Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 944
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 3 699
proly, предполагам всичко с парфюма е наред! Никъде в Интернет не прочетох за подобен проблем с това лого и надпис.

Възможно е да търговски дефект, едните се правят в Оман, другите в UK. Така, не можем да гадаем.

Нотино имат различни канали на дистрибуция, не може да ги заклеймим, че продават фалшиви неща, но при всички случаи, те са отговорни за продажбата.

Моля ви, споделете какво се е случило и дали са ви уважили причината за притеснение.

Интересното е, че в Интернет се разпространяват фалшиви бутилки, но това с надписа и логото, никъде не го срещнах.

Ако сме реагирали малко остро,  моля да ни извините, но така поднесена информацията, изобщо не се разбра какъв е точно проблема. Дори сега, след толкова снимки и сравнения, пак никой не може да каже реално, има ли проблем.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 06:26 от Milen™

# 1 096
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Аз си взех имитация на Ангела.Много ми прилича по аромат на този https://www.fragrantica.com/perfume/Paco-Rabanne/Ultrared-2300.html

# 1 097
  • София
  • Мнения: 3 868
Фенси, този е лятната лимитка за 2019 г. Пробвала съм го, но си спомням само мангото в него. Моят е 2020 г. и го няма никъде.
Очаквам 2021 г. изданието, гадая за цветовете на шишето 😀

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 22:53 от veka

# 1 098
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Ето го на добра цена, даже има и 20% намаление https://www.beautyplaza.de/p/angel-eau-croisiere-eau-de-toilette … HZS4aAo_dEALw_wcB

# 1 099
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Вече напълних с любими списъка..
Attar Hayati зарадва мен, няма Khaltat night. Но аз ще пазарувам чак догодина Joy, така че има време да се обзаведат повече съфорумци и да ударя един нос и аз Joy

И аз ще чакам отзиви за естонския сайт. 🤗
Иначе в Ибей, всички ментета на Attar Collection ги предлагат руснаци. Не казвам, че са естонци, руснаци са, но защо ли си имам едно наум?!? 🤣
Затова пишете, ако поръчате и като получите, ще е полезно.
В Русия съм, в Русия съм... 😂

# 1 100
  • Мнения: 2 151
Milen, kaк пък предполагаш, че парфюмът е наред, без да си го видял. Това, че си прочел нещо в интернет, не значи, че можеш да различаваш фалшив от истински Амуаж.

# 1 101
  • Мнения: 3 699
Milen, kaк пък предполагаш, че парфюмът е наред, без да си го видял. Това, че си прочел нещо в интернет, не значи, че можеш да различаваш фалшив от истински Амуаж.
bonbonka6, моля да правите разлика между тълкуванията на думите "предполагам" и "сигурен".

Защо смятатате, че не съм видял парфюма? Вие, не го ли видяхте, дамата изпрати няколко подробни снимки, намират се в скрит текст. Силно ви съветвам да ги видите и вие, защото на тях няма никакви притеснения, че продуктът е фалшив.  

И да съм по темата: Amouage Reflection Woman

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 23:41 от Milen™

# 1 102
  • Мнения: 642
И аз си мисля, че всичко е наред с парфюма. Не си падам по конспирации и не искам да си представям, как менте е стигнало до Нотино. Най-вериятно си има друго логично обяснение.

Парфимо с безплатна доставка от 99лв. Simple Smile.

# 1 103
  • Мнения: 4 425
Може ли линк към варианта на сайта на МФК, от който сте направили поръчка до България? Благодаря!

# 1 104
# 1 105
  • Мнения: 3 699
Намалени унисекс  Amouage в parfimo.

Изгодни мъжки продукти от Makeup:

Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche



Dior Sauvage



Paco Rabanne Invictus



Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme



Chanel Pour Monsieur

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 09:15 от Milen™

# 1 106
  • Мнения: 4 425
Благодаря, Азалия!
Сайтът разпознаваше местоположението ми в САЩ, колкото и да го променях във формата, дори писах на Обслужване клиенти.
Успях да поръчам, все пак, остава и да получа поръчката Simple Smile

Милен, отново благодаря за находките, на които попадаш и споделяш Simple Smile

# 1 107
  • Мнения: 5 083
Трябва да си направим тема MFK и всеки да сподели впечатления Joy На мен са ми много интересни всички реакции, макар че най-голям хамелеон от фамилията е Sensual instinct Montale.
Fatal Snare, получи ли си вече сета Grand soir от парфимо?

# 1 108
  • София
  • Мнения: 859
Не, очаквам го с трепет. Първо на теб ще пиша, ако не се разберем Flowers Hibiscus

# 1 109
  • Мнения: 4 425
Трябва да си направим тема MFK и всеки да сподели впечатления Joy На мен са ми много интересни всички реакции, макар че най-голям хамелеон от фамилията е Sensual instinct Montale.
Fatal Snare, получи ли си вече сета Grand soir от парфимо?
Не е лоша идея или тема за нишови/редки и т.н. парфюми, включваща пазаруване от оригиналните сайтове на самите дизайнери, защото забелязвам, от тях се поръчва все по-масово.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 10:07 от Oyasumi

Общи условия

Активация на акаунт