С какво ви дразнят мъжете /тема №6/

  • 44 608
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 479
Boymama, значи пред тях се държи уважително, а зад гърба им си позволява да обича сестра ти, баба ти и т.н.? Мишка и лицемер!
Кажи му, че ще продават имот един ден и МОЖЕ да получиш поне 20 хиляди. Simple Smile Друга песен ще запее!

Оф, моят се прибра, минал през магазина, уиски, вина, петък вечер било. Пере го депресия в стил "от работа - вкъщи" и като пийна, взе да ми говори как му се ходи на дискотека. Не механа, не ресторант, дискотека. Казах му, че мъж на неговата възраст може да стъпи в дискотека само ако е собственик, а той ми се нацупи... Защото аз не отивам някъде където ще се чувствам кон сред овце, т.е. където разликата в годините с останалите е 20+ в моя полза. Още помня една НГ само с млади хора...не ми беше добре. И ме и окрадоха...

# 781
  • София
  • Мнения: 13 752
Ужас, не знаех, че съм кон. С мъжа ми ходим по клубове с децата и се чувстваме супер в тяхната компания. В минало време е за съжаление, но се надявам скоро пак да можем.

# 782
  • Мнения: 17 407
Не съм изпаднала в депресия, че не ходя на дискотека, което не ми пречи да ходя, ако и когато пожелая. Не че не ми е важно мнението на партньора, но по-важно е дали въобще ще прояви подобно отношение. Разбирам и тяоята гледна точка и нежелание за участие в такива прояви, но начинът по който му го казваш - ми той не е твоя собственост Simple Smile

# 783
  • София
  • Мнения: 38 539
Аз още не съм му простила на моя, че не ме пусна на заведение на рождения ми ден. Ще изляза при първа възможност - с дъщерята примерно. Хич не ми пука кон ли съм, кобила ли.

# 784
  • София
  • Мнения: 13 752
В тази ситуация не бих излизала. И децата не го правят. Събират се в малки групи и по къщите. Като са в нас е весело.

# 785
  • София
  • Мнения: 38 539
Е, да сега точно е кофти.

# 786
  • Мнения: 35 983
нова тема

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 16:49 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт