Избор на сушилня - Тема 17

  • 22 161
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 468
От едно магазинче в Лозенец. Пак в Лозенец съм ги намирала и по 15 лв 😂

# 691
  • Мнения: 449
catger

Аз я имам , за ароматизиране я купих , ноне съм доволна . Мирише много слабо , трябва много количество да се слага за да мирише по-силно и идва скъпо . За омекотяването може и да върши работа . Но на мен са ми меки дрехите и без топки . Топки иначе имам вълнени - хубави са .
Аз си слагам омекотител за да ми миришат .

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 17:05 от Деляна Рангелова

# 692
  • София
  • Мнения: 12 006
Нужно ли е да правите 100 метра чаршафи и то в отчети теми??? Да омалее човек да скролва! Има опция скрит текст - ползвайте или я изписвайте ръчно или адресирайте директно до потребител!!!

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 09:34 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 693
  • Мнения: 468
catger

Аз я имам , за ароматизиране я купих , ноне съм доволна . Мирише много слабо , трябва много количество да се слага за да мирише по-силно и идва скъпо . За омекотяването може и да върши работа . Но на мен са ми меки дрехите и без топки . Топки иначе имам вълнени - хубави са .
Аз си слагам омекотител за да ми миришат .
Наистина си трябва да се сложи известно количество, то е описано колко на опаковката. Аз лично слагам 3 пъти на гъбата да я покрие (горния отвор демек) и между всяко слагаме я стръсквам, за да потъне течността към вътрешността. Това ми е дозата, която работи.

# 694
  • Мнения: 35
Аз ги взимам на 5 лв др. Бекман от
кв.  Гоце Делчев срещу калипсо кафето,но има само сини и жълти. Другите ги има в магазини Born  на 8.99

# 695
  • Мнения: 1 114
Аз да споделя, че пера само с Ариел прах за бяло без омекотители,  течен на Савекс за тъмните, и още един течен на ОМО, на който много харесвам аромата.
Не обичам и никога не съм ползвала омекотител.
На същите дрехи и със същата пералня и препарати, но с новата сушилня забелязвам следното:
Панасоника ги правеше по-пухкави и аромата на самите препарати си оставаше много силен.
Боша не ги прави толкова пухкави, и аромата изчезва, миришат на горещи гладени дрехи.

# 696
  • Мнения: 2 961
Аз да споделя, че пера само с Ариел прах за бяло без омекотители,  течен на Савекс за тъмните, и още един течен на ОМО, на който много харесвам аромата.
Не обичам и никога не съм ползвала омекотител.
На същите дрехи и със същата пералня и препарати, но с новата сушилня забелязвам следното:
Панасоника ги правеше по-пухкави и аромата на самите препарати си оставаше много силен.
Боша не ги прави толкова пухкави, и аромата изчезва, миришат на горещи гладени дрехи.
Савекс ?? Ако това ОМО е за цветно го ползвай и за тъмните .

# 697
  • Мнения: 11 625
Що? Какво толкова се възмущаваш? Има избор на пазара. Да не е забранено човек да си ползва каквото прецени или трябва да се съобразява с твоите виждания?
Скрит текст:
Аз да споделя, че пера само с Ариел прах за бяло без омекотители,  течен на Савекс за тъмните, и още един течен на ОМО, на който много харесвам аромата.
Не обичам и никога не съм ползвала омекотител.
На същите дрехи и със същата пералня и препарати, но с новата сушилня забелязвам следното:
Панасоника ги правеше по-пухкави и аромата на самите препарати си оставаше много силен.
Боша не ги прави толкова пухкави, и аромата изчезва, миришат на горещи гладени дрехи.
Савекс ?? Ако това ОМО е за цветно го ползвай и за тъмните .

# 698
  • Мнения: 2 961
[
Скрит текст:
quote author=petiaivanov link=topic=1283520.msg42281483#msg42281483 date=1612774432]
Що? Какво толкова се възмущаваш? Има избор на пазара. Да не е забранено човек да си ползва каквото прецени или трябва да се съобразява с твоите виждания?
Скрит текст:
Аз да споделя, че пера само с Ариел прах за бяло без омекотители,  течен на Савекс за тъмните, и още един течен на ОМО, на който много харесвам аромата.
Не обичам и никога не съм ползвала омекотител.
На същите дрехи и със същата пералня и препарати, но с новата сушилня забелязвам следното:
Панасоника ги правеше по-пухкави и аромата на самите препарати си оставаше много силен.
Боша не ги прави толкова пухкави, и аромата изчезва, миришат на горещи гладени дрехи.
Савекс ?? Ако това ОМО е за цветно го ползвай и за тъмните .
[/quote]
Не просто по –голям боклук от Савекс няма . А й препарат за черни дрехи е пълна глупост . Доста пъти е коментирано че гел/прах за черно не се различава по състав като гел/прах за цветно .

# 699
  • Мнения: 41
Здравейте, тъй като темата се оказа необятна и се разпростира в 17 теми с по 100 страници, тук фокуса малко се поизмести към препарати за пране и ароматизиране. Аз искам обаче да се върна към избора на сушилня. От 100 човека, получавам 101 различни мнения. Няма верен и грешен избор. Всеки сам решава кое е по-добро лично за него. Аз си търся сушилня от 2 години и тъй като съпруга ми се опитва да ме обеди, че не ми е нужна, все още нямам. Изчетох почти всички теми, разпитах всички познати с такъв уред. Първо бях решила да взема хубава марка втора употреба, след това ме посъветва ха да взема Беко без термопомпа (нямало какво да им се счупи), но след всичко прочетено май се навих на по-скъп уред с термопомпа, висока енергийна ефективност, конд. клас А. Така до тук добре, но по-големия проблем е пространството. Трябва да я сложа в килера върху пералнята. Пералнята ми обаче е Слим и е дълбока 47 см. Единственото решение, което виждам е да сложа шкаф П-образен над пералнята и върху него вече сушилнята. Ако някой ми предложи друг вариант, ще съм благодарна.

# 700
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Друг вариант е най-обикновенно парче плот с пазмери на сушилнята, да се сложи върху пералнята и така. И е най евтино.

# 701
  • Мнения: 11 625
ivallenna, правилно сте се насочила и към уред (Беко не ви трябва) и към П-образен плот. Ако сложите само парче плот, без страници, не е ясно от вибрациите, малко по малко, на къде може да се понесе сушилнята. Подсигурете се със стабилност.

# 702
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Коя добра пералня вибрира толкова силно че ще падне такова нещо.

# 703
  • Мнения: 2 961
Коя добра пералня вибрира толкова силно че ще падне такова нещо.
Не всички нови перални са толкова добри . Щом пералнята е дълбока 47  см значи е слим . А всички знаем че слим пералните много често  се " разхождат ". Не говоря за перални от висок клас като АЕГ и други .

# 704
  • Мнения: 11 625
Коя добра пералня вибрира толкова силно че ще падне такова нещо.
Васко, тя каза, че пералнята е 47 см. , вероятно слим модел. Колко пък по-скъпи ще излязат още две дъски за спокойствие?!

Общи условия

Активация на акаунт