идвах със снимка на Натали и първия съпруг. Мемето гласи, че това е първият съпруг на Натали и подозират, че е заедно със съпругът на Карол Баскин ( за който се предполага, че тя го е убила ... малко черен хумор)

И аз не бих заменила Кипър с това място, на което е сега.

# 703
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Струва ми се, че си е правила някакъв лифтинг или ботокс, нещо. И офталм няма тук изявен чак толкова. Повече ми харесва на тази снимка Наталия.
Каквато и да е Юлия, не заслужава подобни приказки от тяхните на Брандън, нито пък това им дава право да я смятат за прислужничка. Като не й харесва да работи във фермата, няма да го прави. Това да не е покупко-продажба, я? Все пак е партньорка на сина им и ако трябва да обвиняват някого, това е той , че не си е стъпил на краката, ама вече гнездо ще свива.

# 704
  • Мнения: 11 111
Тази вечер ТЛС излъчиха някакъв епизод "90 дни до сватбата: най-големите раздели"... Вече се чудят какво да комбинират от стари и претоплени манджи, вече съчетават различни двойки на определена тематика. Онзи ден даваха "90 дни до сватбата: лъжи и тайни" (даваха как Британи крие от Язан, че още не се е развела, също и Калани как крие от сестра си, че пак е бременна), сега пък дават най-зрелищните раздели... Дениъл как мята на тротоара документите на Мохамед и вика полиция.... Деби как крещи по Лариса, Аладин как се разделя с неговата дебеланка от САЩ и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт