Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 863
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 3 689
Спциален плюс за Makeup, без излишни действия, настройки и т.н.,са ми направили изненада в профила, десет дни преди събитието. Благодаря!

Нямаше как и да не се възползвам: Acqua di Parma Colonia Intensa

 

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 10:17 от Milen™

# 1 111
  • Мнения: 6 930
И аз рожденик тия дни и видях подаръка в мейкъп 😀. Чудя се как по-точно да го оползотворя..
Снощи пуснах мострички от MFK... Чакам си още поръчките от sprayparfums, sensunique и Maison Incens ☺️

# 1 112
  • Мнения: 14
Привет!
Търся си Bvulgari Omnia Crystalline - парфюмна вода. За съжаление намирам само тоалетна вода. Чух, че бил спрян.
Ако някой е попадал, моля да сподели.
Хубав ден!

# 1 113
  • София
  • Мнения: 6 254
Защо ли не се учудвам, че най-активните в темата са водолей Joy

Напоследък само чета и рядко пиша по парфюмните теми, но за мен трета е излишна. Така или иначе постоянно се омешват двете, с трета ще стане мазало и според мен ще се загубят много ценни мнения, ако се трие всичко, което не е по конкретната тема.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 10:27 от ~Étoile~

# 1 114
  • Мнения: X
Привет!
Търся си Bvulgari Omnia Crystalline - парфюмна вода. За съжаление намирам само тоалетна вода. Чух, че бил спрян.
Ако някой е попадал, моля да сподели.
Хубав ден!
Няма го никъде! Останали са ми десетина милилитра и си ги кътам. От година го търся и не го откривам.

# 1 115
  • Мнения: 1 379
Поръчах и аз мостри от MFK, а днес ще отида до пощата да си взема мострите от Oriza L. Legrand, пратиха ми СМС, че са пристигнали Simple Smile

# 1 116
  • Мнения: 2 968
Трябва да си направим тема MFK и всеки да сподели впечатления Joy На мен са ми много интересни всички реакции, макар че най-голям хамелеон от фамилията е Sensual instinct Montale.
Fatal Snare, получи ли си вече сета Grand soir от парфимо?
Grand Soir при мен е с доста мъжки уклон - не ми допада....

# 1 117
  • София
  • Мнения: 1 974
Скрит текст:
Спциален плюс за Makeup, без излишни действия, настройки и т.н.,са ми направили изненада в профила, десет дни преди събитието. Благодаря!

Нямаше как и да не се възползвам: Acqua di Parma Colonia Intensa

 

Milen™ - Честит ти страхотаж! Animal Heart Eyes Cat С ръка на сърцето си признавам, не съм изобщо фен на ADP, тъй като често ми се виждат сковани и чичашки техните парфюми, но специално Acqua di Parma Colonia Intensa го намирам за шедьовър! Фантастично е вплетено формалното усещане, с натурална свежест и изненадваща дълбочина в развитието. И аз ще го взема към някой момент. Сега се сещам, че и Colonia Pura ми е сред любимците на марката.
С радост да го носиш, особено на РД-то Smiley

# 1 118
  • Мнения: 4 387
ADP е линия, която по скоромното ми мнение, е далечна за българския парфюмен вкус, въпреки че последните години се опитват да задоволят по-разнообразни вкусове и пазари (както правят все повече италиански марки, не винаги за добро).
Аз много харесвам класическата линия (Средиземноморската ми е слаба), нося я с удоволствие и забелязвам по българските сайтове тенденции за предлагане на доста добри цени. В Италия все още не попадам на такива.

Colonia Pura е много добро решение за лятото и я взех изгодно през есента от https://www.parfumi-shop.net/brands/acqua-di-parma.html (имаха и допълнителна отстъпка и ми излезе около 70 лв), но виждам, че сега цените далеч не са толкова добри.

Makeup и мен ме зарадаха за РД. Харесва ми голямото разнообразие от марки на сайта.

