Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 93 280
  • 4 221
  •   1
Отговори
# 4 185
  • Мнения: 35 200
Ау, много намръзнаих и ме втриса. Едва дочаках да се приберем Sad
Предвид, че ще изследват костния мозък хич не ми е спокойно. Две седмици ходи с неподвижна ръка Sad

# 4 186
  • Sofia
  • Мнения: 1 729
Ау, много намръзнаих и ме втриса. Едва дочаках да се приберем Sad
Предвид, че ще изследват костния мозък хич не ми е спокойно. Две седмици ходи с неподвижна ръка Sad
Къде ще прави консултация в София?

# 4 187
  • Мнения: 4 895
Рен,прегръдка! Ще се отвори нова врата.
Спах по никое време.
Винтче,какво ще ги правиш?Ще ги продаваш ли? Много са хубави!

# 4 188
  • Мнения: 35 200
Ау, много намръзнаих и ме втриса. Едва дочаках да се приберем Sad
Предвид, че ще изследват костния мозък хич не ми е спокойно. Две седмици ходи с неподвижна ръка Sad
Къде ще прави консултация в София?
Диагностичен център зад хотел Москва.
Само това знам

# 4 189
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
там е Спектър. правят магнитен резонас.
а правили ли сте ЕМГ?

# 4 190
  • Мнения: 3 025
Понеже днес обядвах ориз / надявам се не от Ухан/ и ще вечерям пак ориз и след това може и да сънувам ориз или очите ми да се дръпнат, казвам ви Ган Бей/Наздраве на китайски/ и да свършва и този ден.  Който иска може да се включи в следобедния шах:

# 4 191
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
аз съм пас.
изморена съм до смърт от викане и ядове с ученето на Горинич.
...очи тъмнеят, глава се люшка...

# 4 192
  • София
  • Мнения: 14 305
Понеже днес обядвах ориз / надявам се не от Ухан/ и ще вечерям пак ориз и след това може и да сънувам ориз или очите ми да се дръпнат, казвам ви Ган Бей/Наздраве на китайски/ и да свършва и този ден.  Който иска може да се включи в следобедния шах:

От Ухан само прилепи не яж.

# 4 193
  • Мнения: 18 414
Аз съм още на следобедно кафе. За съжаление не там:

# 4 194
  • Мнения: 35 200
там е Спектър. правят магнитен резонас.
а правили ли сте ЕМГ?

Да. Според емг ръката функционира.

# 4 195
  • София
  • Мнения: 14 305
Паунче, дано да открият проблема. Само ръката ли е засегната? Има ли лицева пареза, как му е кракът?

# 4 196
  • Мнения: 35 200
Само ръката. Няма друго . Казва, че нищо не го боли.

# 4 197
  • Мнения: 2 855
Пийк, стиснала съм палците, да не е това, което си мислиш, дано да е друго, лесно лечимо.
Кротик, подарявам, продавам и много от нещата, които правя си ги нося. Шиенето ми е терапия, затова се насочих към неща, които могат да се ползват, че стените ми дойдоха малко, а и не обичам да са претрупани. Да шия гоблени и да трупам в шкафа не ми е ок. Правя си украси за Коледа, Великден - играчки на пластмасова панама, монтирам бродирани дребосъци на стериопорени играчки /топки, яйца, сърчица/, престилки за бутилки. Сега съм си купила къщичка от пресована дървесина. Ще стане на закачалка за ключове. Подхванала съм и един часовник, абе по-добре да спра, че се отплеснах. Разбрахте, че съм в категорията луд умора няма.
Сядам да цъкам, шах. Не съм добра в играта, ама като гледам чашите, пардон фигурите, след третия ход ще съм под масата.😃

# 4 198
  • София
  • Мнения: 14 305
Пийк,  не го мисли. Нали знаеш приказката да не ти се случва това, което близките мислят. Все най-страшното ни е в главата. Пил ли е някакви нови лекарства преди да се получи проблемът?

# 4 199
  • Мнения: 4 895
Имам подобно,но е снимка вътре.

Бих си купила някое от сините.Не нося,но много ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт