Избор на сушилня - Тема 17

  • 22 160
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 961
Много благодаря за отговорите по моето питане. Какво ще кажете за този модел

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-GORENJE-DEH82-G/p/682723

Отговаря на изискванията ми и е под 1000 лв.?
Най –големия  плюс е , че е клас на кондензация А .

# 721
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
А Strawberry ме изпревари. Пък ако искаш малко по луксозна за тези пари това не е лошо
  https://zora.bg/product/kd-hhh8s7gw3
  Предимствата са много добри филтри, мощен компресор, нежна програма и други.

# 722
  • Мнения: 41
А Strawberry ме изпревари. Пък ако искаш малко по луксозна за тези пари това не е лошо
  https://zora.bg/product/kd-hhh8s7gw3
  Предимствата са много добри филтри, мощен компресор, нежна програма и други.

Малко ме притеснява марката. Звучи ми като касетофона на дядо от преди 25 години Simple Smile а и е конд. клас В. Аз ще я слагам в малко килерче, където единствената циркулация на въздух е през вратата.

# 723
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
И маята Б и е в килер 3 кв. Марката е турска. Ама добре се справят.  Барабан стоманен. Разбирасе за тези пари може и АЕГ но ще е по-обикновенна

# 724
  • Мнения: 2 961
И маята Б и е в килер 3 кв. Марката е турска. Ама добре се справят.  Барабан стоманен. Разбирасе за тези пари може и АЕГ но ще е по-обикновенна
Мисля че АЕГ нямат модели под  1000лв . Има само на Електролукс.

# 725
  • Мнения: 468
Въпрос.
Направих глупост, без да искам, разбира се. Зарязала съм контейнера за вода на мивката и съм пуснала сушилнята без него. Тя си е работила някакво време, примерно 30 мин, докато отидох в кухнята и го видях и се сетих какво съм сготвила. Странно, няма никакъв индикатор, че нещо й липсва - работеше си. Спрях я, но не знам сега какво да правя, да правя ли нещо... Та разбиращите в групата, може ли да посъветвате нещо по този казус? Че съм глупава е ясно, дайте по темата Grinning Сушилнята е bosch 6та серия без самопочистване.

# 726
  • Мнения: 544
Нищо ѝ няма. Слагай контейнера и я пускай спокойно

# 727
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Няма страшно. Пускай да си работи.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 558
И никой ли няма да я посъветва да забърше кондензираната вода,ако се е насъбрала такава в леглото на контейнера?

# 729
  • Мнения: 468
И никой ли няма да я посъветва да забърше кондензираната вода,ако се е насъбрала такава в леглото на контейнера?
Сухо е, сега проверих. То няма къде да изтече явно, но старата ми беше със самопочистване и по спомен там имаше отвор, та се стреснах, че нещо ще й наводня. А то няма никакъв отвор там в леглото на контейнера на тази.
Благодаря за отговорите!

# 730
  • Мнения: 449
танита интересно , нов модел е сушилнята , така да изчезва аромата . Аз съм с 6-та серия и съм много доволна .

# 731
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Мъж с пушка, сушилните имат в дъното на леглото едно сифонче. Ако прилее водата отива в един допълнителен съд, на следващото сушене, водата отива във чекмеджето

# 732
  • Мнения: 1 114
танита интересно , нов модел е сушилнята , така да изчезва аромата . Аз съм с 6-та серия и съм много доволна .
Да бях взела 6 серия и аз...
Уж на тази класа на кондензация е А, но докато суши - осезаемо се усеща аромата в помещението, но това вече няма как да го измеря.

# 733
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Мнение за тази сушилня?

# 734
  • Мнения: 2 961
Мнение за тази сушилня?

Ти нямаше ли АЕГ ? Какво стана с него ?

Общи условия

Активация на акаунт