Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 247
  • 791
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз още си плача за анкетка  Cry.Дали ще ни бият ако си пуснем нова тема и там си имаме анкета, която пусналият темата ще сменя периодично  newsm78

# 766
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз още си плача за анкетка  Cry.Дали ще ни бият ако си пуснем нова тема и там си имаме анкета, която пусналият темата ще сменя периодично  newsm78
И аз си плача за анкетка за фаворит!  Cry Cry Cry Cry Cry

# 767
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ама на тризначките мисията си е провал
Вижте Любов, колко по пълна и различна е от другите  Rolling Eyes
Любов                                 Надежда                                Вяра


Абе и тя ще каже, че и е дошло, и малко се е понадула. Пък дано и повярват. Ама разлика си има видима, няма как да не се усетят, килцата не могат да се прекрият особено от набитото око на Пепи. Те усетиха разлика между Вяра и Надежда. И ако се случи още веднъж съвсем ще се усъмнят. Те си казаха, че изглежда по различна и като излъчване и изведнъж и избили пъпки, но тя го прикри с това, че и дошло и ги прикривала до сега с грим.

# 768
  • Мнения: 2 116
Абе тоя Пламен е голям чвор!   Sick

# 769
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе тоя Пламен е голям чвор!   Sick

Добре, че ще излиза тази вечер. Но не го мисля, като се види с Дундуков, той обратните не може да ги погледне как ще му вземат интервю не знам. Много конфликтна личност, добре, че се маха. Сигурно си има психически отклонения, тотално е объркан човека.

# 770
  • Мнения: 5 622
Абе тоя Пламен е голям чвор!   Sick

Добре, че ще излиза тази вечер. Но не го мисля, като се види с Дундуков, той обратните не може да ги погледне как ще му вземат интервю не знам. Много конфликтна личност, добре, че се маха. Сигурно си има психически отклонения, тотално е объркан човека.

Горкият. Жал ми е за него  Confused Какво ли е станало, че е провокирало такъв умен и интелигентен човек да откачи тотално?  Confused

# 771
  • Мнения: 318
Момичета при вас върви ли "нова+" през нета? Аз от 3 часа не мога да направя връзка. Има ли друг с такъв проблем?

# 772
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ей сега разбрах,че Пацо е познат на свеки(както и на всички от Гълъбово, де).Техните имаха едно време дискотека-доста популярна,а сестра му се беше снимала в клип на Десислава.И освен това,само дето Пацо се хвали какъв голям побойник бил,те в това голямо село се бият всички за щяло и нещяло.Утре ще ходя там и като се върна ще разкажа,кво се чува там 'от мястото на събитието'. lalalala

# 773
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе тоя Пламен е голям чвор!   Sick

Добре, че ще излиза тази вечер. Но не го мисля, като се види с Дундуков, той обратните не може да ги погледне как ще му вземат интервю не знам. Много конфликтна личност, добре, че се маха. Сигурно си има психически отклонения, тотално е объркан човека.

Горкият. Жал ми е за него  Confused Какво ли е станало, че е провокирало такъв умен и интелигентен човек да откачи тотално?  Confused

Личи си че сам си е направил тежък живота. Изповядва една мъчителна и тежка религия, а религията е свобода и щастие. Горкия, като го виждам как се мъчи да постигне нещо по грешния начин и на мен ми става жал.

# 774
  • Мнения: 1 858
И на мен ми е интересно как ще понесе да си говори с Дим. Ако не се развика на охраната да го изведат веднага ще се учудя! Усещам, че ще има сеир.

# 775
  • Мнения: 5 622
Абе тоя Пламен е голям чвор!   Sick

Добре, че ще излиза тази вечер. Но не го мисля, като се види с Дундуков, той обратните не може да ги погледне как ще му вземат интервю не знам. Много конфликтна личност, добре, че се маха. Сигурно си има психически отклонения, тотално е объркан човека.

Горкият. Жал ми е за него  Confused Какво ли е станало, че е провокирало такъв умен и интелигентен човек да откачи тотално?  Confused

Личи си че сам си е направил тежък живота. Изповядва една мъчителна и тежка религия, а религията е свобода и щастие. Горкия, като го виждам как се мъчи да постигне нещо по грешния начин и на мен ми става жал.


 Confused

Дано все пак се нареди някак по-нормално животът на горкият човечец  Confused

# 776
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И на мен ми е интересно как ще понесе да си говори с Дим. Ако не се развика на охраната да го изведат веднага ще се учудя! Усещам, че ще има сеир.

И аз така си мисля. Но няма да го гледам, ще разчитам вие да разкажете как е минало, че аз и без това от както се е родил сина ми 1 вечер не съм спала като хората и не ми се иска да се лиша от 2-3ч. допълнителен сън. И без това утре сутринта рано, рано ще ме събути, без да споменавам нощните будения.

# 777
  • Мнения: 7 474
За мен този човек си има психично отклонение Thinking. Някой по-горе беше писал,  че му е комшия и пребивал майка си ежедневно  Sick

# 778
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Някой по- нагоре каза, че редовно е биел майка си newsm78
Не виждам, ако е истина де, защо да го съжалява човек Crossing Arms

# 779

Общи условия

Активация на акаунт