КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 78 389
  • 953
  •   1
Отговори
# 75
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
На Пълнолунието транзитната Луна съвпадна с наталната ми. Как исках да изкормя някой. Ей така без причина Joy Не знам дали е нормално, но и миналата, и тази година поне половината от новолунията, пълнолунията, лунните и слъчневите затъмнения - правят съвпади с мои натални показатели. Ама как чудничко всичко си усещах. Имаше и важни ситуации и събития точно на тези дати. Чакам си новите порции добри или лоши изненади Joy

Иначе от 1 седмица наблюдавам проблеми с компютри, интернет, сървъри. Колежката ми Лъвица е изпушила вече от излишни усложнения в работата.От друга страна виждам доста бааавни и отнесени хора в магазините. Дали е от сезона или от планетите?!

# 76
  • София
  • Мнения: 877
Здравейте, дами!
Бих искала да ви попитам дали тези транзити могат да отговорят на това, дали ще имам успех с работата, към която направих първа крачка или е необходима карта на събитието?
Ако "да", как ви се струват нещата с тази Тао-квадратура, напрегнати аспекти на Сатурн и този тригон между Уран и Нептун?
Става дума за работа на свободна практика за която аз проявих инициатива.

Благодаря!

# 77
  • Мнения: 10 775
Около мен има доста счупвания - в буквалния смисъл - крака, ръце...
Днес се отвори и кутията на Пандора за тайни, крити от юли 2020 година...
Детото ми днес става на 15 години, асцендент Водолей... Доста време се труди да спечели едно сърце, но не успя. Поне официално...

# 78
  • Мнения: 1 750
Около мен има доста счупвания - в буквалния смисъл - крака, ръце...
Днес се отвори и кутията на Пандора за тайни, крити от юли 2020 година...
Детото ми днес става на 15 години, асцендент Водолей... Доста време се труди да спечели едно сърце, но не успя. Поне официално...
Да, точно проявление на ситуацията на небето .
Ч Р Д на детето ! Тези дни Венера навлезе във Водолей,така,че има още няколко дни за успех за спечелването на сърцето Heart ! И тъй като Венера ще премине и през Слънцето и през Асцедента му - вероятно е някакъв интерес от друг,трети човек към детето да се появи.

# 79
  • Мнения: 1 517
Знам, че не се тълкува само по един транзит, но най-общо какво показва квадрат на транзитен Плутон в 7 дом с натален Юпитер в 11 дом (Овен)?

# 80
  • Мнения: 24 774
Момичета, кога ще пишем желания за Новолуние? Утре вечерта или в петък?

# 81
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 232
Момичета, кога ще пишем желания за Новолуние? Утре вечерта или в петък?
Утре вечер след 21:05 ч.

# 82
  • При децата ми
  • Мнения: 6 188
Аз лично мисля да ги пиша в петък, тъй като след 21:07 ч. Луната е без курс.

# 83
  • Индия/България
  • Мнения: 317
Аз лично мисля да ги пиша в петък, тъй като след 21:07 ч. Луната е без курс.
И аз ще ги пиша в петък сутрин по същата причина. Не съм писала отдавна новолунски желания, но този път заради силната накшатра  (съзвездието), в което попада Новолунието, реших да пиша. Понеже живея в Индия и около мен прелива от астролози, онзи ден един много доверен приятел астролог ми каза нещо интересно за водолейското Новолуние, което попада в накшатра Даништа и доста ме замисли. Та символът на тази накшатра е барабанът. И по-конкретно барабанът на Шива, под звуците на който той танцува своя вселенски танц на разрушението и съзиданието.    “Виж, казва, това е инструмент с мощен звук, той  олицетворява ритъма на Вселената, но той символизира и нашия глас (не само вътрешен), който трябва да бъде чут, нашите действия, стъпки, последователност..Това е също нашият вътрешен ритъм , как ние се пренастройваме... той е способността ни да преодоляваме спънките, ограниченията по пътя и да се приспособяваме към новите, по- различните звуци и такт  на  този своеобразен "танц" на живота." И в тази връзка (особено пък с управителя на накшатрата Марс) , си мисля, че Новолунието в Даништа е прекрасна възможност да бъдем видени и чути (пък макар и само от Вселената) и вероятно ще даде на хората един доста ярък импулс дали да пренастроят "мелодията" на живота си;   дали да усъвършенстват стъпките или дори  драстично да (поискат да) ги променят... Някак си да  извисят глас и да кажат своите истини за това, което ги спъва и ги дърпа назад.  Демек с този своеобразен "барабан" Simple Smile направо си  е идеалното  Новолуние за манифестиране на воля и желания Simple Smile

Извинявам се, ако се отклоних от  съществото на темата. Някои от вас (Катеричке :-*) имат поглед върху това, но за другите мисля, че би било интересно дори само като гледна точка или просто от обща култура.
Прекрасно, спокойно и много сбъдващо Новолуние ви желая!

