Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 73 767
  • 813
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 417
Гледах първия сезон на Lyckoviken, сега продължавам с втория. Очаквах всеки сезон да е за различен случай, ама нищо де, и така е ОК. Simple Smile

А къде го гледаш ?
Има ли го някъде със субтитри / български

# 166
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Гледам Ragnarok. Качили са го във филмисуб. С бг субтитри.

# 167
  • Мнения: 6 346
Саня, изтеглила съм го, но не знам за БГ субтитри. Видях, че има английски.

# 168
  • Мнения: 3 417
Саня, изтеглила съм го, но не знам за БГ субтитри. Видях, че има английски.
Изненада ме рейтинга в IMDB.
https://zamundatv.com/zalivut-sezon-1-epizod-1/  Този ли е филмът . Тук с бг аудио

# 169
  • Мнения: 6 346
Да, този е. Между другото, Камила Лекберг се появява за кратко във втория сезон - съвсем малка роля.

# 170
  • Мнения: 3 417
Да, този е. Между другото, Камила Лекберг се появява за кратко във втория сезон - съвсем малка роля.
Вторият сезон не го намирам никъде качен

# 171
  • Мнения: 6 346
Може да се появи по-нататък. Мисля, че аз го изтеглих от Пайрът Бей, но не съм сигурна вече.

# 172
  • Мнения: 4 735
Гледах първия сезон на Lyckoviken, сега продължавам с втория. Очаквах всеки сезон да е за различен случай, ама нищо де, и така е ОК. Simple Smile

А къде го гледаш ?
Има ли го някъде със субтитри / български
Става ли за гледане ,рейтингът му е много нисък...

# 173
  • Мнения: 6 346
На мен ми харесва. Simple Smile Вярно, че тече по-мудно, в първия сезон така и не разкриха убиеца, но сериалът е приятен според мен.

# 174
  • Мнения: 3 417
На мен ми напомня на онези там немски романтични филми . Нищо , че е криминален .
Приятен е .
 Вчера и онзи ден гледах Плаващи пясъци /Quicksand      https://www.imdb.com/title/tt8686106/?ref_=rvi_tt и много ми хареса

# 175
  • Мнения: 6 346
Да, няма как да няма и любовни истории, щом сценарият е на Камила Лекберг. Simple Smile

# 176
  • Мнения: 3 417
Да, няма как да няма и любовни истории, щом сценарият е на Камила Лекберг. Simple Smile
Не съм чела нищо от Лекберг.
Но атмосферата е такава някаква.  Но приятно сериалче е .
Аз си представях нещо по- хард . Може би веднага след Плаващи пясъци и ми дойде захаросано. Но не в лош смисъл

# 177
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
А "Плаващи пясъци" къде го гледате? С български субтитри ли е?

# 178
  • Мнения: 3 417
А "Плаващи пясъци" къде го гледате? С български субтитри ли е?
Замунда , с бг субтитри.

# 179
  • Мнения: 6 346
Да, определено е захаросано. Но ми стана интересна историята, пък и наистина малко за разнообразие нещо по-леко.

Общи условия

Активация на акаунт