С какво ви дразнят мъжете /тема №6/

  • 44 576
  • 786
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 107
Ама то това си е черта на всички мъже - мразят бездействаща жена. Моя син е такъв. Само да ме види, че съм седнала - налей ми вода.
Мъжът ми не търпи празни пространства! Аз разчистя, подредя и съм опразнила плотовете от боклуци и хоп- някой инструмент се оставя там или чаша или нещо друго. Ама няма и ден, в който да не уплътнява пространство..

# 16
  • Мнения: 18 879
Мисля, че е добре да ги проверяваме за чисто бельо, дупки по чорапите и пр, особено на излизане от дома.
Няма се излагаме!
Така де! Grin

Списъка е дълъг, но като че ли най-ме дразни следното - до диспенсъра е, ръцете му свободни - Налей ми малко вода .
Е, хубава работа! Аз си седа кротичко, блея в една точка, сега ще си развалям Дзен-а...точно...като е до водата... Rolling Eyes

Дренка няма да те подкрепи в търсенето ти на нирвана. Щом е поискал вода или нещо друго, трябва да станеш, прекъсвайки си дзена, яденето и каквото там друго правиш, и да му занесеш водата или другото нещо, показвайки, че нямаш нищо против и го правиш с удоволствие. За милото, ако се наложи и от тоалетната трябва да се излезе, за да бъде обслужен.

# 17
  • Мнения: 1 400
Мисля, че е добре да ги проверяваме за чисто бельо, дупки по чорапите и пр, особено на излизане от дома.
Няма се излагаме!
Така де! Grin

Списъка е дълъг, но като че ли най-ме дразни следното - до диспенсъра е, ръцете му свободни - Налей ми малко вода .
Е, хубава работа! Аз си седа кротичко, блея в една точка, сега ще си развалям Дзен-а...точно...като е до водата... Rolling Eyes

Дренка няма да те подкрепи в търсенето ти на нирвана. Щом е поискал вода или нещо друго, трябва да станеш, прекъсвайки си дзена, яденето и каквото там друго правиш, и да му занесеш водата или другото нещо, показвайки, че нямаш нищо против и го правиш с удоволствие. За милото, ако се наложи и от тоалетната трябва да се излезе, за да бъде обслужен.
Хм... и защо така?
Всяко нещо си има граници, не търпя подобен вид отношение, съжалявам....

# 18
  • Мнения: 17 407
Ше я подкрепя, как! Да го даде за малко само.

# 19
  • Мнения: 1 400
Ама то това си е черта на всички мъже - мразят бездействаща жена. Моя син е такъв. Само да ме види, че съм седнала - налей ми вода.
Мъжът ми не търпи празни пространства! Аз разчистя, подредя и съм опразнила плотовете от боклуци и хоп- някой инструмент се оставя там или чаша или нещо друго. Ама няма и ден, в който да не уплътнява пространство..
Не съм особено съгласна...
Виждала съм мъже, които не се дразнят от бездействащи жени.

# 20
  • Мнения: 35 107
Явно познаваме различни мъже Wink

# 21
  • Мнения: 1 400
Ше я подкрепя, как! Да го даде за малко само.
Може! Пращам по Еконт. Без преглед и тест Laughing

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Ама то това си е черта на всички мъже - мразят бездействаща жена.

Ааа, не е така. Simple Smile Всичките мъже в живота ми, начело със съпруга ми, са били невъобразими айляци и, честно казано, не си спомням да са имали претенции в битово-домакински план спрямо мен.
Даже сега, в редките случаи, в които се захвана с някое задължение у дома, мъжът ми все ме жали: "Абе, какво се занимаваш. Седни си, почини си, ще го свършиш по-късно.". Та, категорично съм против да се обобщава, че всички мъже били така – аз не познавам такива май-май...

# 23
  • Мнения: 1 400
Ама то това си е черта на всички мъже - мразят бездействаща жена.

Ааа, не е така. Simple Smile Всичките мъже в живота ми, начело със съпруга ми, са били невъобразими айляци и, честно казано, не си спомням да са имали претенции в битово-домакински план спрямо мен.
Даже сега, в редките случаи, в които се захвана с някое задължение у дома, мъжът ми все ме жали: "Абе, какво се занимаваш. Седни си, почини си, ще го свършиш по-късно.". Та, категорично съм против да се обобщава, че всички мъже били така – аз не познавам такива май-май...
Точно така!
Категоризацията е гадно нещо. Все едно да кажем, че всички жени са бездействащи. Или пък ако днес те видя да си почиваш, то значи винаги е така. Мнем.

# 24
  • Мнения: 35 107
Добре, поправка. Всички мъже около мен!

# 25
  • Мнения: 1 400
Добре, поправка. Всички мъже около мен!
Малко е тъжно... Забелязала съм, че като цяло, мъжете са едни непорастнали деца. Рядкост са тези, които са зрели и не виждат в партньорката си заместител на мама, а истински партньор и другар...

# 26
  • Мнения: X
Ама то това си е черта на всички мъже - мразят бездействаща жена.

Ааа, не е така. Simple Smile Всичките мъже в живота ми, начело със съпруга ми, са били невъобразими айляци и, честно казано, не си спомням да са имали претенции в битово-домакински план спрямо мен.
Даже сега, в редките случаи, в които се захвана с някое задължение у дома, мъжът ми все ме жали: "Абе, какво се занимаваш. Седни си, почини си, ще го свършиш по-късно.". Та, категорично съм против да се обобщава, че всички мъже били така – аз не познавам такива май-май...
Същото впечатление имам и аз.

# 27
  • Мнения: 46 492
Списъка е дълъг, но като че ли най-ме дразни следното - до диспенсъра е, ръцете му свободни - Налей ми малко вода .
Е, хубава работа! Аз си седа кротичко, блея в една точка, сега ще си развалям Дзен-а...точно...като е до водата... Rolling Eyes
Ако му кажеш - "Скъпи, ти си по-близо, налей и една за мен. Благодаря!", какво ще направи?

# 28
  • Мнения: 2 838
Аз редовно викам приятеля ми от другата стая, да дойде и да ми включи например зарядното в контакта, че да не си нарушавам комфорта. 😄 след няколко такива викания и той рязко спря да ме моли за глупости 😃
Иначе си оставя дрехите по земята-чисти, мръсни, няма значение.. ама гледам да не издребнявам и да не обръщам много внимание на дребни неща.

# 29
  • Мнения: 6 622
Не мога да науча моя да си слага долните гащи за пране, хем коша за пране е в банята. Маминка явно не го е научила като хората като малък, та сега аз трябва да го уча пак. Къпе си се човека и редовно си слага старите боксерки обратно. Изприщвам се направо. Ако не му ги прибера докато се къпе - ще си облече старите мръсни... Ама виж чорапите сменя всеки ден Grinning
Това, като го прочетох изпаднах в ужас.

Общи условия

Активация на акаунт