Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 660
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 3 647
Искам пак да благодаря на Makeup, затова, че не внимават с цените и Xerjoff 40 Knots ще е вторият най-изгоден продукт в рамките на една година. Smiley

Пратката дойде в Speedy и бях леко притеснен, защото кашонът беше половината във вода. Вътре се бяха погрижили много добре за всичко, опаковака и т.н.

Каня се отдавна да снимам прословутата им "амбалажна хартия". Едно време леличките грижливо свиваха луканката и останалите неща от живота, сега увиват парфюмите, а не ми се мисли какво ще увиват в бъдеще. Simple Smile

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 12:20 от Milen™

# 1 126
  • София
  • Мнения: 17 711
Честит Heart Eyes

# 1 127
  • София
  • Мнения: 4 420
Milen™, честит!
Аз си взех минитата от Нотино, но този път греда. Whispers in the Library e в този вид.
Скрит текст:
Явно е бил с фабричен дефект, защото металната част около пулверизатора се върти и не затваря добре. Обадих им се по телефона и изпратих снимки. Сега очаквам обратна връзка от тях.

# 1 128
  • Мнения: 127
Поръчани от Нотино.. всички трябваше да са по 2мл.. досега не съм получавала мостри в такова различно количество, но здраве да е

# 1 129
  • Мнения: 39
Включвам се директно към темата за Amouage, вчера нямаше възможност. Купих Amouage Imitation от www.parfumi-shop.net, без да подозирам неприятности, с тях до сега винаги всичко е било точно. Взех го от Спиди без да отварям защитната им синя упаковка от магазина. Та реших и аз да помогна на дамата, все пак е същия парфюм. но от друго място. Та отварям аз защитната упаковка от интернет магазина и направо останах без думи. Всичко за което беше писал Milen™ за fake Amouage, аз го имам пред мен. Единствено стрелката си сочи правилно към буквата U.
1. Целофан не прилягащ плътно към кутията.
 2.Пълно отсъствие на каквито и да е било халограмни стикери
 3. Криво залепена лепенка на дъното на кутията
 4. Отсъствието на какъвто и да е код на дъното на стъкленото шише
 5. Капака на кутията от вътрешна страна е с недозалепено бархитено покритие, поради тази причина цялото е на вълни.
Някой има ли опит с връщане в www.parfumi-shop.net. Нямам думи просто!


# 1 130
  • Мнения: 3 647
The Catcher in the Rye, благодаря!

magicjo, много мерси и съжалявам за загубата ти, но съм убден, че ще се оправите, жалко, че ще те забавят!

🍈 пъпеш 🍈 , аз съм виновен, че предния път не направих нищо по въпроса, но е за последно! Следващият път ще се самосезирам, защото това си е пълна подигравка с потребителя. Сега обаче, е много възможно да ти кажат, ами ние сме ги отляли по 2 мл. , вие явно сте ги пръскали, не е в нас вината.

e_luchik, обаждай се веднага и им го връщай!  Може ли да направиш повече снимки, на капачака (магнитна ли е?) , надписи, шише, гърловина, детайли, които сметнеш за добре и да ги качиш,  за да се знае какво не е ок в парфюма и да се избегнат бъдещи гафове?

Ето какво виждам:  твоят продукт е от Оман, нейният е от UK  -  лепенката е рязана или нещо такова....код не виждам?

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 15:07 от Milen™

# 1 131
  • Мнения: 2 913
Аз съм връщала на parfumi-shop.net .
Свързах се с тях на  имейл мисля че, писаха ми къде да го върна с наложен платеж и ми възстановиха 80 процента от сумата.

# 1 132
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Аз съм връщала на parfumi-shop.net .
Свързах се с тях на  имейл мисля че, писаха ми къде да го върна с наложен платеж и ми възстановиха 80 процента от сумата.

Защо 80 процента? Защото е отварян ли?

# 1 133
  • Мнения: 3 869
Оо, само да посмеят да ми кажат 80%. При това не по мое желание, а заради тяхно менте. Така добре ще ме амбицират да ги насоля където трябва в БГ, че и до производителя ще стигна!!! Търсете си пълната сума, успех!

# 1 134
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Оо, само да посмеят да ми кажат 80%. Така добре ще ме амбицират да ги насоля където трябва в БГ, че и до производителя ще стигна!!! Търсете си пълната сума, успех!
Извън от темата, но скоро имах такава случка - закупен уред и само отворена външната кутия ( вътре беше допълнително опакован). Върнах го и ми се обадиха, че могат само 75 процента, защото е отворен.

# 1 135
  • Мнения: 3 869
Да покажат документ, с който имат права да продават марката в страната или такъв за абсолютна автентичност. Зависи как ще се подходит към тях, малко по-настоятелно и убедително и всичко ще си върнат! Много се ядосах! -80% е разбираемо, ако някой е разопаковал оригинален продукт и после реши, че не му трябва. Вероярно тогава той ще се продава отново, като “разопакован”.

# 1 136
  • Мнения: 4 418
Момичета , ако някой може да ми даде код от Нотино на лични ще съм благодарна!
Да похваля Makeup пристигна поръчката/ лека забележка в целофана/ всичко друго е наред.
Milen Flowers Hibiscus
Paypall мен ли не хареса или естонския сайт ,ама ме мотаят..

Тоя Imitation го връщайте ,единствено кутията изглежда наред ,че е с релеф или така ми се вижда..

# 1 137
  • Мнения: 5 313
Има ли активен код за Parfimo?

# 1 138
  • Мнения: 3 647
8ONLINEPROMO намалява 8 лв. над 85
9SAVEBG намалява 9 лв. над 130 лв.

mimozata, въпреки че използваш думичката момичета, ще се опитам да ти пусна код, сутринта имаше! Simple Smile

Това ок ли е като цена или на нотино глупостите? Atelier Cologne Best of Founders Discovery Set

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 14:28 от Milen™

# 1 139
  • София
  • Мнения: 4 420
Сета на Atelier Cologne в Нотино наистина беше по-скъп, но не си спомням дали 191 лв. или 186 лв.

Общи условия

Активация на акаунт