Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 858
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 2 107
E_luchik, толкова явно и недодялано менте не бях виждала. Търси си правата, че за тези високи цени он-лайн магазинът не може си позволи такава подигравка с клиентите си.

# 1 141
  • Мнения: 1 403
Във френската Сефора е 95 E сета.

Аз пак да не остана назад, поръчах от Нотино един Амуаж, беше на 50 % намален. Ще пускам снимки скоро за мнение 🙂

# 1 142
  • Мнения: 31 184
Кой?
Много тъпо за Amouage Imitation и аз мислех да го купувам от този сайт.
Може ли още снимки на набраната част, на всичко, за да се види по-добре за какво точно става въпрос?
Има ли някакви роблеми с аромата? Познавате ли го? Как го сравнявате?

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 15:35 от densi

# 1 143
  • Мнения: 5 080
Възмутително е това с парфюми шоп. Ако спорът се закучи бих подала сигнал и към Икономическа полиция. Те се занимават със стоките менте и конфискуването им. Запазете си надлежно всички документи и комуникацията с търговеца.

# 1 144
  • Мнения: 1 403
Кой?
Много тъпо за Amouage Imitation и аз мислех да го купувам от този сайт.

Portrayal, по описание 😂
Ако не става, казвайте да им го връщам без да отварям кашончето.

# 1 145
  • Мнения: 31 184
А, пробвай го задължително. Отровен жасмин е за мен. Животнски и плътски. Не мога да го нося. Голям фен съм на марката, но този без проба никога.

# 1 146
  • Мнения: 232
Това е моят Imitation от Парфюми.шоп купуван доста отдавна.


# 1 147
  • Мнения: 31 184
Имаш ли съмнения някакви по него? Нещо нередно?

# 1 148
  • Мнения: 232
Абсолютно никакви съмнения нямам.
Просто потребителката която мисли,че нейния е менте да сравни.

# 1 149
  • Мнения: 2 968
Скрит текст:
Оо, само да посмеят да ми кажат 80%. При това не по мое желание, а заради тяхно менте. Така добре ще ме амбицират да ги насоля където трябва в БГ, че и до производителя ще стигна!!! Търсете си пълната сума, успех!
Не се изразих до край, съжалявам .... Върнах аромата, защото не ми допадна, не защото имах подозрение, че е фалшив Simple Smile
 В Portrayal има нещо, което ме привлича неудържимо, но знам, че бързо ще ми омръзне и за това не го взимам още. Правя си следната асоциация - прелъстителка / истинска красавица / след  **** , която не си е взела още душ ......ето така мирише този парфюм.....има нещо много животинско и плътско в него.....и държа да отбележа, че стои на кожата от ранни зори до късна  доба.....

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 15:14 от macadamia

# 1 150
  • Мнения: 1 379
Аз си получих днес сета мостри от Oriza, много хубава опаковка, определено радва Simple Smile тази седмица разносвам мострите от PDM, така че другата ще са тези от Oriza.



# 1 151
  • Мнения: 437
За мен възмутителното е, че  99% са доволни от въпросния магазин и в един момент се появява някой с някакъв парфюм твърдейки, че МЕНТЕ и дружно започваме да си търсим правата и да плюем магазина.
До тук не видях, нито касова бележка /фактура/, че е закупен от тази магазин, нито становище на бранда, че въпросния продукт е фалшив. Ако съм на мястото на магазина, ще ви осъдя за уронване на престижа и клевета.

# 1 152
  • София
  • Мнения: 4 712
И цената му е хубава!

# 1 153
  • Мнения: 5 080
До тук не видях, нито касова бележка /фактура/, че е закупен от тази магазин, нито становище на бранда, че въпросния продукт е фалшив.
Помислих го и това, но очакваме развите все пак по казуса.

* Утре ще ми пристига Baccarat от парфимо. Да видим....

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 15:45 от Фръц!

# 1 154
  • София
  • Мнения: 4 446
От Нотино ме компенсираха с ваучер с левовата равностойност на Wispers in the Library при следваща покупка, тъй като няма наличност от 10 мл. от него вече. Сега се чудя кой да поръчам - Love Osmanthus или Santal Carmin. Joy

Общи условия

Активация на акаунт