Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 217
  • 791
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
Добро утро  Mr. Green  Нещо да съм изпуснала през нощта, някой да е  е..л  Twisted Evil
Ми май Паломита и Панайот Mr. GreenСнощи гледах малко, към края на лайфа, а тази вечер Ники Кънчев каза да гледаме развръзката Mr. Green
Т`ва беше оная вечер.

# 46
  • Мнения: 7 474
На мен ми се струва ,че при представянето просто поукрасиха образите с цел интерес, а те хората са си по-простички и това е Thinking

# 47
  • Мнения: 2 495
Може...Ама ме изкефи тоя Панайотчо к'во вика"Няма презерватив,ще се изпусна", хаххах, голям смях Joy Joy
А тия тризначки к'ви са тъпи...не е истина Stop

# 48
  • Мнения: 5 250
Снощи Пламен каза, че на него не били дали да подписва договор. Thinking Но после спомена, че в тях пишело, че няма да вземат по малко от 250 хил. лв. В противен случай можели да съдят ББ и че Мариола била в грешка, като не е прочела договора  Rolling Eyes Този определено не е редовен, срам за хубавия ни град  Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 2 108
още никой не е излязъл, но Пламен май искал и чакал разрешение
Имам симпатии към Тодор от дотук гледаното

# 50
  • София
  • Мнения: 2 271
Преди малко в Коритаров Лайф казаха, че се е завързал любовен триъгълник между Палома, Панайот и Пеньо  Shocked Интересно, какво ли участие може да има той/тя  Rolling Eyes в любовния триъгълник....

# 51
  • Мнения: 3 457
аз към ева   bouquet

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз да се абонирм за темата.
Те що м почнаха с секса първата вечер с какво ли ще завършат сигурно с групов newsm78

# 53
  • Мнения: 7 474
 newsm78  А какво ще превим довечера с този извънреден лайф  newsm78 ще се дублира със Сървайвъра  #Cussing out, а цирка не е за изпускане hahaha

# 54
  • Мнения: 2 495
Ма за какво е този извънреден лайф newsm78Пак съм изтървала нещо

# 55
  • Мнения: 1 949
Някой в предишната темичка беше казал/намекнал, че може Палома да е СПИН-озната. Wink И на мен това ми мина през ума, когато вчера каза, че й е все тая със или без презерватив...  #2gunfire Остава сега ако е тя, да влезе и да ги изпозарази всичките... Е тва ще е гадно наистина  Sick
А тая работа с близначката не ми е интересна... Изобщо тая Вяра не ме кефи, ама 'ИЧ. Мноо тъпо парче... Mr. Green

# 56
  • Мнения: 9 685
Тогава щели да разкрият кой стои във втората тайна стая. А там трябва да е Любов от тризначките.

# 57
  • Мнения: 1 949
Ма за какво е този извънреден лайф newsm78Пак съм изтървала нещо

За да не гледаме Сървайвъра  Mr. Green Гадове такива  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 495
Някой в предишната темичка беше казал/намекнал, че може Палома да е СПИН-озната. Wink И на мен това ми мина през ума, когато вчера каза, че й е все тая със или без презерватив...  #2gunfire Остава сега ако е тя, да влезе и да ги изпозарази всичките... Е тва ще е гадно наистина  Sick
А тая работа с близначката не ми е интересна... Изобщо тая Вяра не ме кефи, ама 'ИЧ. Мноо тъпо парче... Mr. Green
M..де да знам...ама не ми се вярва Палома да е СПИНозната..някой мъж ще е според мен Thinking

# 59
  • Мнения: 7 474
Изобщо не вярвам да има Спинозен Naughty
Ева и Гаро обсъждат хубавата Елена Laughing

Общи условия

Активация на акаунт