Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 210
  • 791
  •   1
Отговори
# 780
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе тоя Пламен е голям чвор!   Sick

Добре, че ще излиза тази вечер. Но не го мисля, като се види с Дундуков, той обратните не може да ги погледне как ще му вземат интервю не знам. Много конфликтна личност, добре, че се маха. Сигурно си има психически отклонения, тотално е объркан човека.

Горкият. Жал ми е за него  Confused Какво ли е станало, че е провокирало такъв умен и интелигентен човек да откачи тотално?  Confused

Личи си че сам си е направил тежък живота. Изповядва една мъчителна и тежка религия, а религията е свобода и щастие. Горкия, като го виждам как се мъчи да постигне нещо по грешния начин и на мен ми става жал.


 Confused

Дано все пак се нареди някак по-нормално животът на горкият човечец  Confused


Той е от тези хора към които трябва да се отнасяме като към бебета, с много любов и търпение, за да се разчупи черупката и да се променят към по добро. Всеки има нужда от любов колкото и да е лош. Някой хора които не са получавали любов, не знаят как и да дават. Може би вината не е само в него, а и в родителите му и в начина му на живот и т.н.

# 781
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Някой по- нагоре каза, че редовно е биел майка си newsm78
Не виждам, ако е истина де, защо да го съжалява човек Crossing Arms
и да не е истина, пак няма да го съжалявам. Антипатичен ми е тозо човек, незнам защо.

# 782
  • в къщи
  • Мнения: 467
момичета,по-надолу има анкета,отивайте да гласувате

# 783
  • Бургас
  • Мнения: 610
Отшелникът май разбра какво е жена и сексуално желание... И то с лолитка като Палома  ooooh!

я раздуйте подробности де Mr. Green

# 784
  • Бургас
  • Мнения: 610
И на мен ми е интересно как ще понесе да си говори с Дим. Ако не се развика на охраната да го изведат веднага ще се учудя! Усещам, че ще има сеир.

те затова не го извадиха както си му е реда в емисия на ББ, а в предаването на Дим
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 785
  • Мнения: 990
Има нова темичкаааа...

# 786
  • Бургас
  • Мнения: 610
да ама там се обсъжда анкетата а не какво се е случило във шоуто

# 787
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми не е точно така, на миналия сезон си имаше тема с анкета, все едно тук не сме обсъждали кой най много ни допада.

# 788
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Да, най-добре е да си пишем в новата тема, пък тази да бъде заключена Peace.

# 789
  • Мнения: 2 759
Сигурно си има психически отклонения..[/b]
   Мхм... така изглежда..

Какво ли е станало, че е провокирало такъв умен и интелигентен човек да откачи тотално? 

   Буба, познаваш ли го?

Някой хора които не са получавали любов, не знаят как и да дават. Може би вината не е само в него, а и в родителите му и в начина му на живот и т.н.

    Това е супер тъпо и неправилно Sick Не може да се говори за вина при шизофренията - нито на болния, нито на околните.. Все едно да кажеш, че някой е епилептик, защото не е достатъчно обичан.. Това си е болест, при това нелечима (като изключим рецесиите, но те разбира се не се броят).

# 790
  • Мнения: 2 085
Пламен дали въобще ще излезе?Дават само Боян и Ева newsm78

# 791
  • София
  • Мнения: 15 216
Момичета, нали знаете правилата?! Само по една тема!!! Заключвам тази.

Общи условия

Активация на акаунт