Последна редакция: ср, 10 фев 2021, 10:17 от Bandit Queen

# 84
  • Мнения: 1 750
Да ,наистина трябва да  " бием барабана" , а не да се крием . Чудесен пост,  Куин ! . Благодаря ти за пожеланията!
Разгледах в ефемеридите дали е имало и дали ще има  скоро такова Новолуние , с толкова много планети в знака.
Ами ,няма! Затова да го използваме максимално ! Освен това от  7ч и 40 мин до 21ч и 07 мин  на 11.02 е  30-ти  Лунен ден със символ Златен лебед - красота ,изящество,доброта и всемирна любов. Пожеланията в такъв ден също се сбъдват. Затова,който се притеснява от Луната без курс ,може да си напише желанията и по това време,въпреки че ще е в разрез с установените правила - в синхрон с водолейския характер на явлението.
През 2021 г. ще имаме 7 броя 30-ти лунен ден.
След Новолунието във Водолей при Луна в Овен ще започне разплитането на "кълбото" от планети и енергията бавно,но сигурно ще се променя към отпускане. Повече - в сайта ми.

# 85
  • Мнения: 7 006
Изчетох ви на един дъх за Новолунието във Водолей. Изясних си някои неща, но все пак да питам 😊 :

* Днес, в 21.07ч. настъпва, но от 21.07ч до 24.00ч Луната е без курс ( т.е. - не е желателно да се пишат желания? Съответно трябва да се напишат до 07ч на 12.02./петък? ✌ )

* Титания писа, че днес е 30ти Лунен ден със символ Златен лебед и се сбъдват пожелания, но към самия себе си или към друг човек?

# 86
  • SF
  • Мнения: 21 564
Само за себе си си пожелавай. Ако някой друг иска нещо, ще си го пожелае сам.

# 87
  • Мнения: 1 750
Това Новолуние е типично за характера на Водолей и цялата ситуация на небето в момента.
1.Знаем,че нищо не се започва на Луна без курс, но правят се неща, от които не искаш да има някакъв съществен резултат - разходки с приятели, неангажиращи разговори,пускане на данъчна декларация и други подобни.Никой не е казал, че при Луна без курс не се правят планове , НЕ СЕ СТАРТИРАТ такива.
2. Добре е желанията да се пишат докато Луната е в съответния знак /това го научих тук,от Вихрогончето/,т.е до 9ч и 25 мин на 12.02,петък, когато Луната  вече е с курс, но излиза от Водолей и отива в Риби.
3. Считам,че желания могат да се пишат докато Луната не се отдели на 12 градуса разстояние от Слънцето, т.е до около 19ч в петък.
4. Някои казват,че желания се пишат докато Луната е във Фаза Новолуние, т.е 2 дни след точното.
 Както се вижда има повече варианти и за всеки по нещо. Просто трябва да изберем ситуация,която най-добре ни подхожда ,т.е както я усещаме най-добре. Единствено установено правило е,че се започват действия на 3-ия ден след точното Новолуние ,т.е при аспект 36 градуса между Слънцето и Луната , който е творчески.
 Луната при това Новолуние не е съвсем без аспекти - точно 4 часа по-късно прави полусекстил  /30гр./ с Плутон и творчески аспект от 72 гр. към управителя на явлението Уран.
П.п Когато се казва,че Луната е без курс се има предвид,че не прави мажорни аспекти :0, 60 ,90,120 и 180 градуса с други планети.

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 11:25 от Титания

# 88
  • Мнения: 7 006
Благодаря за разясненията!
Дано звездите чуят желанията ни и се сбъднат! 🍀

# 89
  • Мнения: 10 775
А аз днес имах възможността да се убедя в слоугъна на Ерата на Водолея - очаквай неочакваното!
От 10 възможно сценария, се случи 11, който абсолютно никой не беше предвидил, а не е като да нямаме фантазия! Joy

Общи условия

Активация на акаунт