Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 442
  • 791
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 723
Ама кажете какво стана, за да го хванат, че аз сега не мога да гледам  Crazy

# 91
  • Мнения: 10 758
Брех, не спряха да говорят засекс и свирки.Мариолка каза, че мразела да прави такива неща Mr. GreenА онЪз с голямата джука( още не съм й запомнила имената) каза, че обожавала.

# 92
  • Мнения: 450
Да не би новия победител да е Боби-ръгбиста?много прилича по типаж н а Здравко и Миро?

# 93
  • Мнения: 1 949
Ама кажете какво стана, за да го хванат, че аз сега не мога да гледам  Crazy

 Praynig

# 94
  • Мнения: 2 070
Аааа, някой ще ми каже ли за профила на Ева снощи, защото заспах още в началото на това с Дим Дуков...

# 95
  • Мнения: 2 070
Да не би новия победител да е Боби-ръгбиста?много прилича по типаж н а Здравко и Миро?


Мдааа, това го казах и аз още в началото... Другия подобен е тва гларусчето... Затова накрая ще гласувам за жена най-вероятно, просто, защото не ме кефи да поддържам модела, аман от такива типажи всенародни любимци...

# 96
  • Мнения: 2 495
Да не би новия победител да е Боби-ръгбиста?много прилича по типаж н а Здравко и Миро?
Като нищо ще изберат него.Малко по-интелегентен ми се струва от останалите

# 97
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз не гледах Дим снощи - някой ще раздуха ли как беше?

# 98
# 99
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пламенчо си събира партакешите. Mr. Green

# 100
  • Мнения: 2 495
Пламенчо си събира партакешите. Mr. Green
Бах маа му...ама тоя сериозно ли ще си ходи? Shocked

# 101
  • Мнения: 3 211
И аз не гледах Дим снощи - някой ще раздуха ли как беше?
Основно коментираха баба Вили, даваха как имитира свирки с една маринова царевичка. А пък една от "злите езици", няк'ва Руслана, беше по-вулгарна от всички взети заедно.

# 102
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Седя си аз тук и си мисля.....добре, Надежда ще има мисия да се менка с Вяра. Ама ако включат и третата резерва ( ако е Любов ), сигурно ще е на мястото на фанатика Пламен. И аджеба не е ли туй предварителен сценарий. Явно са знаели че Пламен ще излезе за да са в къщата и резервите.

# 103
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пламенчо си събира партакешите. Mr. Green
Бах маа му...ама тоя сериозно ли ще си ходи? Shocked
Снощи заспах и не можах да изгледам предаването цялото.Едва сега пуснах в нета и виждам,че Пламен си събира партакешките и ръси коментари от сорта"Рано или късно всеки ще тръгне по-пътя си" Mr. Green

# 104
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Седя си аз тук и си мисля.....добре, Надежда ще има мисия да се менка с Вяра. Ама ако включат и третата резерва ( ако е Любов ), сигурно ще е на мястото на фанатика Пламен. И аджеба не е ли туй предварителен сценарий. Явно са знаели че Пламен ще излезе за да са в къщата и резервите.
струва ми се, 4е си напълно права
тоз ББ май е написан предварително Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт