Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 73 824
  • 813
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 7 805
И аз гледам Lyckoviken и съм много гневна - ако полицайката по-малко време губеше с нейния там водопроводчик, щеше да намери убиеца още в края на първия сезон. Къде ще търся сега втори сезон? И всичко това - само заради нея! Angry Smile

# 181
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Лекберг я харесвам като автор - книгите ѝ са леки за четене и въпреки, че имат доста сериозен елемент на романтика и наивитет в тях, са приятни за четене. Разтоварват ме, когато прекаля с нещо твърде мрачно и тежко.

# 182
  • Мнения: 3 417
Да, определено е захаросано. Но ми стана интересна историята, пък и наистина малко за разнообразие нещо по-леко.
Точно лежерен е и не е дразнещо сладникав .

# 183
# 184
  • Sofia
  • Мнения: 2 340
И аз гледам Lyckoviken и съм много гневна - ако полицайката по-малко време губеше с нейния там водопроводчик, щеше да намери убиеца още в края на първия сезон. Къде ще търся сега втори сезон? И всичко това - само заради нея! Angry Smile
NumLock напълна съгласна с казаното от теб за "Заливът".....и изобщо има ли някъде качен 2 сезон или ще го чакаме?
Но сериалчето  ме хареса, точно лежерно и за разпускане е чудесно, но действително и доста наивно на моменти.

# 185
  • София
  • Мнения: 7 805
Аз намерих втория сезон там, където гледах и първия - в ZamundaTV. И колкото и да мрънках - изгледах си го с кеф. Yum

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 2 340
Flowers Hibiscus Благодаря, намерих го и аз. Продължавам със Сезон 2.Hands Plus1

# 187
  • Мнения: 6 346
Lyckoviken свърши, т.е. изгледах и втория сезон, разкриха убиеца, но завърши абсолютно отворено - очевидно ще има трети сезон. Хвана ме яд. Laughing

# 188
  • Мнения: 309
Някой гледал ли е този сериал?
Twin
 https://www.imdb.com/title/tt6710454/?ref_=nv_sr_srsg_9

# 189
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Heart Eyes Фенове на Рагнарок има ли? Писах и в другата тема, но ще се натреса и тук. Sunglasses

Аз на един дъх изгледах и втори сезон! Много ме радва, действието се развива все повече и става все по -интересно, ако първи сезон беше повече подготовка, прелюдия, то този сезон беше същинското начало на всичко. И екшън, и драма, и забавни моменти, и тъжни моменти - всичко ми даде този сериал. Тотално съм зарибена! Heart Нямам търпение за сезон 3!

 А Laurits ми е любимец, голям образ Smiling Imp Innocent ! Нормално де, нищо ново под слънцето, фенка съм на един конкретен бог от скандинавската митология, без значение кой актьор го играе. Не че нещо, но като бонус - и актьора /Jonas Strand Gravli/ е голям сладур. Grinning

# 190
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Аз започнах Ragnarok, но още съм на първи сезон, трети епизод. 🤣
Изпревариха го други филми, но ще си го догледам. Харесва ми!

# 191
  • Мнения: 4 740
Да,добър е !Аз съм гледала всичко!😭

# 192
  • Мнения: 14 629
Аз го започнах,Twin .Smile В неделя вечерта не знам по кой тв канал,попаднах по средата на ''Снежният човек''.Норвежки,заинтригуваме.Планувам да го намеря и изгледам от начало до край.

# 193
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Започнах Katla (2021).
Обещаващо начало. Мисля, че много ще ми хареса! 🤗

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 1 127
Започнах Katla (2021).
Обещаващо начало. Мисля, че много ще ми хареса! 🤗

Хубав е, да. Изгледах го, определено е интересен. Дали ще има втори сезон, обаче? Краят на първи сезон дава възможност за продължение.

Общи условия

Активация на акаунт