Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 76 584
  • 813
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11 511
По Ю Несбьо? Аз съм го гледал...

# 271
  • Мнения: 1 644
Някой да знае нещо за Britt-Marie Was Here ? Има ли го някъде с бг суб ?

# 272
  • Мнения: 11 511
Ето новия филм на HBO - "Осло" (с бг субтитри)

# 273
  • Мнения: 4 783
Ъъъъ писахме ли тук за Кестеновият човек -много добър филм! ❤️

# 274
  • Мнения: 7 165
Ъъъъ писахме ли тук за Кестеновият човек -много добър филм! ❤️
Има ли го с бг субтитри някъде?

# 275
  • Мнения: 11 511
Да, в Замунда, всички серии

# 276
  • Мнения: 456
И във filmisub онлайн.

# 277
  • Мнения: 2 903
Във filmisub вече е качен и преведен целия първи сезон на Deadwind (за тези, които само онлайн могат да гледат и Замунда не е опция).

# 278
  • Мнения: 11 511
Наближава 22.00 ч, да видим дали БНТ1 ще пуснат "В капан" със субтитри или с дублаж. Начало на залаганията Grinning

# 279
  • Мнения: 11 482
Мн ме е яд, че 2 сезон на "В капан" който пуснах да гледам онлайн е с два вида субтитри. От долу са на английски, от горе на БГ и става мармалад. Не успях да го гледам, а почна интересно.
Затова днес почнах "Мостът".

# 280
  • Мнения: 11 511
Значи изчакай БНТ да пуснат втория сезон в началото на следващата година. Те пускат игралните филми със субтитри предимно. Но сериалите вече са само озвучени.

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 23:04 от diziler

# 281
  • Мнения: 11 511
Ето един датски сериал с хърватски субтитри (вградени)

НАСЛЕДНИЦИ

# 282
  • Мнения: 1 990
Привет! Чета темата от много време и благодаря на всички пишещи за споделените идеи.
Дано мога и аз да съм полезна - преди няколко дни изгледах Sorjonen: Muraalimurhat, като засега го откривам само в myflixer на финландски език, но с английски субтитри. На мен ми хареса - има си от всичко типично за скандинавските кримки. Надявам се, че ще го качат скоро и в платформите за директно онлайн гледане, които аз използвам предимно.

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 11:44 от marini

# 283
  • Мнения: 2 903
Привет! Чета темата от много време и благодаря на всички пишещи за споделените идеи.
Дано мога и аз да съм полезна - преди няколко дни изгледах Sorjonen: Muraalimurhat, като засега го откривам само в myflixer на английски език с английски субтитри (при нужда). На мен ми хареса - има си от всичко типично за скандинавските кримки. Надявам се, че ще го качат скоро и в платформите за директно онлайн гледане, които аз използвам предимно.
Реа, във filmisub и вторият сезон на Trapped е с нормални субтитри, доколкото помня.

Във filmisub са качени два сезона с бг субтитри. Под името Пограничен град. Мисля, че е същият сериал.
P.S. Сега видях, че съм в грешка. Това явно е продължението на Пограничен град!

# 284
  • Мнения: 1 990
Привет! Чета темата от много време и благодаря на всички пишещи за споделените идеи.
Дано мога и аз да съм полезна - преди няколко дни изгледах Sorjonen: Muraalimurhat, като засега го откривам само в myflixer на английски език с английски субтитри (при нужда). На мен ми хареса - има си от всичко типично за скандинавските кримки. Надявам се, че ще го качат скоро и в платформите за директно онлайн гледане, които аз използвам предимно.

Във filmisub са качени два сезона с бг субтитри. Под името Пограничен град. Мисля, че е същият сериал.
P.S. Сега видях, че съм в грешка. Това явно е продължението на Пограничен град!
Това е отделен филм, но с героите от сериала.

П.С. Сега, след цитата на Mama xxl, видях, че съм написала, че филмът е на английски, а той си е на финландски, но има английски субтитри. Ще си редактирам и мнението по-горе, за да не продължавам заблудата.

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 11:43 от marini

Общи условия

Активация на акаунт