С какво ви дразнят мъжете /тема №6/

  • 44 615
  • 786
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
По-добре да мълчат, отколкото да ви крещят.
Да, ама мен ме разсмива, гадината ниедна. Точно се набера за як скандал и той намери нещо смешно в ситуацията и аз като се разхиля, целият ентусиазъм за скандал ми се спихва. Подляр!

# 46
  • Мнения: 35 129
Моя мъж ми се сипва, но никога не ми се в карал. Не ми е повишавал тон. За разлика от мен...с което не се гордея. Но , за жалост, паля от четвърт

# 47
  • София
  • Мнения: 13 816
Аз ако се разкрещя, всички ми се хилят, защото съм кинта и 20 и малко го докарвам на лудо пиле. Виж, ако млъкна и започна да съскам се покриват и ме замерват с храна от далече.

# 48
  • Мнения: 1 400
Списъка е дълъг, но като че ли най-ме дразни следното - до диспенсъра е, ръцете му свободни - Налей ми малко вода .
Е, хубава работа! Аз си седа кротичко, блея в една точка, сега ще си развалям Дзен-а...точно...като е до водата... Rolling Eyes
Ако му кажеш - "Скъпи, ти си по-близо, налей и една за мен. Благодаря!", какво ще направи?
Ще изсумти и ще налее, какво. То е ясно! Grin

ММ наистина мълчи. Не казва всичко е наред, а направо ме игнорира. Все едно ме няма.

Това и мен ме побърква. По-лошо е обаче аз като млъкна...

# 49
  • Швейцария
  • Мнения: 1 825
О, да аз като млъкна става много по-лошо. Тогава ММ става много приказлив. Повтаря 100 пъти защо мълчиш, КАЖИ НЕЩО!

# 50
  • Мнения: 1 327
От 3 дни синът ми има ПС4. Демек, от 3 дни вкъщи има 2-ма геймъри и една излишна мама... 😠

# 51
  • Мнения: 6 622
Направи си едно момиче. При две щерки вкъщи обикновено излишен е ММ 😄
Играем си с кукли бебета с малката, с каката си говорим за парфюми, дрехи козметика. Женска идилия.

# 52
  • Мнения: 6 320
Моят пък се прави че много съсредоточено гледа телевизия. Като му кажа, хич да не ми се прави че гледа тв и не чува, ми обръща гръб и си се хили "скришом". Не ми говори и се прави на по обиден и от мене, а тайно се хили на собствените си театрални номера. Абе за убиване е, аааа Smiling Imp
      Обаче като ме вбеси съвсем, и му спирам телевизора. А за него той е свещен... И става и той бесен, ааа Joy
       Много ме дразни тоз телевизор. А е гадна и стара машинка, дето разваляне няма. Сигурно ще откара още 20 години. Кога ли ще го залея с нещо Angry
       Мисля да му сложа парола за родителски контрол на любимия канал. Ами не може денонощтно едни и същи филми да се въртят. Изприщвам се вече. Smiling Imp

# 53
  • София
  • Мнения: 13 816
В къщи всички без дъщерята сме геймъри. С нетърпение я чакаме да излезе и да не ни киселее 🤣.

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
В почивните си дни ММ става рано, за да играе на плея! Много ме дразни, ама преглъщам, понеже като се излюпя аз по някое време, чинно спира играта и прибира джойстика Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 002
Моят пък се прави че много съсредоточено гледа телевизия. Като му кажа, хич да не ми се прави че гледа тв и не чува, ми обръща гръб и си се хили "скришом". Не ми говори и се прави на по обиден и от мене, а тайно се хили на собствените си театрални номера. Абе за убиване е, аааа Smiling Imp
      Обаче като ме вбеси съвсем, и му спирам телевизора. А за него той е свещен... И става и той бесен, ааа Joy
       Много ме дразни тоз телевизор. А е гадна и стара машинка, дето разваляне няма. Сигурно ще откара още 20 години. Кога ли ще го залея с нещо Angry
       Мисля да му сложа парола за родителски контрол на любимия канал. Ами не може денонощтно едни и същи филми да се въртят. Изприщвам се вече. Smiling Imp
    Не си го изкрвай на ТВ. И кабели рязах и дистанционни хърлях. И ТВ съм трошила( честно казано - трудно е, особено по-старите). Не действа. Изхвърлих Мъжа(образно казано - аз си тръгнах) и съм дзенннн.

# 56
  • Мнения: 3 865
ММ наистина мълчи. Не казва всичко е наред, а направо ме игнорира. Все едно ме няма.

това е основната причина заради която искам да се разведа - като крещя вместо да седи да слуша и да реагира, той си излиза. А той ме е провокирал да крещя. Това не е живот. Може мълчанието да е злато, ама в случая е развод

# 57
  • Мнения: 35 997
а ти инструктира ли го правилно?
"стой тук и мълчи, за да ти крещя"

# 58
  • София
  • Мнения: 38 583
Леле, вие сте луди! За мен е напълно ок да си седи и да си гледа тв по цял ден. Аз мога да изнеса къщата, да внеса слон - няма да се усети!
Скандал никога не започвам аз.
Малко ме дразни звука от тв, де, защото аз обичам да ми в тихо. Само това.

# 59
  • София
  • Мнения: 24 839
Не разбрах, гледащите телевизия, мъже, отказват каквото и да било друго предложение ли?
Като вършене на работа, общи занимания, предложения за излизане на разходка, кино, кръчма и т. н?
Или така оползотворяват свободното си време, докато вие си щъкате във фейса или пишете в бгмамата?

Общи условия

Активация на акаунт