КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 76 168
  • 953
  •   1
Отговори
# 825
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Благодаря, Титания. Kissing Heart Аз съм си напрегната от бая годинки с този Плутон в 12 дом. Вече го мразя Rolling Eyes Последната година - твърде много големи негативни събития. През 12 дом минаха и заминаха и Сатурн и Юпитер. Голям кармичен купон.

Да, новата позиция е нещо, което никога не съм работила, даже и понятие си нямам. И със сигурност ще изисква време да навляза. Но  пък и сегашната позиция също беше нещо ново за мен. Това да се доказвам като бъдещ шеф е неочаквано за мен. Поне за сега няма изгледи за това.

# 826
  • София
  • Мнения: 1 355
По тази логика личното пълнолуние подходящо ли е за един вид "ново начало"?

# 827
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
По тази логика личното пълнолуние подходящо ли е за един вид "ново начало"?

Новото начало принципно се свързва с Новолунието, а не с Пълнолунието.

Пълнолунието е един вид ПИК, но е напрегнато по принцип, затова по-скоро е наситено със събития, понякога дори и доста ярки. Но нека и Титания се изкаже по темата де, както и другите астролози тук, държа да не обърквам никого!

# 828
  • Мнения: 1 750
Вихърче, абсолютно точно си го казала ! Личното Новолуние е всеки месец , транзитна Луна върху рождено Слънце и е лично начало. Енергията на транзитното Новолуние е за всички хора.

# 829
  • Мнения: 1 272
Да попитам за хора, които са боси, тези аспекти на небесната подредба трябва ли да се гледат през призмата на личната настройка и зодия или се отнасят до всички? Тъй като сключих сделка, тепърва ще разбера дали съм постъпила добре..., но и утре ще се наложи да започна отначало нещо, което много отдавна желая, но не съм правила. Става въпрос за покупка на автомобил и съответно сядане за волана, за да си го докарам до вкъщи, при това сама. Та, може би е късно да задавам подобен въпрос, то вече се наех, но все пак да попитам.

# 830
  • SF
  • Мнения: 21 164
Утре е на ръба на подходящото. Simple Smile Бързай да го свършиш утре!
Аспектите, за които говориха по-нагоре, са лични, но ретроградните планети влияят на всички. Как - зависи от личните намерения, начинания или старания, както и от домовете, в които транзитите докосват.

# 831
  • Мнения: 1 750
Вече сме с ретро Мерк и първата му проява в моето семейство - стара кола , стояла в гаража от около 3 години, трябваше да бъде закарана на годишен преглед . Съпругът ми я изкара безпроблемно на улицата , загаси я, за да свърши нещо и след това не можа да я запали . И до там. Аз  му казах,че в понеделник ще тръгне самостоятелно, така, както е спряла. Ще видим !!! Сега Мерка е в съвпад със Сатурн /стари неща/ и в квадратура със спрелия Уран /непредвидени обстоятелства/. Ами , започна се . Обаче пък ще можем да изпълним изоставени проекти и да търсим информация, която ще ни е полезна за в бъдеще, в архиви, на тавана, в мазето, ще излизат наяве забутани и забравени дела и документи.

# 832
  • Мнения: 1 272
Тогава няма да си паля колата, която си купих вчера, че да не изненада, хахаха, но пък днес съм болна. Ужасно ми е счупено, боли ме леко главата. Само лежа. Дали ще излезем скоро от това положение.

# 833
  • София
  • Мнения: 22 724
wiwala75, честита кола! Безаварийно каране!

Аз от сутринта съм се качила горе на черешата.... Проблем след проблем. В краят на деня нещата се оправиха, но съм изтощена  Sad  В понеделник, 17.1 чакам отговор от една институция и се надявам да стане така, както аз искам.

# 834
  • Мнения: 2 734
При мен - правя поръчки онлайн, получавам напълно объркани неща, или пък аз съм добавила по два еднакви артикула, звънят ми, че нещо е изчерпано.....
Така в моя полза връщам продукти, редуцирам грешно маркирани бройки, преосмислям си покупки, които иначе не бих върнала.

# 835
  • Мнения: 24 315
Аз съм с главоболие и кръвно трети ден.
И в Сатурнова дупка съм, но на нея и се вижда края

# 836
  • SF
  • Мнения: 21 164
Нещо, което поръчах за подарък за утре, ще пристигне в понеделник.

# 837
  • Мнения: 1 142
В петък разбрах , че сметката ми за да ток е над 700лв, защото апартаментът, в който съм под наем е на фирма и съответно тарифата като за фирми, 3 пъти повече от битовите потребители.

Пробвахме пералня , купена миналата година - вибрациите при центрофугиране са прекалено големи, все едно ще се разпадне, а антивибрационната постелка подобрява положението много малко...

Определено се усеща влиянието на Меркурий...

# 838
  • Мнения: 3 260
Наемодателят или брокерът не Ви ли е уведомил предварително, че апартаментът е с партида за промишлен ток? Все пак сте го наемали, доколкото разбирам, за жилищни нужди. Това е абсолютно некоректна практика. Трябва да се смени партидата, щом се отдава под наем като жилище. Или поне да Ви предупредят. Имате ли сключен договор за наем, има ли някаква възможност да потърсите правна помощ и да оспорвате?

# 839
  • Мнения: 1 142
Благодаря, Sotis, имам договор, сключен е с фирма, от 5 години  насам, но за тока не е ставало дума тогава. До сега не ми е правило впечатление, сметките си бяха нормални, но заради увеличението на цената в последните месеци е повече, топлим се на ток. Говорих с наемодателя, нямал интерес да променя нещо, така че ще се местим. Имаме друго жилище което е в ремонт, ще се наложи да ускорим преместването и да е недовършено, планирах го за 6 декември, но тогава пропадна понеже родих няколко седмици преди очакваното. Чакам да минат ретроградните планети, да е нарастваща Луна. 🙂  Ако този път няма непредвидени неща , съм харесала 10.02.2021

Няма за кога да споря с наемодателя, винаги е бил коректен, сега даже ми отстъпи да не плащам ДДС и платих по-малко, но съм се подготвила психически, че и за януари сметка ще е такава...

Общи условия

Активация на акаунт