# 1 119
  • Мнения: 5 080
Това реалните ви РД ли са? Или ги въвеждате според нуждата от покупка?
Каква правя аз в компанията на въздушни, такъв скован чичо Скрудж като мен да се замеси с най-широките бохемски пръсти в зодиака Joy

# 1 120
  • София
  • Мнения: 489
Само се включвам да кажа, че си получих поръчката от нотино - Yes I am на Cacharel и подарък Flowerbomb Midnight.
Първият ми хареса, на мен ми мирише на плодова дъвка - усеща се сладостта и млечната нотка, много мек аромат, не е нещо невиждано, но е приятен, ежедневен. Забелязах, че златната част на флакона се върти заедно с капачето, което предполагам не е нещо извънредно?
Относно V&R - не очаквах да е толкова цветен. Да, то по името се предполага, но аз лично не усещам касиса и нара, при мен определено изпъкват цветните нотки. Много ми напомня на нещо, но не мога да се сетя какво. Аз го усещам и леко пикантен, макар да не е описано да има нещо подобно. Беше си с празен ход и т.н., опакован си е с целофан. Забелязах, че на кутията има изписани два кода, не съм много наясно, ако някой може да разясни защо? Отвътре на капачето на кутията също има код, който пък е съвсем различен. Не е моя аромат общо взето, но не е и лош. Различен е от това, което обикновено купувам. На моята кожа се усещат най-вече цветята, почти нищо друго, ванилията също не я усещам. При проверка на двата бач кода на дъното на всеки парфюм показва, че са произведени 2018-та.

# 1 121
  • Мнения: 6 930
И моят Yes I am се върти заедно със златната част. Беше от елфрагранс. Явно такива са бутилките, не бях обърнала внимание.

# 1 122
  • Мнения: 3 689
Deetron - че, аз ти благодаря за цялата мъжка солидарност в това толкова прекрасно място! Simple Smile Да кажем, че това е "трикотаж", със "страхотаж" ще се похваля малко по-късно. Satisfied

Средиземноморската им линия е друг бриз, Fico di Amalfi,  Arancia di Capri и т.н., издържат над 8ч. през лятото при мен, кожа, какво да се прави.

Това нали си го видял: Acqua di Parma Colonia Pura

Отадвана се каня да те питам за две неща: Ambre Ardent и  Dolcelisir, като последното не го намирам вече на сайта им. Ясно ми е, че не са скъпи, но могат ли някъде в магазин да се тествет? Другите неща са ми ясни, че са за другата тема, може  да ми ги спестиш. Simple Smile

# 1 123
  • Мнения: 4 387
Това реалните ви РД ли са? Или ги въвеждате според нуждата от покупка?
Каква правя аз в компанията на въздушни, такъв скован чичо Скрудж като мен да се замеси с най-широките бохемски пръсти в зодиака Joy
Моят е реален Simple Smile Аз бях въвела датата още при регистрация и след това разбрах от форума за отстъпката.  

По-евтина и интересна алтернатива на АДП е:
 http://www.acquadisardegna.it, която доставя и в България, доколкото знам.
Купувам я на място, защото не съм я откривала извън Сардиния.

Мой фаворит е: http://www.acquadisardegna.it/maijda.aspx
Интересни аромати са, повечето унисекс.

Редактирам, видях, че луксозната линия се предлага тук:
BULGARIA
Atelier No 84 perfumery
Saborna Street 11 - Sofia
Tel. (+359) 879995906
www.instagram.com/atelierno84

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 11:48 от Oyasumi

# 1 124
  • София
  • Мнения: 1 974
Milen™ - Мерси за линка на Acqua di Parma Colonia Pura - чудесна цена. ScreamAnimal Heart Eyes Cat

Иначе за Dolcelisir - от доста време е спрян и никъде го няма. Има нишови вариации негови, така че, може да му откриеш алтернативи.
Другият - Ambre Ardent по ейвънските канали евентуално или някъде онлайн. Има и 10мл ейвънско мини, така за запознаване.

Общи условия

Активация на акаунт