Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 74 288
  • 813
  •   1
Отговори
# 255
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
И аз не издържах да гледам втория сезон.Не ми хареса.

# 256
  • Мнения: 454
На мен след Мостът нищо не ми харесва...

# 257
  • Мнения: 5 967
И на мен!

# 258
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
Хубавото е,че БНТ рядко дублират.Предпочитат да оставят оригиналното звучене.

# 259
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Trapped го гледах във filmisub със субтитри. И аз не харесвам дублажи. Обичам да чувам истинските гласове на артистите, техните емоции, дори интонациите в разговор разкриват много...

# 260
  • Мнения: 4 767
На мен след Мостът нищо не ми харесва...
Trapped ще ти хареса...

# 261
  • Мнения: 11 203
Този сериал го пускат на мястото на "Октопод" от 22.00 ч. Помня преди години когато даваха "Октопод" със субтитри и от него ми дойде любовта към италианския език. При оригиналните гласове чуваш истинските интонации... всичко. А сега по БНТ дават "Октопод" с дублаж. Няма нищо общо... Магията е изчезнала!

# 262
  • Мнения: 6 346
Филмът "Хипнотизаторът" се отклонява доста от историята в книгата, затова аз не го харесах (а и като цяло атмосферата във филма не ми хареса).

# 263
  • Мнения: 5 967
Trapped го започнах по filmisub преди време, но изгледах само  2-3 епизода. Не помня по каква причина спрях и то с мисълта, че ще го догледам, но така и не го направих. Нещо не ме увлече. Сега ще опитам отново.

# 264
  • София
  • Мнения: 8 140
Trapped го започнах по filmisub преди време, но изгледах само  2-3 епизода. Не помня по каква причина спрях и то с мисълта, че ще го догледам, но така и не го направих. Нещо не ме увлече. Сега ще опитам отново.

Абсолютно същата история и при мен. И се чудя да го започвам ли пак сега по БНТ? Не знам защо не ми вървеше.

# 265
  • Мнения: 702
Препоръчвам - Специален отдел Q , датска поредица със  страхотна игра на двамата пича. Филмите са 4  мисля.

# 266
  • Мнения: 5 967
Отдел Q са по 4 романа на Юси Адлер Улсен. Преди година ги даваха по някоя от телевизиите. Добри  са филмите.

# 267
  • Мнения: 702
Препоръчвам ги  и 4-те, особено първия-Жената в капана 2013г.
Вторият е Ловци  на фазани-2014г., Писмо в бутилка 2016г. и Пациент 64-2018г.Страхотна игра на  Николай Лие Каас и  Фарес Фарес!

# 268
  • Мнения: 5 967
За съжаление първо бях чела книгите и бях много разочарована от "Пациент 64". Той беше точно "по мотиви от..". Губеше се много от силата на романа. Но филмите определено заслужават да се гледат.

# 269
  • Мнения: 702
Hodejegerne / Ловци на глави (2011)  Норвегия.
Този също много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт