Избор на сушилня - Тема 17

  • 21 899
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Другата България
  • Мнения: 36 881

Ти нямаше ли АЕГ ? Какво стана с него ?
Не питай.
Късметът на начинаещия.
На края на първия месец даде фира.
Ей така от нищото просто спря, а тъкмо свикнах, и гумена топка си поръчах. Joy
ММ иска да вика човек да я види, ама според мен изобщо не си заслужава, то беше старо, а и ни е подарък, какво да набутвам пари в него....чудя се още де.
Това ми препоръчва колега и затова питам, пак е втора ръка, не мога да си позволя нова поне към момента.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:48 от bubanka

# 736
  • Мнения: 2 952
Не питай.
Късметът на начинаещия.
На края на първия месец даде фира.
Ей така от нищото просто спря, а тъкмо свикнах, и гумена топка си поръчах. Joy
ММ иска да вика човек да я види, ама според мен изобщо не си заслужава, то беше старо, а и ни е подарък, какво да набутвам пари в него....чудя се още де.
Това ми препоръчва колега и затова питам, пак е втора ръка, не мога да си позволя нова поне към момента.
Е спокойно и аз бях така с миялната . А беше нова . За мен е по добре да си купиш нова . Не втора ръка . Но разбира зависи от бюджета .

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:48 от bubanka

# 737
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Нямам бюджет за нова, поне към момента.
Затова искам нещо, което поне е с гаранция и да ми върши работа, аз лятото сушилня не ползвам.
А съм пълен лаик, вече писах. По възможност с най-малко електроника.
Бюджетът ми е макс 300 лева, да не говорим колко ми е ограничено мястото.
Не, че няма да се справя без сушилня, но се оказа супер удобство за зимните месеци.

# 738
  • Мнения: 11 437
Mеrri_An, вземете си г този Бош щом има гаранция. За 7кг е, нали? Има много добра оценка от ползвалите го потребители в Холандия и Германия. 

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:47 от bubanka

# 739
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Mеrri_An, вземете си г този Бош щом има гаранция. За 7кг е, нали? Има много добра оценка от ползвалите го потребители в Холандия и Германия. 
Да, за 7 кг. е.
И мисля, че е с термопомпа и не се връзва в канализацията /ако правилно се изразявам/.
Аз такава искам.
Но затова питам тук, защото виждам, че сте компетентни и запознати.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:47 от bubanka

# 740
  • Мнения: 449
Merry_an моя приятелка преди да купят нова имаше втора употреба Бош за 300лв , не помня модел , но беше много доволна .
Щом е с термопомпа и гаранция я взимай за тези пари .

# 741
  • Мнения: 11 437
Мерри_Ан, По-скоро не е с термопомпа (не съм съвсем сигурна), тъй като харчи повечко ток.
https://www.amazon.co.uk/Bosch-WTE843A5-Kondensationstrockner-WT … %9F/dp/B0041Q3KU6
https://www.amazon.de/Bosch-WTE863DE-W%C3%A4schetrockner-7-kg/dp/B004YISJNY

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:39 от petiaivanov

# 742
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Не е с термопомпа, но ком ще я ползваш рядко, няма да ти дигне толкова сметката. Иначе модела не е лош.

# 743
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Мерри_Ан, По-скоро не е с термопомпа (не съм съвсем сигурна), тъй като харчи повечко ток.
https://www.amazon.co.uk/Bosch-WTE843A5-Kondensationstrockner-WT … %9F/dp/B0041Q3KU6
Да, май не е с термопомпа.
Благодаря.
Не е с термопомпа, но ком ще я ползваш рядко, няма да ти дигне толкова сметката. Иначе модела не е лош.
Joy Кажи какво значи "не е лош" като за неразбираща жена, руса, макар и под прикритие.

# 744
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
По-опростуна е. Лесна за ремонт, по-опростена.

# 745
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
По-опростуна е. Лесна за ремонт, по-опростена.
Не се връзва към канализацията, нали?

# 746
  • Мнения: 11 437
Merry_An, уредите 2-ра употреба са си на късмет. Те са станали втора употреба, защото си има причина, а не защото някой ги е изхвърлил изправни. После са ремонтиранио в сервиз и се продават.
Мои близки си бяха купили сушилня Миле (модел от преди 5 години, преди да я купят те), но от магазина им дадоха гаранция 1 г. На 9-ия месец тя се счупи. От сервиза им я ремонтираха гаранционно и май вече 6-та година им изкрава без повече ремонти.
Силно си зависи какво не му е било наред на този уред, че да стане втора употреба, но пък щом нямаш друга възможност, може би е добре да рискуваш, ако не искаш да си без сушилня. Аз категоричен съвет не мога да дам за уред втора употреба, защото не съм изкарала аз парите и всеки се знае колко му струват те.

# 747
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
По-опростуна е. Лесна за ремонт, по-опростена.
Не се връзва към канализацията, нали?
  Не не се свързва.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт