Избор на телевизор

  • 39 475
  • 239
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ние в спалня 14 кв.гледаме 28 инча LG.
Нищо му няма на 32". Само дето оптималната дистанция за гледане на такъв телевизор е метър 1.2 до 1.4 максимум. Или с други думи ако височината Ви е 1.60 трябва да на разстояние някъде под коленете. Трудно се гледа легнал.
40" се гледа от метър и 50 до метър и 75. Ако спалнята Ви е 3.80 х 3.80 ще го гледате от разстояние около 2.50 което е поносимо за ежедневна кратка употреба.

А вашият 28" вероятно изглежда като голяма фоторамка и най-добрата му употреба ще е като нощна лампа за създаване на обстановка за едни други занимания в спалнята преди заспиване. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: 1 751
Какво ви е мнението за тези два ТВ-
https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-PANASONIC-TX- … ra-HD-LED/p/16714

https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-SAMSUNG-QE-32 … S03T-QLED/p/19170

За спалня ми трябва, ще гледам ТВ от 1-2 м.

# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 583
Опитайте се да ги видите на живо в някоя верига по възможност и поръчайте този, който ви харесва визуално. Според мен и двата са със сходни характеристики

# 50
  • Мнения: 9 007
Да,важно е да се види на живо картината на телевизора. Има някои скъпи ТВ с некачествена картина,(едрозърнеста,виждат се пикселите..),докато други по-евтини са с плътен и автентичен образ на екрана.
Лично на мен 125см. екран ми е малък.

# 51
  • Мнения: 158
Благодаря ви!Ще отида да ги видя на живо.

# 52
  • Мнения: 1 751
И звука чуйте, защото наскоро купихме Панасоник и звука не е като на Самсунг мек.

# 53
  • Мнения: 158
И звука чуйте, защото наскоро купихме Панасоник и звука не е като на Самсунг мек.

Да и това ще проверя,защото от ревютата в Емаг за 8ма серия разбирам,че май има проблем с звука.

# 54
  • Мнения: 1 751
Задължително! Така ме е яд, че в Технополис се съгласихме да не пускат звука... Консултантът нещо ни завъртя, че чрез антена не можело и като "лапни шарани" го купихме. Не е нещо кой знае какво, но има огромна разлика със "Самсунг" и никакви настройки не влияят.
Успех!

# 55
  • Мнения: 583
Последното, което бих гледала, е звука. Няма как да се извлече качествен звук от пищялките по телевизорите. На някой семеен празник си подарете добър саунд бар Sunglasses

# 56
  • Мнения: 1 751
Последното, което бих гледала, е звука. Няма как да се извлече качествен звук от пищялките по телевизорите. На някой семеен празник си подарете добър саунд бар Sunglasses
В никакъв случай! У дома имам почитател на високите децибели и ще бъде кошмар за входа! 😂

# 57
  • Мнения: 516
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате телевизор 43 инча до 850 лв., не знам дали да е LED, колебая се между LG, Hisense и Samsung? Също, мнения за Hisense, някой ако има, дали се прдставят добре като нисък до среден клас?

# 58
  • Мнения: 9 007
Ние имаме Хисенсе и сме супер доволни от него. Не се сещам колко инча,но в сантиметри е някъде към 160см. Много тънък,включително и рамката на екрана е тъничка.

# 59
  • Мнения: 516
Ние имаме Хисенсе и сме супер доволни от него. Не се сещам колко инча,но в сантиметри е някъде към 160см. Много тънък,включително и рамката на екрана е тъничка.
   Благодаря, deaf! Като питах за екстри ми казаха, че имат всичко, гледах резолюцията, но отблизо и на светло не можах да преценя. Но за тази цена-това е. Все пак Китай настъпва доста сериозно и това не е от вчера. Благодаря, на там съм се насочила и аз!

Общи условия

Активация на акаунт